Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

klba
15. máj 2011

@pami2 ahoj cicka, 🙂 no ja uz mam po porode, som ta v porodnici cakala ci sa nahodou nepridas, ale obisli sme sa, 😅 vcera nas pustili aj s Jasminkou, 😵
narodila sa 10.05 ledva sme to do porodnice stihli, 😝 o 9,h sme prisli na prijem a presne o 10,h bola uz na svete, ani vstupne papiere sme nestihli vyplnit, rovno nas brali na porodnu salu.
a drzim moc palce, nech to vsetko dobre dopadne, budem na teba mysliet. 🙂
a v nemocke som stretla aj @eda28, tiez to uz ma za sebou a malu Emku ma pri sebe, 😵 uz sa tesim ked nam napise. 🙂

zajo79
15. máj 2011

@klba druhy porod som mala taky podobny..len s tym ze hodinu pred porodom sme este len dorazili ze na poradnu.. kym ma poslali na prijem a dali klystir, a pustili na porodnici vodu..ubehla pol hodina. porod trval potom este pol hodinu... no....ktovie ako to bude tento krat.

a nech ste zdravuckyyyy.

klba
15. máj 2011

@zajo79 no teda fakt dost podobne, 🙂 mne uz nestihli dat klystir, ani sprchu, hned ma brali na salu, len mi prepichli vodu, dali infuziu a kazali tlacit, ani predychavat som nemala co, skor doma sme kontrakcie predychali a tu sme rovno na dve zatlacenia porodili. 😀
tak drzim palce ze to bude zase take rychle, verim tomu, 🙂 inak ja som bola v takom soku ze som sa toho bala viac ako prveho porodu a to som este netusila ze uz mam skoro za tym. 😅

helenkasabinka
15. máj 2011

@pami2 ahojky no klbka uz asi pisala neviem,nestiham citat 🙂 uz je domka a maju sa dobre 🙂 a veru zastavilo sa to som myslela,ze pojdem rodit ale este som kinderko 😀 😀

pami2
15. máj 2011

@cukruska1920
@bosacka

dakujem krasne za vase rady a skusenosti...no taska zbalena, zajtra vyrazam...uz sa tesim na babatko 🙂

pami2
15. máj 2011

@klba gratulujem!!!! tak skus vela oddychovat a samozrejme uzivat si malu princeznicku, musi byt nadherna 🙂
ja idem zajtra na prijem, v utorok rano sekcia...sa tesim na maleho 🙂

cukruska1920
15. máj 2011

@bosacka pchali ich glukozou...jedna sestricka sa mi prekecla 😠

cukruska1920
15. máj 2011

@pami2 drzim palce nech vsetko dobre dopadne

eda28
16. máj 2011

@klba Ahoj, no uz sme doma aj my, pustili nas vcera. isla som vlastne len ja, ved vy ste vsetky jak pekne poodchadzali. Detskej doktorke som volala hned vcera a, ze pride k nam, ale treba prist po nu, no zlata je... Je to uplne ine byt s malinkou doma, ako tam. Tak uz nech len pekne priberame, aj Vam prajem vela mliecka a radosti z malej.

zajo79
16. máj 2011

@cukruska1920 lepsie glukozou ak dieta reve od hladu ako flasa s UM

zajo79
16. máj 2011

@pami2 drzim palceky.

helenkasabinka
23. máj 2011

v Nitrianskej porodnici sa dnes narodili sekciou stvoricky 😵 😵 😵

hevana
23. máj 2011

@helenkasabinka ano, mas pravdu, povodne ocakavali, ze budu len trojicky a... ono to akosi boli stvoricky 🙂, aj vizity a prepustania boli o dost posunute

helenkasabinka
23. máj 2011

@hevana lezala so mnou v nemocnici ta baba,som sa s nou casto rozpravala 🙂 este sa s nou stretnem v nemocnici a uvidim 4-cata 😀

hevana
23. máj 2011

no ja jej nezavidim... bude to mat poriadne tazke... ale urcite je stastna, 4 deticky, nech jej to vyjde

luciaa86
24. máj 2011

to fakt mala stvoricky???ja som sa snou tiez rozpravala ked som teraz lezala v nemocke..kokso sak mala mat len 3jicky 😀 a ze vsetkych chlapcov mala mat....a to viem ze mala naplanovany cisarsky na 23.maja..som v soku 😀
@helenkasabinka a nevies ci su to vsetci chalani alebo ci ma aj svoju vytuzenu babu??? 😀

helenkasabinka
24. máj 2011

@luciaa86 no veru chuda aj ja som s nou lezala v nemocke a chodila so mnou aj na pasy ,zlata baba je to 😀

a nastastie porodila 3 chlapcov a 1 dievcatko 😵 😵 tak aspon jednu princeznicku jej osud doprial 😀

luciaa86
24. máj 2011

@helenkasabinka no veru aj my sme sa stretavali na sone lebo ja som lezala na 600nedeli 😀 a to je ako mozne ze nezistili ze su tam 4 deticky 🙂 boooze 🙂 dufam ze mne nevytiahnu 2 deti 😀 lebo brucho by som aj nato uz mala

helenkasabinka
24. máj 2011

@luciaa86 no deticky sa za seba schovavali 😀 len bolo vraj divne,ze raz videl na sone jeden doktor ,ze caka 3 chlapcov a druhy doktor zasa,ze 2 chlapci a 1 dievcatko je tam a stale to bolo inak a nikoho to ani nenapadlo,ze su 4 a na 3D sone nebola 😝

helenkasabinka
24. máj 2011

@luciaa86 no ja vo stvrtok idem na prijem do nemocnice a v piatok mam planovany cisarak jaj bojim bojim 😅 😅 😀 😀

barca25
24. máj 2011

@helenkasabinka heluska..ze ma pockas?:DDD

helenkasabinka
24. máj 2011

@barca25 no ak sa posnazis ,tak aj hej 😀

barca25
24. máj 2011

@helenkasabinka dohodli sme sa:DD ja sa snazim len maly sa tam drzi ani nevim cim ked zubky nema a nechtiky makke :DDD

helenkasabinka
24. máj 2011

@barca25 ma dobru skobu neboj sa 😀 😀 😀

cukruska1920
24. máj 2011

juuuj ako vam zavideim druhe babenko.....dnes som bola s mojim malym na nozicky a taky obrik tam bol proti tym mini miminkam

@helenkasabinka drzim palce

helenkasabinka
24. máj 2011

@cukruska1920 dakujeeem 😉

luciaa86
24. máj 2011

@helenkasabinka ale hlavne ze ma svoju dcerku..viem ze ponej strasne tuzila kedze uz aj doma mala chalana sa mi zda 😀 no drzim moc palce nech ti to rychlo ubehne ...kamosku s ktorou som lezala na 600nedeli cakala dvojicky..piatok porodila cisarskym a vcera ju pustili takze tam uz zbytocne dlho nedrzia zeny po cisarskom 🙂 aj mna caka ale netusim kedy zajtra padne verdikt 😀 dufam ze ma daju az na termin lebo mna uz slak trafi

silvuska267
24. máj 2011

@helenkasabinka Ahoj chcela by som sa ta opytat ako ti planovali ten CR v NR lebo ja som mala ist do NZ a tam je to cele nejake divne tak rozmyslam o NR mam v plane ist do NR na rizikove v piatok myslis ,ze by mi to hned naplanovali?? termin mam 9.6. V NZ chceli aby som prisla 30.5.do nemocky lezat ,a ze potom budeme cakat ked aj do 9.6.a to sa mne moc nezda......dakujem ked odpises a das mi nejake info paa

helenkasabinka
24. máj 2011

@luciaa86 juj ano tuzila po dcerke a konecne ju veru ma 🙂 je to uzasne 🙂 drzim ti palceky aby si to mala stastne za sebou 😉
@silvuska267 ahojky no ak pojdes do nemocky v NR v piatok,tak si myslim,ze ti cisarsky urcite hned naplanuju lebo uz si v takom tyzdni v akom sa vacsinou sekcia robi 🙂 ja som tie v 39tt sice mi ukazuje,ze som v 40tt ale to za to,ze mam termin porodu tu napisany podla sekcie inak som mala termin podla menzesu 5.6.takze som v 39tt a sekcia sa robi cca 10 dni pred terminom ak je planovana a ak mas mat urcite sekciu a oni ju aj schvalia,tak ti daju podla mna hned aj termin,drzim palceky 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre