Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

peta268
23. jan 2013

ahojte baby, chodite niektora do rizikovej poradne? bud.tyzden tam idem prvykrat a vobec neviem co a ako...tak keby ste mi napisali vase skusenosti budem vdacna 🙂

luckarisko74
23. jan 2013

@peta268 ked tam prides , naskor ides na sono, potom do rizikovej poradne, treba priniest aj moc, do vnutra sa chodi tak ako si prisla, opytas sa kto je pred tebou, ja to mam tak na 2 hodky vzdy 🙂

slavkav
23. jan 2013

@peta268 rizikova poradna robi cely tyzden okrem utorka, najprv pojdes na sono a potom do rizikovej ambulancie a prirpav sa, ze tam budes cele doobedie. a treba si davat, aby ta nepredbehli, lebo aj take snahy su tam.

peta268
23. jan 2013

@slavkav @luckarisko74 dakujem...a je to niekde pri sebe? rizikova amb. je tam niekde ako prijimova ambulancia?

slavkav
23. jan 2013

@peta268 ano, hned vedla prijmovej ambulancie

peta268
23. jan 2013

@slavkav a tam niekde je aj to sono?

slavkav
23. jan 2013

@peta268 ano, nedaleko rizikovej ambulancie, v takej uzkej chodbicke, ked stojis celom k rizikovej ambulancii, tak nalavo je ta chodbicka a tam je sono - vedla dveri su 3 stolicky

peta268
23. jan 2013

@slavkav dakujem velmi pekne, aspon tam nebudem nejak pomatene behat 🙂

slavkav
23. jan 2013

@peta268 v pohode 🙂 drzim palce

peta268
23. jan 2013

@slavkav dakujem...aj tebe vsetko dobre, ty to mas uz za par 🙂

zuzana.kusnirova
23. jan 2013

@kostickabonnie ahoj,ja som rodila 2x naposeldy pre 1,5 rokom ale obidva krat ma šupli na železnu postel,bála som sa ze podmnou rozpadne 😀 Klasicka postel,taka vyvyšena.neviem vobec ci tu maju polohovatelne.

tynamartina
23. jan 2013

@zuzana.kusnirova čooo ja som rodila pred 8 a tekmer 6 rokmi a oba razy som bola na normálnej koženkovej polohovatelnej posteli,porodnícky trak bol už vtedy zrekonštruovaný, nebol to nejaký núdzový stav? že nemali volné???

zuzana.kusnirova
23. jan 2013

@tynamartina nie nie normalne na pravej strane som bola,tam maju izbu sestry kde umyvaju babetka a hned za tym je box a na tom som bola pri oboch babach a bola to klasicka železna postel jak mäsiarsky stol 😀 ,nedalo sa to polohovat,ked som od tial išla dole tak mi dali k tej posteli taky schodik aby som zliezla a pri porode som ležala na chrbte.

zuzana.kusnirova
23. jan 2013

@tynamartina Prave som sa pytala susedky,ona rodila pred 2 mesiacmi a tiež bola na tej železnej posteli,bola na boxe c.2 na pravej strane. Tak potom neviem 🙂

tynamartina
24. jan 2013

@zuzana.kusnirova no tak budem dúfať že aj do tretice sa mi ujde tá luxusnejšia postel 😀

kostickabonnie
24. jan 2013

@zuzana.kusnirova nemyslíš vážne 😕 😕 😕 to v kombajne by som sa cítila pohodlnejšie !!!! vyzerá to, že Nitra je friendly hospital ku každému, len k tehotnej žene nie !!!

barcelona94901
24. jan 2013

@kostickabonnie k nikomu, ☹ čoraz častejšie sa stretávame v okolí s takými hroznými zážitkami 😒 že človek aby sa aj bál,že ked sa mu niečo stane,v nr ho dorazia uplne 😠 😖

kostickabonnie
24. jan 2013

@barcelona94901 áno, pamätám rok 2004, keď mi mladý lekár tak vyoperoval mandle, po troch dňoch ma pustili domov, ani neskontrolovali, a potom som ešte 3 týždne ležala v popradskej nemocnici, čo nevedeli zastaviť krvácanie 😠 Fakt neviem, či sa radšej nepoobzerám po inej pôrodnici 😖

tynamartina
24. jan 2013

@kostickabonnie To máš jedno kde budeš rodiť, všade máš aj dobrých aj zlých lekárov, dobré aj zlé sestričky. Ja som rodila 2x a nemôžem krivého slova povedať.A aj ten najlepší lekára a tá najlepšia sestrička sú len ludia a aj oni majú občas zly den. Ale to je tak všade 😉

barcelona94901
24. jan 2013

@kostickabonnie ,ja ked som bola v porodnici,do nemocnice vtedy išla aj mojho babka,s palcom na nohe..už sa odtiaľ nevrátila,ani pravnuča nevidela,dostala tam zápal pľuc a bolo...atd,atd je toho príliš veľa :(
@tynamartina ,ked má predavačka zlý den,neumreš ..

tynamartina
24. jan 2013

@barcelona94901 ako a kde je taká nemocnica kde pracujú iba tí dokonalí a neomylný ludia čo majú vždy dobrý deň , pôjdem aj ja tam

slavkav
24. jan 2013

jaaj baby neplaste 😉

luculinula
24. jan 2013

Baby, ohladom tej nr porodnice a masiarskehos tola, aja ja som na nom bola, a kukala som aj ostatne, tie boli lespie, a chcela som iny a nakoniec je asi naj, bo babenka na wzdycharni mala vybavenu sestricku aj doktora a priprawowali jej ten "moj" box, ked som tam este po porode lezela..tak newiem..nie wsetko nowe a moderne je hned aj najlepsie ..

luckarisko74
25. jan 2013

Baby , ktore ste mali planovanu sekciu, mohol tam byt aj manzel, samozrejme nie na sale, ale ked vytiahnu dieta, aby ho mohol pofotit alebo tak, ked som rodila pred 4 rokmi tak to tak bolo, chcem vediet ci je to aj teraz mozne

any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivet55
27. jan 2013

@luckarisko74 To by aj mňa baby zaujímalo ako je to pri plánovanej sekcii, kedy môže byť manžel pri mne a kedy mu ukážu dieťa ako to je? Ukážu aj mne hned dieťa a potom mi ho ešte prinesú ked ho poumývajú alebo ako to je?

luckarisko74
27. jan 2013

@ivet55 ja som mala planovanu sekciu aj pred 4 rokmi, vtedy to bolo tak, ze mm bol so mnou chvilu pred tym, ked vytiahli maleho a merali ho, vazili.. tak bol pri tom a potom ho na chvilu aj za mnou este pustili. maleho mi ukazali na chvilu ked ho vybrali a potom mi ho doniesli uz v perinke este na chvilu ukazat.tak som zvedava ci je to este stale tak

misi31
27. jan 2013

ahojte neviete mi prosim poradit od kolkej maju zajtra ordinacne hodiny na sone oproti rizikovej amb.?

slavkav
28. jan 2013

@misi31 tusim od 9.00? len nie vzdy sa to dodrzuje ..

mariynka
28. jan 2013

maminky z Nitry, surne zhanam maminku, ktora kupuje UM babylove 1- prosim IP..surne!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre