Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

luciaa86
24. máj 2011

@silvuska267 ano v piatok ti daju urcite aj termin v NR ked prides do rizikovky..vsak aj ja si zajtra idem po termin 😀 som straaasne zvedava kedy ma naplanuju 🙂

miyya
24. máj 2011

ahojte žienky chcem na spýtať otázočku ako je to s vipkov v NR. podla všetkého mi hrozí sekcia,tak by sa prípadne dala rezervovať aj vipka.chcem sa spýtať či na nu normálne púštaju manžela či niekoho po sekcii. či tam môžem normálne príjimať návštevy.aspon mamu alebo muža.dakujem.

luciaa86
24. máj 2011

@miyya podla toho aku izbu si zarezervujes..lebo je aj vipka za 20 eur sa mi zda a tam mas len chladnicku TV a sprchu ...wc tam nemas a navstevy tam mat nemozes..ale niekedy sestricky povolia...ale ako ktora....ale ked si zaplatis za 30 eur izbu tak tam mozes mat niekoho...partnera,mamu alebo koho chces...

miyya
24. máj 2011

@luciaa86 ahaa dik lebo v tom nemám jasno.tak ale velmi to neriešim.nechcem sekciou,tak ak to pôjde prirodzene vipku nechcem.

luciaa86
24. máj 2011

@miyya a preco mas mat sekciu??a kolkaty tyzden si??? ja mam mat tiez sekciu zajtra si idme po termin 😀

helenkasabinka
24. máj 2011

@miyya citala som ,ze ak si na VIP tak nemoze byt nikto s tebou po sekcii na izbe 😅

svetlusa12
24. máj 2011

@miyya ja som rodila v marci sekciou, aj ked nebola planovana....mala som sice VIP izbu, ale iba preto,ze bola volna, dopredu ti ju nikto nezajdena a nerezervuje. S tym treba pocitat. ja som mala izbu za 25 € na den s wc, spchou, Tv a chladnickou. Navstevy mi ale nepovolili, neviem ci to ale nebolo kvoli chripke, ktora vtedy etse bola.

svetlusa12
24. máj 2011

@luciaa86 25€izba v NR je aj s WC

luciaa86
24. máj 2011

@svetlusa12 ale tam su take VIP izby 3 a kazda je ina 😉 a na jednej izbe moze byt stebou aj partner alebo hoc kto ....a zajednat sa uz da..poznam 3 baby ktore si ju dopredu zajednali....

svetlusa12
24. máj 2011

ta co tam mozes mat partnera stoji 30 €

silvuska267
24. máj 2011

@luciaa86
@helenkasabinka Dakujeeem za vase odpovede,mne CR asi schvalia ja mam ortopedicku indikaciu

miyya
24. máj 2011

@luciaa86 no prvého syna som musela rodiť sekciou,lebo boli komplikácie a tak má môj lekár v 36tt posudiť podla velkosti plodu,či radšej nebude lepšia sekcia pre mna.ja teda fakt neviem ako pôjdem rodiť ale tak ked je to takto,ze tam somnou nikto nemôže,tak vip nechcem.samotu si fakt neviem predstaviť. dik za info

helenkasabinka
25. máj 2011

@silvuska267 aha tak potom drzim palceky 😉 🙂

helenkasabinka
25. máj 2011

@miyya presne tak,ja by som tiez nechcela vip,ked som rodila malu ,vtedy sme boli na izbe este 3 ,cas nam rychlo ubehol,sme si pomahali,radili a tak to bolo super 🙂

mariynka
27. máj 2011

kocky, helka uz ma Michaela od 8.15 na svete 😵 😵 😵 😵 je to taky maly uzlicek, je drobatko 😅 🙂 🙂 🙂 obaja su OK 😉 🙂

veri233
30. máj 2011

no ja som rodila v Nitre na porodnej sale ssu setrickyuuuplne uuuuzasne len uz na sestonedeli sa to trosku meni,lenze tam sa zase uz stara mamicka sama o seba...ale bolo tam naozaj ok..

janka449
30. máj 2011

Ahojte... Chcela by som sa spytať, čo musím preto spraviť aby som mohla mať drahého pri pôrode? Ďakujem

klba
31. máj 2011

@janka449 treba to povedat pri prijme sestricke, tam zaplatis 20 € a muz moze byt s tebou na sale, 🙂
pokial by si este hned nerodila a budes na vzdycharni a bude vas tam viac tam ho tam pravdepodobne nepustia, ale pri rodeni moze byt pri tebe, akurat na sitie ho poslu do takej miestnosti pre ockov. 😉

klba
31. máj 2011

@zajo79 gratulujeeeeeeem, uz si stastna trojmaminka, 😵 😵 😵 prajem vela zdravicka vam obom. 🙂

janka449
31. máj 2011

@klba A nepotrebuje nato žiadne tie predpôrodne kurzy absolvovať? Aj take som už počula ..

klba
31. máj 2011

@janka449 tiez som o tom pocula, moj muz so mnou pred prvym porodom chodil aj na kurz, teraz pri druhom porode sme uz nechodili, na prijme sa nic nepytali, len sme zaplatili za porod s partnerom. 😉
A kamoska nechodila na kurzy ani pri prvom ani teraz, rodila v piatok a muza tam pustili ked zaplatil, tak snad to bude ok, 🙂 resp. skus sa opytat ked pojdes do rizikovej amb. a behni aj na prijem ci je to mozne aj ked nechodil muz na predporodny kurz. 😉

janka449
31. máj 2011

@klba Ďakujem pekne 🙂 Potešila si ma 🙂

uhrikovci
5. jún 2011

@silvuska267 ahojky, môžem sa opýtať čo to znamená ortopedická indikácia a či ti to nakoniec schválili? lebo ja mám ísť tiež na sekciu kvôli chrbtici, no bojím sa či nebudú vymýšľať, že nie je dôvod ju robiť.

silvuska267
5. jún 2011

@uhrikovci Ahoj ja mam problem s bedrovym klbom ,ze ma bolieva .Ked mas papier od ortopeda ,ze ti odporuca sekciu tak oni ti ju urobia.

uhrikovci
5. jún 2011

@silvuska267 a koľkokrát si bola u ortopéda,kým si porodila,lebo mňa môj gynekológ posiela už tretíkrát, lebo že tu v Nitrianskej nemocnici hrozne vymýšľajú a nechcú robiť sekciu,tak neviem.

silvuska267
6. jún 2011

Bola som tam raz ,ked mi napisal ten papier ,ze odporuca sekciu a to bolo vsetko Ty mas napisane to odporucanie??lebo ked to to ortoped odporuca tak ti to spravia a myslim,ze tolko az nevymyslaju ,primar si precital ten papier od ortopeda a dal mi termin a uz si bola v NR v rizikovej ??lebo tam musis byt vedena ale ja som tam bola uz s tym papierom od ortopeda

silvuska267
6. jún 2011

@uhrikovci ahoj ,mas odpisane na ploche zle som klikla 🙂 🙂

uhrikovci
6. jún 2011

@silvuska267 Ja som počula,že práveže vymýšľajú,ale už je to aj tak jedno, lebo si vybavujem Topoľčany. Nebudem riskovať. Človek ťažko dôveruje po prvej zlej skúsenosti.

budhicka
6. jún 2011

@silvuska267 Ahoj, iba by som sa ta chcela spytat, ci si mala celkovu alebo lokalku? a dali ti na vyber? ja mam prvu dcerku necakane sekciou a o necele tri tyzdne mi dali v rizikovej termin so syncekom,ale tentokrat by som chcela lokalku, len som sa zabudla na to opytat. dakujem

silvuska267
7. jún 2011

@budhicka Ahoj mala som spinal a dali mi na vyber ,celkovu by som asi nechcela 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre