Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

mirili
26. nov 2012

@luckarisko74 krem na bradavky, si kup taky co netreba zmyvat, neviem ci mas take sietove poporodne nohavicky,dostat ich v lekarni, mne sa oplatili,super drzali vlozku a ked boli spinave sli do kosa, este slapky do sprchy, a potom uz mas vsetko

luckarisko74
26. nov 2012

@mirili taky krem mam, co netreba zmyvat, aj tie nohavicky sietkovane, no a ako papuce chcem "krocky" aj do sprchy aj normalne.

slavkav
26. nov 2012

baby, nocne kosele erarne nedavaju?

vejkkka
26. nov 2012

@poisonblu nevadí už som to všetko napratala do tašky a nechce sa mi to vyberať 😀

vejkkka
26. nov 2012

@poisonblu ináč pozerala som tvoje fotky ešte keď si mala bruško a musím pochváliť ani jedna stria to keby si videla moje no otras darmo som sa natierala vôbec nič mi nepomohlo ☹ katastrofa

katulinr
26. nov 2012

@slavkav Pokial viem erarne nocne kosele nedavaju...

poisonblu
26. nov 2012

@slavkav nie, este aj rodis vo svojej, tak na porod si zober nejaku staru

@vejkkka strie mam iba na prsiach, ale male....

slavkav
26. nov 2012

@katulinr
@poisonblu dakujem. ja som prve 2 deti rodila v BA - tak dobre, ze som sa opytala 🙂 na porod - bude sekcia - takze tam mi nebude treba.

katulinr
26. nov 2012

@slavkav Aj na sekciu budes potrebovat nocne kosele 😀 Tak 3-4 hodiny po sekcii ta oblecu... 😀

slavkav
26. nov 2012

@katulinr fakt? v BA som sa az na druhy den - lebo vsak to musim lezat 24h - nie? teda 2x som tak musela

tinal
26. nov 2012

@slavkav pár hodín po sekciu obliekajú košeľu. Hýbať sa môžeš, oni pomáhajú pri obliekaní. Aj keď ťa umývajú tak nadvihneš sa sama alebo vymieňajú podložku pod tebou.

slavkav
26. nov 2012

@tinal aha. tak som sa zasa nieco nove dozvedela 🙂

tinal
26. nov 2012

@slavkav V každej nemocnici je niečo iné. Napr. v BA robia štichy, v Nitre dávajú také svorky, neviem to pomenovať, ale ani som sa na to nepozerala, že ako to vyzerá. Pre istotu. 🙂

katulinr
26. nov 2012

@slavkav ked budes mat spinal,tak budes musiet lezat 24 hodin,ale pomozu ti obliect a tak ako napisala tinal😉Po 24 hodinach ta postavia a sup do sprchy😉

slavkav
26. nov 2012

@tinal
@katulinr dakujem za info 🙂 a ja ze sa to vsetko robi rovnako - ano, v BA siju ... fiha, tak som zvedava na to nove cudo 😉 tak sa idem popozerat po nejakych koseliach 🙂

luckarisko74
27. nov 2012

ahoj @slavkav
no mna sa po sekcii spytala ci chcem ich koselu alebo svoju, ja ze ich zatial, pomohla mi ju obliect a bolo, ale to bolo pred 4 rokmi 😉
no a tie svorky to su take jak kovove svorky 🙂
baby a je tam wifi, neviete mi povedat

petribela
27. nov 2012

@suzinka87 AHOJ,NEPOZNáME SA,,len sa chcem podeliť s tebou o pocity pred porodom,,,ja čakám 28.12.12 chlapčeka som prvorodička takže mám mierne obavy...možno nakoniec sa stretneme v porodnici:o...ako sa cítiš?

slavkav
27. nov 2012

@luckarisko74 dakujem 😉

suzinka87
27. nov 2012

@janus32 no ved prave nato myslim aj ja koho budem mat ale Kelner bol velmi zlaty

suzinka87
27. nov 2012

@petribela Ahoj noo tak sa tesim ze niekto tu ma taky skoro termin ako ja no vsak.citim sa zatial dobre uz mi zavadzia brucho pri vsetkom.Aj ja cakam chlapceka prve mam dievcatko.Len stale myslim nato ze ten nas termin ako sa vypitaju na svet ci tam budeme sviatkovat alebo nie.A aj hadam budeme mat stastie a natrafime na dobry petsonal.A ty sa ako citis? 🙂

zuziq
27. nov 2012

Baby je na oddeleni internet dostupny? 😕

tinal
27. nov 2012

No wifi neviem, neskúšala som, ale skôr nie ako áno a pripájala som sa tam cez mobilný internet na mobile a to mi šlo.

misinn
28. nov 2012

@luckarisko74 mne sa zda ze tam nie je wifi

slavkav
28. nov 2012

baby a ako dlho sa zostava v nemocke? tiez 6 dni? samozrejme ak nie su problemy

luckarisko74
28. nov 2012

@slavkav normalne ako po prirodzenom, den porodu sa nerata a na stvrty den, aspon tak bolo vtedy 🙂

slavkav
28. nov 2012

@luckarisko74 fakt? ale super, to mi vyhovuje 🙂

petribela
28. nov 2012

@suzinka87 cítim sa v celku fajn,len posledný týždeň mi bruško podrástlo a malý sa stále naťahuje asi sa už nemestí:o...inak bruško mám akurát ani naliata som neni,ešte pred 2 týždňami som stihla okná umyť:o....ja by som rada pred vianocami porodila,ale nedá sa to ovplyvniť...ideál 12.12.2012 čo povieš?Teraz v piatok idem na sono a potom každý týždeň budem chodiť asi na tie pásy...ja mám gynekológa v nemocnici,tak to mám po ruke...ty ku komu chodíš?ja Matejkovi....

sona13
28. nov 2012

Ahojte baby, ja mam termin porodu v januari 2013, vedeli by ste mi poradit nejakeho dobreho porodnika? dakujem

katulinr
28. nov 2012

Wifi tam nie je😉Ja som to skusala a ziadnu free siet mi nenaslo☹

suzinka87
28. nov 2012

@petribela tak to mas pravdu ze ten termin by nam vyhovoval skor ale uvydime ako sa ty nadi drobci vypitaju.Ja chodim doktorovi Truskovi aj ja chodim kazdy tyzden v piatok aj na sono.Mne sa zasa zda ze mam dolHoe brusInakko vsetci mi to aj hovoria .Inak ze Matejka je dobry vsak?uz ten posledny mesiac je hrozny to cakanie co a ako hlavne nech vsetko dobre dopadne.A meno mas vybrate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre