Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

catrin1
6. apr 2008

bubli no neviem ked to nezmizne pojdem koznej a uvidim co mi povie co to je..

dididi30
6. apr 2008

daliha..veru ani mne epi nechceli dat, lebo som nic nedala a dobre ,ze som nedala, lebo pristup totoalne onicom, fuj.....

dididi30
6. apr 2008

deli chvala bohu som to epi ani nepotreobavala, porod som mala lahucky 😉

fejusa
6. apr 2008

baby ahojte.jak to tu citam,tak som normalne rada ze som rodila v TO.a sla by som sem znova rodit.je tu super az na niektore arogantne sestry 😠 .ale ked vidia ze tu mate znamost tak vam aj na chrbat vylezu 😎

dididi30
6. apr 2008

fejusa ano je to tak ako aj v sade..ja kebyze rodim v michalovciach kde som byvala, tak som tam ako v bavlnke...ale som sa vydala do nitry a tak som rodila v nitre, ale sak prezila som, uz len preto , ze som mala lahky porod...teraz budem v anglicku tak som zvedava co a ako bude...

bublinkajasminka
7. apr 2008

delilah - no pokiaľ nemáš známosť - myslím priamo nepoznáš anestezilogičku nedajú ti epi - z vlastnej skúsenosti....mne to vybavil môj doki aby som ju môhla mať

majusk
7. apr 2008

Ahojte,
vie mi niekto poradiť kontakt na cvičenie pre tehotné alebo predpôrodnú prípravu....Bola by som veľmi vďačná....
bublikajasminka a ty si Zorabyby cvičila len doma podľa DVD?....ďakujem

bublinkajasminka
7. apr 2008

majusk - kontakt na pani Jahnátkovú o robí predpôrodné prípravy ti dám je to: 0903 430687 a je to na párovciach v zubnej poliklinike - mne sa to veľmi páčilo a DVD som cvičila len domka - aj cviky čo nám Jahnátková ukazovala som domka cvičila ale lepšie bolo to cvičenie podľa Zory - mne sa viac páčilo

majusk
7. apr 2008

Zabudla som napísať, že cvičiť by som chcela chodiť do Nitry ....

bublinkajasminka
7. apr 2008

majusk - však to je v nitre

majusk
7. apr 2008

bublinkajasminka ...super, veľmi pekne ti ďakujem 🙂 , ten dodatok som písala .... a nepozrela som, že si už medzitým odpísala .... fakt dík...
.....ja mám termín pôrodu 2.10. ...tak myslím, že je to tak akurát, aby som už konečne začala trochu cvičiť ...
.....a je tu niekto, kto má podobný termín pôrodu? (sepetembe , október) .... alebo máte už všetky svoje poklady doma??
bublikajasminka.... a vy máte teraz koľko mesiačikov?? 🙂

bublinkajasminka
8. apr 2008

majusk - malinká má len dva týždne

nelinka79
9. apr 2008

majusk ja mam termin koniec oktobra zaciatok novembra ... tiež rozmyslam nad cvicením ale kedze som zo surian NZ je blizsie ale je to tam ubohe.. a zas doktora mam v nitre tak aj rodiť budem tu ..

bubli myslis ze ti cvicenie pomohlo pri porode?

bublinkajasminka
10. apr 2008

mne osobne veľmi pomohlo - vrelo to cvičenie odporúčam. Ja som síce mala epi ale ked som prišla do pôrodnice bola som otvorená na 4 cm a takmer nijaké bolesti som nemala - takže podľa mňa cvičiť stojí zato

monika28
10. apr 2008

bubli, to epi si mala dopredu dohodnute? kto ti ho daval?

helena
11. apr 2008

ahojte aj ja chodim cvicit a fakt je to dobra vec...vela sa aj zena dozvie nove veci a poucne 😉

bublinkajasminka
11. apr 2008

monika - dávala mi to doktorka Sekerešová - jasné že bola vopred dohodnutá - dohodol mi ju môj doki

monika28
12. apr 2008

bubli, dík. a je nutné, aby to bolo dopredu dohodnuté, nevieš?

helena
12. apr 2008

ja mam kontakt na doktorku sekeresovu-dala mi ho pani Jahnatkova ale chcela by som sa aj ja o epi porozpravat lebo by som mala o to zaujem......

helena
12. apr 2008

zabudla som pridat ze by som sa chcela o epi porozpravat s mojim gynekologom 🙂

bublinkajasminka
12. apr 2008

helen - a koho máš gyna?

helena
13. apr 2008

ahoj BUBLI 😉 ja mam KUNSKEHO 🙂

bystricanka
13. apr 2008

helen...aj ja 😀

helena
14. apr 2008

bystri......supeeer-dobry doki ze?? 😉

bystricanka
14. apr 2008

dobrý. A idem ho aj koncom mája navštíviť, aby namňa nezabudol 😀

majusk
15. apr 2008

bubli .... tak teraz je to všetko najintenzívnejšie ..... a už si sa trošku zotavila po pôrode ... a s malinkou ste sa už zohrali za tých pár týždňov?

bubli .... ako často do týždňa býva tento kurz a koľko stojí? .... a koľko trvá jedno cvičenie? .... lebo teraz mám takú menšiu dilemu, či tam budem môcť chodiť, lebo dr. ma vypísal na PN-ku...ale myslím, že nejaké vychádzky by sa dali dohodnúť s dr., tak by som to chcela vyriešiť tak, že by som chodila na kurz vrámci vychádzky.... no uvidíme a bubli... venuje sa tam nejaká tá hodinka aj príprave manžela, keby chcel ísť k pôrodu?

majusk
15. apr 2008

Ozaj ešte som zabudla, nemáte niektorá dr. Turbu?....aké máte s ním skúsenosti? ...neviete, či chodieva aj k pôrodom, lebo ja by som si ho chcela vybaviť k pôrodu .... podľa mňa je úplne super, len ho ešte až tak dobre nepoznám, lebo som sa k nemu preradila pár týždňov predtým ako som otehotnela...

nelinka79..... tak možno sa uvidíme na kurze u p. Jahnátkovej.... a akého dr. máš v NR?
ahojte

klba
15. apr 2008

majusk ja chodim k dr. Turbovi, je to supis doktor, je prijemny a velmi ludsky, ale bohuzial k porodom uz nechodi, kedysi chodil ale teraz ma uz toho vela, chodi k nemu mnoho pacientiek.
Mna cele tehotenstvo objednavaju na poradnu na stredu a vtedy tam doktor bohuzial nie je ale je tam doktorka, i ked by som radsej hodila pokec s nim. 😉
Ja mam kurz u p. Jahnatkovej uspesne za sebou a veru stalo to za to, verim ze sa mi to zide, naucila som sa tam kopu uzitocnych veci a stretla som tam super tehulky, naozaj ti ten kurz ODPORUCAM!
Chodil tam so mnou aj manzel, kedze ide k porodu a taktiez si velmi chvalil a teraz ma doma nabada aby som cvicila a omnoho viac je chapavejsi, ked mu nieco vysvetlujem a vie aspon o com hovorim.
A ty mas kedy termin?

a2509o1978s
16. apr 2008

Ahojte, má niekto termín ku kuncu júla a rozhoduje sa medzi pôrodom v Nitre alebo v Topoľčanoch? Neviem či má niekto informácie ako pokračuje rekonštrukcia v Nitre, či do leta je aspoň malinká nádej dokončiť práce. 🙂

bublinkajasminka
16. apr 2008

majusk - veru kurz u Jahnátkovej veľmi odporúčam - naoučíš sa užitočné rady a chodil aj môj mangelík kedže chcel byť pri pôrode a pomohlo mi to veľmi, lebo on priamo pri tlačení mi hovoril ako mám dýchať - bol úžasný - odporúčam....a amozrejme aj ked si na PN chod tam lebo treba chodiť veľa aby si potom pôrod zvládla - ten je totiž veľmi náročný na fyzické sily. Ja som cvičila celé tehulkovanie a veľmi mi to pomohlo, kedže som bola na 5cm otvorená a nemala som takmer nijaké bolesti....a už som zotavená dávno...s malinkou to ako-tak zvládame, dokonca sa mi poradilo dnes ukuchtiť obedík - inokedy bol domka mužík alebo prišla moja mami aby som varila ale teraz sa to neako dalo - mužík je v robotke a mami je chorá tak inak to nešlo.....snažíme sa pekne spolu vychádzať a je úžasné mať miminko - uvidíš....držím palčeky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre