Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

rebi
26. dec 2008

zajo drz sa ja som mala stastie na novu izbu dokonca aj nadstandard bol volny tak som tam bola, bolo to super na koniec baby chodili ku mne na telku no pripadalo nam to ako na dovolenke 😒 😒 😒
boli se dobra partia
moja keby nieco daj vediet ideme kojit maly sa zobudil 😉 😉

dragila
28. dec 2008

Ahojte baby,tak aké ste mali Vianoce? My krásne a hlavne kôli detičkám 🙂 ,no vidím,že Zajo sa nehlási,tak už hádam aj porodila 😲 ,tešíme sa na info o pôrodnici a hlavne o pôrode 😉 a ešte dodatočne vám všetkým želám krásne sviatky a veselého Silvestra 😵 😵 😵

zajo79
28. dec 2008

tu soooom, uz nech to teda vydrzi do januara, bude prasule - prispevok na druhe dieta 😀 😀 😀

nebojte, ak pojdeme dam vediet, ale ja tam uz pojdem az ked maly bude vyliezat...skor ani za svet, az teda nepraskne voda 😝

drzte sa kocky.

dragila
28. dec 2008

jeeej a ty si ešte celááááá????? Tak držíme palčeky,tie tri dni to ešte vydrž a máš na kočík 😀

zajo79
28. dec 2008

no ja sa tesim ze to miniem na handry...uz som si nekupila na seba nieco poriadne ani nepamatam 😀 😀

rebi
29. dec 2008

zajo stale na teba myslime. ja som tu nebola dva dni a ze uz som si myslela za rodime tak sa drz moja a krasneho silvestra.

dupinka
29. dec 2008

Ahojte krasky!

Zajo, aj my myslime na Teba, nech si malinke este spinka v teplucku, v brusku, aspon do Noveho roka..... A drzime palce, nech porod prebehne v poriadku a malinke je zdravucke.

Na Stedry den sme dostali krasny darcek pod stromcek - nasa piskotka sa mrvila zretelne, a citil to aj manzel. 😉

zajo79
30. dec 2008

cau kocky..mam to za sebou,opis porodu v januarovkach.porodnica super,odrodil nas kelner,sestricky zatial zlate

dupinka
30. dec 2008

Jeeej zajo, GRATULUJEME!!!

vilocka
30. dec 2008

zajo gratulujemeee! a vidis, dobre to nakoniec dopadlo, to som rada. No ja si este pockam skoro 4 mesiace 😅 .

rebi
30. dec 2008

zajo super gratulujem , kellner je moj kamarat zlaty to clovek no idem kuk ako bolo... papa

monika77
31. dec 2008

ahojte babuľky
som v 34 tt, ako tak čítam, je písané o falošných kontrakciách a ja neviem posúdiť či som ich už zažila, či ma to čaká, či to prežíva každá tehotná mamina ... je to moje prvé tehotenstvo, takže to skutočne neviem posúdiť, napíšete aké príznaky majú tie falošné kontrakcie?

lucrezia
31. dec 2008

Zajo, tak to si mala super! závidíííííím!
A to, ze si chvalis personal je este lepsie. Bodaj by v takej spokojnosti a rychlosti odrodila kazda! Gratulujem

mariynka
31. dec 2008

zajo, gratulujeeeem a akoze si uz na nete?hned po porode? 😅 😅 mas v porodnici net??? 😕 😕

zajo79
31. dec 2008

mam net na mobile. Zatial vsetko ide,cakame na mliecko a tesime domov.veseleho silvestra vsetkym!

mariynka
31. dec 2008

zajo, jaaaj 😅 🙂 🙂 OK 🙂 🙂 aj tebe pekneho silvestra so syncekom v naruci 😵 😵

rebi
1. jan 2009

baby ahojte prajem vam vsetko dobre v novom roku najma vela zdravia aby nase deti a cela rodina bola zdrava . zajo ako sa citis ? co malinky ? co hovoris na nemocku?

zajo79
1. jan 2009

co nemocka? Vsetko ok,len mi vadi,ze nemoze najblizsia rodina vidiet babatka,len kratucko a uz sestricky ma hnali ze nemoze ho tata vidiet,ze mam maleho zaniest,prip.ukazovat cez sklo.toto vsetko chapem,ale ma stve ze to neplati pre vsetkych rovnako...no uz by nas mali v sobotu pustit domov,uz tu vydrzime neako

omii
1. jan 2009

hm zajo tak uz sa to aj tebe narodilo gratulujem cize ste to stihli este koncom stareho roka 😀

dragila
1. jan 2009

Zajo blahoželáááááám,tak sa držte a nech ste zdravučkí. Baby všetko naj,naj,naj v novom roku,nech vám ratolesti robia radosť 🙂 😵 aj tie čo sú zatiaľ v brušku 😉

vilocka
3. jan 2009

zajo a ako to nakoniec bolo s tatinom pri porode? Pustili ho aj do vzdycharne? Da sa to nejako poriesit aj ked rodi viac mamin naraz?

zajo79
3. jan 2009

tata bol pri porode, ani som s tym nepocitala nakoniec, ale bolo to fajn....aspon on tvrdi,ze nelutuje ze tam bol a vraj konecne vie ake to maju zeny tazke 😀 😀

zajo79
3. jan 2009

do vzdycharne pustia len ak tam nikto nieje, my sme isli rovno na porodny box, lebo som bola uz otvorena ako sme tam dosli.

Je tam teraz porodov a porodov, takze maminku prijmu na vzdycharen, ak je dost otvorena vola sa tatino.

A nemusite sa nicoho bat, nitrianska porodnica super 😉 sestricky su uzasne

lucia375
3. jan 2009

Gratulujem k babätku a som velmi rada ze mas dobré skusenosti.
Ked sa bude dat napis co najviac o nemocnici a o personale.

zajo79
3. jan 2009

vsetko myslim super, az na jednu pani doktoru z novorodeneckeho...taka vysoka s dost vyraznym akne. Neprijemna, odmerana, ked sa clovek nieco spyta tak len odvrkne, k detom vobec nieje mila....radsej mohla ist triedit vajcia ako robit s malymi detmi 😕 to bol jediny negativny bod z celeho pobytu asi co sa tyka personalu.

brnka
3. jan 2009

zajo, asi myslis tu vysoku blondinu, ze? ako jedina z novorodeneckych doktoriek vysetruje babatka v rukaviciach....

alica147
3. jan 2009

ahojte baby,mna to tiež dosť zarazilo že vyšetruje detičky v rukaviciach ale potom som si povedala že ak má ona nejaké kožne problémy tak určite chce chrániť detičky,takže aj dobre že ich mala,ale faktom zostáva že v kontakte posobila nepríjemne 😝

brnka
4. jan 2009

alica, ja som pocula, ze ona sa boji v prvom rade o seba a nie o deticky 😕 Ale neprijemna a odmerana urcite je...

zajo79
4. jan 2009

anooo, to je ona. A chodila s nou taka neprijemna sestricka, no boli teda dvojka.... 🙄

Ked vazili maleho tak som sa pytala ze kolko vazi, mali to napisane pred sebou, nepovedali mi,ze mam sa opytat na vizite... Alebo prisla prvykrat, nevedela som kto to je, co to je, hovori mi ze: koselu dole. Ja pozeram ako puk, a pytam sa ci ja alebo maly. A ona sa zacala normalne na tom pohorsovat, totalne posmesne ze oni dosli vysetrovat maleho a nie mna..tak jej hovorim ze ja to nemozem vediet naco prisli, ze som tam prvy den. 😕 😕 😕 no hroooza. Kebyze som nechcela cim skor vypadnut, bala som sa ze ma tam zdrzi tak jej poviem svoje

a vzdy ked prisla, vzdy mala nieco.

Raz zfukla aj sestricku, ze preco jej nehovori ze kolky den je stare babatko a ze co ma robit, lake vysetrenia, ebo ona to nemoze hned vediet 😀 😀 😀

alica147
4. jan 2009

mna zdžubala lebo som stála pri malinkom pri postielke a ona na mna nazjápala že pustite ma k nemu!!!!!!!!
a sa bojí o seba?no teda! 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre