Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

jankapo
22. apr 2008

poburena, uprimnu sustrast....
a vela sil zvladnut takuto ranu...

aviril
22. apr 2008

ja som správy zmeškala, môžete napísať čo tam bolo?

zanettka
22. apr 2008

Prajem aj ja uprimnu sustrast. Poznam to dievča. Chodilis me spolu na zakladnu skolu 😔 . prajem jej veľa síl 😔

Aviril je to na nete v archíve na markíze

biela
22. apr 2008

strašné čosi. vyjadrujem rodičom úprimnú sústrasť. najprv prišli o jedno dieťatko a teraz o druhé. a určite nebolo ani jednoduché otehotnieť, keď bola na umelom oplodnení.
neviem ako to bolo ,ale je to strašné a pre rodičov to musí byť obrovská strata.
a je to aj zlá reklama pre tú nemocnicu a pre všetkých lekárov...

dididi30
22. apr 2008

biela, veru tak im treba nech sa to tam poriadne presetri, bo ja som mala super porod a ani som nepipla a ked som pipla tak to sa im zdalo nahlas, svine 😠 nikdy viac v nitre.... 😠

aviril
22. apr 2008

bože, práve som si to pozrela. Tá baba bola v oktobri na gynekologii keď aj ja, hneď som ju spoznala. Asi tam bola kvôli odumretiu toho druhého plodu. To je strašné, neviem čo napísať.

biela
22. apr 2008

na slovensku je všetko možné... v niektorých nemocniciach majú vždycky strašne veľa času na prirodzený pôrod, pričom ohrozujú bábätko, pričom keby spravili sekciu, bolo by v poriadku aj bábätko aj mamina by bola rada, že už to je za ňou.
nie som lekárka, a ani nechcem nikoho súdiť, ale asi by som ich zažalovala. svine jedny.

poburena
23. apr 2008

Ďakujem za podporu ste zlate , niekedy človek nevie čo spraví dobre , či sa to nakoniec v médiách neprekrúti. Ale Roman s Martinou potrebujú teraz veľkú podporu . Lekári im nedali žiadne papiere ona nemá nič žiadnu správu, doklad od maličkej, ona čo bola na pohotovosti všetko zostalo v nemocnici a nechcú im nič dať. Špiny veľmi dobre vedia že spravili zle. Nikto sa nechce k tomu vyjadriť. ////// nikdy viac v Nitre.... //////

Sú aj dnes v NOVOM ČASE a v pondelok v Nitrianskych novinách
Dali sa na boj

aviril
23. apr 2008

poburena, držím palce, aby ten boj vyhrali. A prajem im, aby im to na budúce vyšlo a aby si domov zobrali zdravé bábätko. Neviem si ani predstaviť, čo teraz prežívajú. Ja som ju ešte nedávno aj v tescu videla, mala krásne bruško. Držím palce.
Inak, napísala som Ti inter.poštu, môžeš mi odpísať?

andreafa
23. apr 2008

strasne ☹
je mi z tych nitrianskych doktorov na VRACANIE!!!!!!!!!
uprimnu a hlboku sustrast nestastnej rodine ☹ ja by som osobne toho, kto by zavinil smrt mojho dietata zabila. a to myslim vazne!

pikha
23. apr 2008

pripajam sa a takisto zelam hlboku a zo srdca uprimnu sustrast 😒 😔 sama podstupujem IVF a viem cim prechadza zena pocas toho.. a ked ma prist vytuzene dieta, tak kvoli niekoho premudrelosti a neodbornosti a tuposti on prist, nemam slov!!!! viem ze pre tu dvojku - a hlavne pre tu kocku, su akekolvek slova zbytocne.. ale dufam ze tento boj dovedu do uspesneho konca a velmi im drzim palce!!!!

bublinkajasminka
23. apr 2008

veľmi mi je ľúto čo sa stalo rodičom Dominiky a že sa krásne dievčatko zomrelo.....určite je to pre nich veľmi ťažké.....veľmi mi to je ľúto a čítala som o tom na bleskokách a nechápem prístup doktorov ☹

pikha - veľmi ti na IVF držím palčeky - my sme to tiež mali podstúpiť a nakoniec ked som sa s UO zmierila som otehotnela zázrakom prirodzene. Ale tebe držím palčeky aby si mala krásne bábenko pri sebe.....my máme našu Yasminku a sme veľmi šťastní....

aviril
23. apr 2008

bubli, ja to na bleskovkách neviem nájsť...

dididi30
23. apr 2008

aviril, ides do bleskoviek a tam budes hladat, neuvidis to ako prve musis ist nizsie... 😉

aviril
23. apr 2008

dididi, uz som to nasla. to je hrozné, keby jej spravili ten cisarák, malé mohlo žiť. a aký predčasný pôrod - v 38.týždni? však to je už donosené.

dididi30
23. apr 2008

aviril sak to sa cudujem, to je len vyhovorka a bola rizikova tak to mohli dat von, proste urobili chybu a nech sa za to spovedaju 😠

aviril
23. apr 2008

len dúfam, že mne ani nikomu sa nič podobné nestane a donesieme si domov krásne zdravé detičky.

baskaj
23. apr 2008

a ja som si spomenula, ze som ich oboch videla pred mesiacom a pol u dr. Trusku v čakárni. Je to veľmi smutné a musí to byť i nesmierne ťažké.
Viem čo to je, keď vám zomrie bábätko - i my sme o jedno vo februári prišli. Bolo to v 8tt. Je to nesmierne sklamanie a smútok! Pre nich to muselo byť o to horšie, že už mali určite všetko pre bábo nachystané, okolie sa tešilo - už ho len dostať do náruče...

baskaj
23. apr 2008

ako len blízko je smrť, však? Môže to byť otázka jednej chvíle, nesprávneho rozhodnutia, stresu, prechladnutia...
teraz viem, že o to viac sa musím modliť za naše ďalšie tehotenstvo, aby bolo ok a aj za šťastlivý pôrod...

aviril
23. apr 2008

držím palce baskaj

moal
23. apr 2008

Ahoj kočky, ma niektora z vás skúsennosti z DR. Kozárom?

catrin1
23. apr 2008

moal...mna rodil...celkom v pohode... 😉 ...

biela
23. apr 2008

baskaj držkaj sa.

baskaj
23. apr 2008

ďakujem kočky! už sa stráášne teším, že o 2 mesiace sa už zase môžme začať snažiť. a jasné, že verím, že sa nám to podarí hneď na 1. pokus! 😀

monika28
24. apr 2008

ahoj babule.... sme doma z nemocnice.... je to tam fakt krásne... 4 izby sú prerobené, ladené krásne do marhuľova... a aj záchody a sprchy oproti nim sú už spojazdnené... človek sa tam cíti ako v hoteli, nie ako v nemocnici...

luciaakubko
24. apr 2008

ahoj, monika 🙂 v prvom rade gratulujem ku krasnemu babatku🙂
a chcem sa zaroven spytat, odkial mate ten krasny zeleny kociarik 🙂 tiez som nejako zvlastne zatazena na zelenu, ale to len odkedy cakam malu 🙂
este jedna otazka, aka vladne atmosfera v nemocnici po smutnej udalosti, ktora sa tam odohrala zhruba pred tyzdnom?

aviril
24. apr 2008

Ahoj monika. Gratulujem k bábätku. Mám otázku k tým izbám - to sú tie "nadštandardné" za ktoré sa platí, alebo ťa tam umiestnili len tak? Aj ja by som chcela peknú izbičku... ale hlavne zdravé dieťatko, ja viem. Ale bolo by to fajn byť už v prerobenej izbe.A to sú spojazdnené tie staré wc a sprchy - tie rekonštruovali alebo sa k tým izbám robili nové? Na tie sprchy a wc je prístup aj zo starých izieb? Veľa otázok, že? Ale skús nejak ak sa podarí odpovedať. ďakujem

aviril
24. apr 2008

a ešte na tých nových izbách je koľko žien na izbe? je tam aj nejak nový nábytok alebo ten starý a aj postele?

moal
24. apr 2008

Catrin1 maš internú poštu.papa

catrin1
24. apr 2008

moal..odpisala som... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre