Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

vejkkka
5. dec 2012

@petribela a čo ti bolo ak smiem vedieť? 😒 na malého som zvedavá aj ja bude to riadny živočích 😀

petribela
5. dec 2012

@vejkkka to som mávala také silné bolesti pri menštruácii ani do roboty som nemohla ísť,,,,budeš rodiť v Nitre?vidím,že čo chvíľku ťa to čaká

vejkkka
5. dec 2012

@petribela ja som menštruáciu prežívala v pohode ale raz som mala tiež veľké bolesti, našťastie iba raz. Ano v Nitre nedávno som sa prisťahovala tak dúfam, že nebudú nejaké problémy. Ja sa chystám rodiť už od 38 tt 😀 ale stále nič čím viac to chcem tým viac nie a nie to prísť najradšej by som bola keby som mala po lebo to, že chodím cez noc na wc aspoň 10 krát a že som ako veľryba a totálne si pripadám byť hrozná 😀 nesexi 😉 nemotorná

petribela
5. dec 2012

@vejkkka moja z toho si nič nerob,,u mňa to tepláky istia iné neoblečiem....pred otehotnením som schudla 18kg a už 16 mám naspäť,,takže keď pôjdem rodiť budem mať 100kg tak mi niečo hovor o veľrybe:0....ale nevypadám na to,že mám toľko kilov mám šťastie,že som vysoká...inak nerieš či si sexi alebo nie s tým aj tak nič nenarobíme,,ja si myslím,že aj tak sme šarmantné,,kilečká zhodíme pri našich zlatíčkach neboj:o.....už to budeme mať za sebou netreba nič siliť príroda to má zariadené,,potom daj vedieť

janus32
5. dec 2012

@petribela jéééj,ty máš akú peknú fotečku🙂

vejkkka
5. dec 2012

@petribela mi dačo hovor aj ja žijem len v teplákoch a je to super pocit pohodlia 🙂 ja som pred otehotnením vážila okolo 65 a teraz mám 85 pekne nie?? a tak dúfam, že to zhodím. Určite napíšem ako som dopadla 😉 a ináč čo budeš mať dievčatko či chlapčeka alebo sa necháš prekvapiť??

suzinka87
5. dec 2012

Ahojte baby tak som neni sama kto sa citi byt nemotorna neforemna no akoze hrozne nieco cela nafuknuta nervi.Inak aj ja som mala 65a teraz mam 81 ale som vysoka takze mne hovoria ze dobre vyzeram len ja 😎 sa tak.necitim

vejkkka
5. dec 2012

@suzinka87 a koľko meriaš?? ja okolo 170 ale dosť som pribrala do zadku 😉 ale tak hádam to nejako napravím, a urobili sa ti strie?? ja si pripadám ako chodiaca guľa 😀

suzinka87
5. dec 2012

@vejkkka ja mam 178 ale strie nemam namala som ani pri malej.Aj ja si tak peipadam strasne ma bolia krize a klby a dnes som mala take ako ked mas mat menstruaciu taku bolest som citila tak neviem co sa deje zahtra idem na poradnu tak uvydime ale uz by som to brucho dala najrafsej prec.

vejkkka
5. dec 2012

@suzinka87 tak to máš dobre mne sa strie urobili úplne všade na stehnách, bokoch, prsiach neviem ako sa toho zbavím ale neni to pekné 😒 ja mám ísť 10 do poradne ale dúfam, že do vtedy porodím. Ku komu chodíš ak môžem vedieť?? Ja Juhás 🤐

suzinka87
5. dec 2012

@vejkkka tak to ti verum ze ta to jeduje ale kasly nato a kila das dole ani nebudes vediet ako.Ja chodim Truskovi do MC.Sak zajtra idem a uvydine co a ako ved toto behania k doktorovi je na prd ani mne sa uz nechce kym sa rozhybem ako taky vagonik

petribela
6. dec 2012

@vejkkka neboj,samozrejme,že schudneme teraz si užívaj papaničku:o idú vianoce ....inak ja budem mať chlapčeka dala som si to zistiť,musela som to vedieť aby som aj vecičky si mohla pokúpiť,,bude sa volať Erik....a tebe sa ako bude volať?

petribela
6. dec 2012

@janus32 nooo to je posledná foto z Korytnice,už som bola tehotná:o...inak pekného Mikuláša vám prajem...ja sa pôjdem pomotkať do mesta a začnem už aj niečo piecť aby som všetko postíhala:O

janus32
6. dec 2012

@petribela Ahoj,ved to som hned spoznala🙂juj aj ja by som šla sa pomotať,ale po dlhšom chodení mi malý chce asi dekel vytlačiť 😅 tak radšj doma sedím 😖

vejkkka
6. dec 2012

@suzinka87 no ja tam chodím na sono k Linderovi a nevypadá veľmi prívetivo, asi si akurát tam. Dozvedela si sa niečo nové?? 😉

vejkkka
6. dec 2012

@petribela môj je Daniel, no veď to, že som si aj ja chcela pokúpiť vecičky. Nemám rada keď mi niekto povie ,,prečo si sa nenechala prekvapiť? júúj papaničku? ani nehovor teraz v týchto posledných týždňoch zjem denne minimálne 3 keksy, veľmi mi chutí sladké

petribela
6. dec 2012

@janus32 ja zase sa musím prejsť,nedokážem oddychovať od začiatku tehotenstva mám veľa energie,,včera večer som chytila mániu upratovať,,nech si krpec nemyslí že bude vo mne prebývať už dlhšie:o už je dosť veľký na to aby vedel kedy má prísť na tento svet,,ale jemu tam je dobre v teplúčku,,,,sranda musí byť...foto som musela vymazať,lebo nespĺńalo kritérium musím nájsť inú

petribela
6. dec 2012

@vejkkka daniel je pekné meno,,inak aj mne chutí sladké asi mi klesá cukor,,ja som dnes robila palacinky len čakám na tvaroh pokial sa rozpustí z mrazáku,,,ja stále niečo kuchtím,manžel rád papá,tak mu len vyváram a vypekám ešte nech si to užije:o...ty si vydatá,,hovorila si,že si sa prisťahovala do Nr,,,inak aj ja som prisťahovalec,aLE BýVAM TU Už 4ROKY

vejkkka
6. dec 2012

@petribela Ano som vydatá a prisťahovala som sa asi pred mesiacom, manžel tu už 6 rokov pracuje. A kde bývaš?? ja milujem palacinky s nutelou 😎 Bála som sa, že budem mať tehotenskú cukrovku ale našťastie nie. ináč aj ja rada pečiem kadejaké dobroty.

suzinka87
6. dec 2012

@vejkkka Ahojcek ano chodim nooo ani mne nieje sympaticky.Ani nic som sa nedozvedela len to ze placentu uz
mam 2-3takze uz tom poslednom stadiu a maly ze ma tak 3,5kg a zasa o tuzden v piatok akurat sestricka hovorila ze nas je strasne veka co budeme teraz rodit.

vejkkka
6. dec 2012

@suzinka87 Ahoj, ináč to aj mne hovorila sestrička, že aj môj môže mať okolo 3,5 kg ktovie možno to hovorí každej 😀 mne sa nezdá že mám až tak veľké brucho aby tam mohlo byť také veľké dieťa ale tak uvidíme. No asi je plodný rok hehe ja každý deň či noc očakávam a ešte stále nič. V poslednej dobre mám depresie a stále sa rozčuľujem nad hlúposťami možno je to aj počasím alebo hormónmi?

janus32
7. dec 2012

@petribela Ahoj🙂no vidím,že už máš nové foto🙂no ved mne stopli pred týždňom cca a pritom som ho tu mala od začiatku registrácie 😅 a zrazu nevyhovovala 😝

petribela
7. dec 2012

@janus32 chystám sa doktorovi na kontrolu,ale až o jedenástej,lebo operuje dúfam,že sa rýchlo vybavím...ozaj a na tie pásy sa ešte chodí,lebo mi nič nehovoril,,,ale teda do rána som nespala normálne mi rástlo brucho však za týždeň pribrať 1,5kg je dosť to aj z vody sa priberá:o 🙂

suzinka87
7. dec 2012

@vejkkka ahojcek nooo by si sa cudovala ze aj v malom brusku sa moze skryvat velke babo noo vsak onz to asi hovoria tak orientacne ale vsak to je v podstate jedno uz nech to mame za sebou a tz hlavne ked uy je ten cas.......

janus32
8. dec 2012

@petribela mäj doki to robí priamo v ambulancii u neho,nemusím kvôli tomu nikde chodiť,chválabohu🙂inak neviem či to ešte robia v nemocke 😕

petribela
8. dec 2012

@janus32 teraz v piatok som bola druhá na sono išla som pred obedom,tak som sa rýchlo vybavila,,teraz idem vo štvrtok už chcem ísť rodiť pomooooooooc všetko ma tlačí,Wc môj partner asi nosím olovo v bruchu

tynamartina
10. dec 2012

@poisonblu Smiem sa spýtať,koľko krát si mala potvrdené dievčatko,keď to bol nakoniec chlapček? Mne teraz povedali že je to dievčatko a po tom čo tu čítam aj sa tomu bojím veriť. 😉

poisonblu
10. dec 2012

@tynamartina no v 20 tt na 90% aa v 30 tt nam ukazoval susku....na 3 D sme neboli

tynamartina
10. dec 2012

@poisonblu No super, ja som taká vytešená že po dvoch chalanoch bude dievka,ale pozerám že jeden nikdy nevie. Ozaj ešte otázočka treba si zobrať aj obyčajné látkové plienky do pôrodnice? ďakujem

poisonblu
10. dec 2012

@tynamartina dostanes pre babatko 3 latkove, ale ja som mala aj svoje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre