Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

dragila
9. dec 2008

Ahoj moja,no akooo? Ešte si tu?

rebi
9. dec 2008

poslala som ti ip akurat pozri si cakam

dragila
9. dec 2008

ahoj,už som našla

lucrezia
9. dec 2008

No tak diky za info, vidim, ze ohladom technickej stranky sa naozaj nic nezmenilo. Este som zvedava ( teda ak sa niekto bude ochotny podelit ) na zazitky s lekarmi a sestrami. Mne ani tak nejde o standard, alebo nadstandard, ale hlavne o pristup a profesionalitu personalu. Tak uvidim....

laskonka1
9. dec 2008

Ja som rodila pred mesiacom a musim povedat, ze vsetci boli uplne super. Citala som si vselico na internete o nitrianskej porodnici a mala som vseliake zmiesane pocity z tych nazorov, ale musela som to zazit na vlastnej kozi ako to skutocne je. Vsetko zavisi od konkretnej mamicky. O mna sa starali SUPER, bola som po sekcii a starostlivost a aj moralna podpora bola strane vyborna. Sestricky sa starali velmi pekne aj o mojho syneka, boli mile, rozpravali sa somnou, chodili sa pytat ako sa mame a to aj zenske setricky.No a to som tam stravila 10 dni!

rebi
9. dec 2008

laskonka to si ma velmi potesila uz sa tam normalne tesim 😉 a potom sa aj ja hadam budem moct pozitivne podelit s mojim pobytom

zajo79
9. dec 2008

rebi ako sa citis? co hovoria doktori, nebude to skor? mas doktora vybaveneho ci nie? uz si to tu mozno pisala, ale si to nepamatam, prepac.. a porod vyvolavany ci kedy to pride, vtedy pojdes?

rebi
10. dec 2008

ahoj zajo. lekara mam vybaveneho on mi bol a pri prvom porode a vie ako to so mnou bolo a vie co a ako. len ma hneva ze ide cez vikend na dovolenku tak neviem co bude. zajtra rano mam ist do nemocnice na osmu ak do vtedy nic 😉 😉 😉
zajo 79 IP

laskonka1
10. dec 2008

rebi, drzim palce, dalo sa to vydrzat, treba sa venovat babatku a nestresovat

mariynka
10. dec 2008

rebi, ako sa da vybavit doktor??? 😕 😕

omii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
omii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laskonka1
11. dec 2008

ajoj omii!myslela som na teba, lebo nas vtedy pustili domov.Takze Sabínka, teším sa!

laskonka1
11. dec 2008

omii, vedela som, že si to ty

dragila
12. dec 2008

Ahojte,tak Rebi už má Simona,narodil sa včera a má 3350g a 50cm,tak želáme veeeeeeeeeeeeeeeeľaaaaa zdravíčkaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luciaakubko
12. dec 2008

Rebi, gratulujeeem 😀 maly bol len o 10g lahsi ako moja mala 🙂 iank takmer identicke miery 🙂

laskonka1
12. dec 2008

blahozelame rebi

vilocka
12. dec 2008

rebi aj ja sa pripajam 😀

dula_renka
12. dec 2008

ahoj vilocka, som sa rozcarbala v IP 😉

kamilka12
13. dec 2008

laskonka a ešte stále nemožeš ukázať bábatko rodine? My sme mohli iba cez tie sklenené dvere, čiže cez sklo 😠

mariynka
13. dec 2008

rebi, blahozelam a nech ste zdravi 😵 😵 😵

clovek si mysli,ze je porod tazky a hrozny, ale ako sem chodim,tak vidim,ze kazda z vas jeden den odide, porodi a o tyzden sa tu uz vytesuje z babatka.. tak to asi nebude az taka hroza.. 😅 😅 ako som si vzdy myslela 😒 😉

laskonka1
13. dec 2008

kamilka12, podla toho kto je momentalne na oddelen. Vecer behali aj oteckovia po sestonedeli, ja som ukazovala maleho cez sklo, ked mi ho dala ta detska doktorka, ta blondina. Vecer, ked ma prisli pozriet, tak som ukazovala maleho normalne na sestonedeli, hned oproti tym detskym sestram, nic nehovorili, aj ostatne mamicky, tam chodili.

omii
14. dec 2008

caute baby ja som pustila aj nasich aj muza dovnutra za dvere a dala som mu aj malu naruky a sestrickyy s deckeho ked to zbadali tak ich skoro prekotilo. A co ja som tam pomaly 3 dni na posteli lezala nesteli ku mne nikoho pustit tak nech sa necuduju ze som potom s nimi takto a co nech si brblu kolko chcu 🙂

zajo79
14. dec 2008

jooj, neviem co z toho robia, preco by si tata nemohol babo popestovat.. kebyze maju aspon rovnaky meter pre kazdeho 😠 To sa fakt netesim na ten vojensky rezim, ale nemienim si nic nechat, ved clovek je predsa svojpravny a z nejakej vizity, ci zakazu ukazovania babatiek sa nepototo....

omii
14. dec 2008

laskonka
no ja som dosla nato ze si to ty kvoli menu maleho inak by ma nenapadlo bo po cisarskom vas bolo tedy hodne 🙂 viem ze vas tedy prave prepustali co uz ale zase vam bolo lepsie ze ste uz domov isli mi sme teraz chory seci traja ak budes stet napis na skypa omii77 jak sa vam dari 😀

vilocka
15. dec 2008

zajo tusim si stale rovnako nabrusena 😀 , ale neboj sme dve. Tiez som pocula o tom dvojakom metre, a dokonca sa vraj pouziva aj pri tom, ci otecko je alebo nie je pusteny na vzdycharen. Presne tak, netreba si nechat. Radsej si presadit svoje (aspon skusit) ako potom nieco lutovat...
Bodaj by vsetky maminy mali len dobre skusenosti s porodom, bolo by to super. 😲

zajo79
15. dec 2008

xixixi, niesom nabrusena, len pripravena, ze si nenecham... alebo teda skusim 😀 😀

omii
15. dec 2008

ahojte baby
mojho tata tiez nechceli na vzdycharen pustit bo tam boli nase spoluobcianky 😀 ale potom jedna odisla o bol uz vecer a pan doktor bol taky laskavy ze mohol ist muz pri mna aj ked tam bola jedna a niekedy si vypocujete od tych sestriciek selico ale ako sa hovori jednym uchom dnu druhym von bo je to ich rajon. Vas to bude az ked im budete kyvat ze idete domov 😉

zajo79
15. dec 2008

no tak to dufam ze tam nejaku potmavsiu menejprisposobivu nestretnem...nemusim ich

omii
15. dec 2008

hehe niesi sama ale ja som ich tam stretla aj jaj ale nektore boli celkom normlne 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre