Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

tinal
9. nov 2012

@siposova myslím si, že teba budú robiť v pondelok, lebo už viac to nemôžu naťahovať, už budeš asi dlho prenášať. Neboj! Bude to síce nové, čo si ešte nezažila, ale nič hrozné. Potom už len spomienky na túto etapu života. :D

siposova
9. nov 2012

@tinal tak termín som mala 5.novembra v pondelok už bude 12 ... takže teoreticky by aj mohli nie ? 🙂 tak ja sa porodu nebojím vobec , možno sa na to teším už len zato že sa neviem dočkať kedy to budem amť za sebou ale neskutočne sa teším an drobca ... 🙂 mám s toho dobrý pocit a určite to zvládnem 🙂)

moon1979
9. nov 2012

@tinal behanie po schodoch 2x bezpečné nie je, na to by som si dávala pozor ... môžeš viacej uškodiť ako dopomocť ... kamošku keď stretol gyn. na schodoch v nemocnici tak dostala taký preplach žalúdka, že viacej to ani neskúšala ...

tinal
9. nov 2012

@siposova Tak to ešte nie je nejak extra dlho. Ja som prenášala 12 dní. Mala som termín 17teho a malý sa narodil 29.teho. Ale možno sa to rozbehne aj samé ešte do nedele. 🙂

siposova
9. nov 2012

no ved uvidiiime mohlo by sa to zajtra rozbehnut aspon by sme boli skor doma 🙂)

tinal
9. nov 2012

@moon1979 Ja som nepovedala, že jej to odporúčam, iba to, čo robila tá žena. Ja som celých 9 mesiacoch behala po schodoch a nikto ma za to nesprdol. V dnešnej dobe sa mi zdá je všetko nebezpečné. Nech sa riadi každý svojim vnútorným pocitom, ten je najlepší.

janus32
9. nov 2012

@siposova ty si aka optimistka s tou vyvolavackou 😀 radsej nech sa to postupne same rozbehne,ako to urychlovat 😒 viem o com hovorim🙂

siposova
9. nov 2012

@janus32 jaaaniii uvidime čo mi povedia 🙂) ale tak dúfam že somnou niečo začnu robiť lebo už viiiš jak to je :D

mariynka
10. nov 2012

@poisonblu gratulujeme k menovcovi 😅 😵 a bol to sok? 😕 😉 😉

siposova
10. nov 2012

ahojte baby tie čo ste už rodili v NR neviete mi poradiť čo budem potrebovať ked zajtra mám prisť na prijem? ake doklady a co mi tam budu robit a co sa bude dalej diat ??? dakujem

nelinka0401
10. nov 2012

@siposova ahoj,ešte si doma?? 😀 no ak si dobre pamätám tak potrebuješ,kartičku poistenca,občiansky a ak si vydatá aj sobášny list a ak nie tak s matriky alebo odkial musíš mať potvrdenie o súhlase otca,že súhlasí že môžeš dať dieťaťu jeho meno...

poisonblu
10. nov 2012

@siposova kedy ta zajtra prijimaju? ja som este v nemocke, maly ma zltacku a neviem, ci nas zajtra pustia...tak sa tu mozno aj stretneme este

dijuri
11. nov 2012

Ahojte maminy.V pondelok sa bude konat paralelny protest proti odobratiu deti Ivany Boorovej. Zacina sa o 16:30 ako v inych mestach a koncit bude o 17:30, verim ze to pomoze a verim,ze pridete podporit Ivanu a babku chlapcov. Pre blizsie info mi napiste spravu. Mam pre vas aj nejake zdielanie,len tu to nie je vhodne asi

siposova
11. nov 2012

@poisonblu no na príjem mam prist o 1 🙂 tak hadam sa vidime teda 🙂 , ale myslim že ja budem elžať na gynekologii nebudem tma s vami čo ste už porodili ...

vive
11. nov 2012

Bb

tinal
11. nov 2012

@siposova No vidím, že je pol druhej, tak ty si asi ešte niekde na príjme alebo sa zabývavaš. 🙂 Možno by si aj z gynekológie prešla na 600 nedelie. Skús sa opýtať sestričiek na gynde, čo ti povedia na to, že tam chceš pozrieť kamošku. Myslím na teba, nech to máš rýchlo za sebou ako som mala ja. 🙂

poisonblu
12. nov 2012

@siposova mam volno na izbe, stale mame zltacku...pytaj sa na 16tke izbu 😀

tinal
12. nov 2012

@poisonblu pôvodne si písala niečo mne? 🙂 Ja som tam bola už veľmi dávno. 🙂 A bola som na izbe hneď pri sestričkách. 🙂 Už ani neviem číslo. Kukla som si do pamätnej knižky. Bola som na 10ne. 🙂 Nech malému rýchlo klesnú tie body. Koľko mu namerali?

poisonblu
12. nov 2012

@tinal hej, pisala...som myslela, ze teraz si tu...no ja som v tej izbe pri novorodeneckych sestrickach...a mal doobeda po fote 180 a o 12 tej uz mal 232 ☹

janus32
12. nov 2012

@poisonblu este ste teda tam?siposova este nieje tam?Nevidela si ju naaaaahodou?

tinal
12. nov 2012

@poisonblu Fúha, rýchlo to skáče. Tak teraz je predpokladám pod svetlom. Ale radšej tam pekne zostaň, ja viem, že chceš ísť domov, aj ja som chcela a poplakala som si, keď ma nepustili v deň kedy mali (ale nie pre žltačku), ale tá žltačka môže byť aj zlá. Aj kamarátka mala dcérku so žltačkou a dlhšou, potom len bola na kontrole v nemocnici, že či je všetko ok. Ale čo som sa rozprávala s jej maminou, tak tú malú tá žltačka dlhšie trápila, ale potom to bolo ok.

poisonblu
12. nov 2012

@janus32 neviem, doniesli nejake 3 baby zatial, co som si vsimla....ale mne zatial nedali nikoho na izbu

suzinka87
12. nov 2012

Ahojte ako to vyzera unas v porodnici aky su doktory?Ja mam termin 25 decembra tak som velmi zvedava.Drzte sa tam v tej nemocnici.

nelinka0401
12. nov 2012

@poisonblu 😒 no viem ako ti je.ja som tam s amlým teiž bola vyše týždňa.tiež mal dosť vysoký bilirubín.dva dni bol pod tou lampou a potom musel byť 1 deň na izbe,či sa mu nezvýši.ale chvalabohu znížil sa mu a na další deň nás už poslali domov.

poisonblu
13. nov 2012

@siposova no kde si, moja? ktora izba?

naty1987
13. nov 2012

@poisonblu a ako je malemu uz mu klesla zltacka??? aj mojmu malemu vyletela hore a boli sme tam sice len o den dlhsie mal tiez nieco cez 200 ale to klesne len ho davaj vela na slniecko ja som bola vtedy na 13-ke jaaaj este raz by som si to cele zopakovala 🙂 😀
@siposova kludne mozes behnut na 600nedelie aj nam chodili tehulky z dola bud na obed alebo som ich videla ako chodia za znamimi 🙂

vejkkka
13. nov 2012

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či si mám do nitrianskej pôrodnice priniesť veci pre bábätko alebo mi ich poskytnú v nemocnici?? Stačí keď si veci prinesiem len pri odchode z nemocnice?? Ďakujem 🙂

suzinka87
13. nov 2012

Ahoj vejkkka nemusis mat vecicky pre babatko ony im davaju tie ich vecicky az ked pojdes domov ja mam termin 25 dec.a ja si tam zabalim taku supravicku ja som ju mala aj pri prvom zabalen u takze ako ty chces. 😉

poisonblu
13. nov 2012

@vejkkka stacia ti plienky a vlhcene obrusky...ale vezmi si aj deku a capicku, lebo je tu dost chladni, strasne slabo tu kuria

vejkkka
13. nov 2012

@suzinka87 Ďakujem ti veľmi pekne... 😉 mala som dilemu či si zobrať aj tie veci, lebo už teraz mám riadne plnú tašku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre