Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

poisonblu
28. nov 2012

Kocky, nitrianska matrika nahlasuje trvaly pobyt dietata, ci musime si sami nahlasit na obecnom urade?

dolla
28. nov 2012

@suzinka87
@petribela
Ahojte baby.. Ja mam tiez termin 29.12.2012.. Mozno savtam zideme.. Cakame dievcatko 🙂 vecicky mate pobalene?

any395
28. nov 2012

tehulky, sobota 8.12. v BA bude zaujímavá užitočná akcia- celodenné stretnutie s pôrodnými asistentkami (témy: starostlivosť v teh, všetko o pôrode, tradičné praktiky skúsených PA, info je tu:
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...

suzinka87
29. nov 2012

@dolla ahoj noo tak moznoze da stretneme.Ja uz mam pobalene preistotu nemam to rada na poslednu chvilu este musime stihnut vsetko porobit k sviatkom.

janus32
29. nov 2012

@sona13 Ahoj priblizne kedy v januari?Aj ja mam termin januar-este neviem ci prirodzene,ci sekcia-maly sedi na zadocku,tak uvidime🙂Termin mam 29.1.Porodnika nebudem zazmluvnovat,väcsinu z nich poznam,rodila som tam,praxovala,to je jedno,kto ma odrodi🙂

petribela
29. nov 2012

@suzinka87 som spokojná s Dr..on je už primár..ja začínam cítiť,že sa mi malý tlačí už dolu,,hlavne tlaky na mechúr..tak uvidíme ja prvorodička nekúsená,tak každú chvíľu čakám.zajtra idem na to sono a potom sa uvidí....ˇano meno máme malý sa bude volať Erik...inak doteraz mi nebolo vidieť bruško,každý hovoril, že mám malinké,ale teraz mi teda vykuklo riadne,,malý sa stále hýbe a kopcuje s mužom sa len smejeme:o...je to naše vytúžené bábo po troch rokoch:o

petribela
29. nov 2012

@dolla Ahoj,,tak to máš deń po mne...tak to som zvedavá ako budeme teda sviatkovať.Minulý rok som bola v práci a teraz to istí asi nemocnica,,len nech to máme za sebou v zdraví:o...tak ty čakáš babu,,ja som veľmi chcela dievčatko,ale narástli mu teda riadne vajčiská:o bude sa volať Erik a tvoja?vecičky mám pobalené,ožehlené aj ja som už pobalená pre istotu,,ani presne neviem,čo si mám zobrať,zoznam som nedostala,,ale ke´d bude niečo chýbať manžel donesie.....gynekológa máš v nemocnici?ja idem zajtra na sono,,zase tam budem pol dńa už sa teším

suzinka87
29. nov 2012

@petribela ja mam zasa take spicate brusko a dost dolu.Jee tak gratulujem ze sa vam splni sen mat babetko a hlavne tak dlho ocakavane.Ja mam dievcatko Sabinku na 3,5roka a teraz smr sa rozhodly ze dame Mario aj moj muz sa tak vola tak sa strasbe tesime.Aj ja idem zajtra k doktorovi a na sono tak uvydime co a ako bude.Inak nlaordynovane (nlachystane)mame vsetko uz len cakat kedy a hadam sa aj stretneme a pokecame tam.

sona13
29. nov 2012

@janus32 Ja mam termin 28.01.2013, manžel by chcel, aby som si pôrodníka našla, nejakého dobrého. Rozmýšlala som o doktorovi Obertovi, tak neviem ako sa nakoniec rozhodneme.

janus32
29. nov 2012

@sona13 tak to sa hadam aj stretneme🙂Ak ti môžem odporucit,tak Dr.Lajtman,Urban,Matejka,Mlynček...su výborný🙂

janus32
29. nov 2012

@petribela aj ja tam idem zajtra🙂

85lucia
29. nov 2012

@janus32 mas skusenosti s Dr. Lajtmanom ak sa mozem opytat? 😕 ?

janus32
29. nov 2012

@85lucia hej zlatý človek-dobrý prístup,prečo?

85lucia
29. nov 2012

@janus32 ja som k nemu teraz tiez presla, tak ma zaujima ake mate s nim skusenosti? 😉

kajakaja77
29. nov 2012

@sona13 ahoj ja mám porid úspešne za sebou 28.11.2012 a dr. Oberta odporúčam veľmi.... Je super, ja sommsíce rodila sekciou ale prístup aaj všetko okolo bolo super

janus32
29. nov 2012

@85lucia ja ho poznám ešte z oddelenia,má dobrý prístup k pacientkam,dá sa s ním dobre porozprávať,a je citlivý🙂Inak samozrejme aj dr.Obert je skvelý človek a odborník🙂

slavkav
29. nov 2012

@sona13 ja chodim k Obertovi ako gynekologovi, som spokojna, ale podla toho ako sa vyjadril - sa nezazmluvnuje .. ak som ho dobre pochopila

luckarisko74
29. nov 2012

@kajakaja77 ahoj, gratulujem k babatku 🙂 kedze si takto cerstvo po cisarskom, nenapises nam ako to prebiehalo, to si mala 2 cisarsky? a take dojmy a pojmy 😀 dakujem lebo niektore nas zrejme caka cisarsky , tak aby sme vedeli 😉

slavkav
30. nov 2012

@luckarisko74 suhlasim 🙂

kucharikova
30. nov 2012

ahojte aj ja mna rodil Lajtman a bol super.super pristup k pacientkam a aj ked ma sil.ja chodim k Juhásovi na chrenovu,on uz nechodi pri porody a nemala som snim zatial ziadnu zlu skusenost,no ale ako sa to hovori,nie kazdy kazdemu sadne 😉

petribela
30. nov 2012

@janus32 Ahoj,neskoro som zaregistrovala sms,,tak dnes bolo veľa ľudí na sone,,stretla som tam známu z vedľajšej ulice aj tá čaká bábo tak ako ja:o....a ty kedy máš termín?

bumibo
30. nov 2012

Ahojte mozem poprosit zoznam do nitrianskej porodnice,ak niekto ma?dakujem pekne🙂

petribela
30. nov 2012

@suzinka87 ja som bola dnes,,katastrofa veľa ľudí samé operácie....všetko v poriadku malý má už vyše tri kilá,,takže nosím riadneho chlapiska v sebe:o..tak váha je orientačná,teraz idem budúci piatok...inak už mi píšu babenky,ktoré čakajú v decembri ako my,,to je super...najlepšie by bolo keby sme sa stretli na pôrodnom prijme a išli by sme jedna po druhej:o

janus32
30. nov 2012

@petribela ahoj,ani nehovor,prisla som o druhej domov 😠 ja mam termin az 29.januara ☹

suzinka87
30. nov 2012

@petribela ahojcek tak aj.mi sme dnes boly msly sme vysledky zo sterou aj z krvi takze cele zle mam aj streptokoka a ze ked ma to chyti tak mam utekat do nemocnice aby mi 4 hodky pred porodom stihly napichat infuziu.Takze som odtial isla smutna potom som to zistovala na internete co a ako ze babo pri porode sa moze toho nadychnut a moze mat zapal priedusiek alebo mu bude steptokok putovat v tele takze takto teraz ideme na mikulasa na poradnu aj bad maly ma vyse 3 kila.Tak sa tesim ze nas je viac aspom to buse lepsie a fajn si pokecame a ubehne nam cas.🙂

dolla
30. nov 2012

@petribela ahoj.. Mama mi vzdy vravela, ze ja by som sa volala Erik kebyze som chalan.. 🙂 pekné meno..
Zatial sme sa s manzelom este nedohodli ako sa bude malá volat.. Paci sa nam viac mien.. Hadam cestou do porodnice sa zhodneme na niecom..
Vecicky mam nachystane aj ja v kopkach, uz len do tasky pobalit.. Ja som bOla dnes na sone, chodim do medicinskeho centra.. Mala ma vraj vyse troch kg.. Ale nech je len zdravucka..

suzinka87
30. nov 2012

@dolla ahoj aj ja som bola dnes MC k akemu doktorovi chodis?

dolla
30. nov 2012

@suzinka87 ahoj 🙂 Juhasovi.. Ty?

skarabeus1111
30. nov 2012

@suzinka87 preboha, ani necitaj nic o streptokokovi, lebo sa zblaznis od strachu..... ja som ho mala pri 2.synovi, mam ho aj teraz...... teraz je to horsie, dostala som aj atb, lebo uz ho mam aj v moci..... nestihla som atb v nemocke na 4 hod, boli radi, ze mi to dali tak na 2 hod, porod bol rychly ..... tak ci tak sa male nakazi cez porodne cesty...... my sme ešte mesiac chodili na pozorovanie ku dr a na injekcie, ktore mu davali.... drzim teda palecky, aby ste to zvladli 🙂

suzinka87
1. dec 2012

@skarabeus1111 Ahoj no ved prave to ze doktor mi nic konkretne nepovedal.V zivote som bic nemala vsetky vysledky som mavala dobre a akurat tetaz sa to musi dodzubat.Ved pravr ked mi to nestihnu dat tak to bidu davat jemu po pirode nic sa mu nemoze syat?Nebolo by lepsie ist cisarskim aby nesiel cez porodne crsty?Trosku mi to popis.A teraz cakas tak isto babo ako ja?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre