Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

zuzkaznr
19. nov 2010

Ahojte. neviete nahodou ci sa chodi na konci tehu aj do poradne do nemocnice?

helenkasabinka
19. nov 2010

@zuzkaznr pocula som,ze nie kazda chodi,ja som bola len raz na rizikovom na pasy a na sono a na druhy den som mala ist na prijem do nemocky a porod mi vyvolali kvoli preeklampsii 😅 🙂

zajo79
19. nov 2010

@zuzkaznr ano, kazdy chodi.

zuzkaznr
19. nov 2010

@helenkasabinka
@zajo79 mne vcera u mojho gyn. povedali ze sa uz do nemocky nechodi,ze to zrusili. bolo mi to divne,tak preto som sa pytala

zajo79
19. nov 2010

@zuzkaznr hmm..a budes chodit kazdy tyzden svojmu doktorovi na poradnu? pri konci tehu aj castejsie mozno..

hmm, zeby taketo zmeny?

mucinka15
19. nov 2010

@zuzkaznr áno, zmenili to.. setrička u môjho gynekológa mi hovorila, že im prišiel papier z nemocnice, že tie posledné týždne majú pacientky chodiť k svojmu gynekologovi, iba vážne prípady do nemocnice...

zuzkaznr
19. nov 2010

@zajo79 asi budem k nemu chodit kazdy tyzden,lebo som bola vcera a do dalsej poradne mam prist buduci tyzden v piatok.

alexis13
20. nov 2010

ahojte.....chcem sa opytat uz mamiciek, alebo tých ktoré maju vybrateho doktora pre svoje babatka....viete mi nejaku dobru pediatricku odporucit??? najlepsie taku ktora je ochotna dat aj svoje tel.cislo a budem jej moct zavolat keby sa nieco dialo? dakujem 😉

helenkasabinka
20. nov 2010

ahojte tak ja som sa vcera na poradni dozvedela,ze budem rodit v nitre planovanou sekciou tak mam trosku nervozitu z toho,kedze neviem co ma caka lebo prve som rodila spontanne 😅

kocky,mozete mi niektora opisat ako sekcia prebiehala aj u Vas ked ste ju mali planovanu? 😕 dakujem 🙂

helenkasabinka
20. nov 2010

@alexis13 ja chodim s dcerkou dr.Miskejeovej a urcite aj druhe k nej dam je to skvela lekarka a je na chrenovej 😉

helenkasabinka
20. nov 2010

a,ked ste rodili planovanou sekciou mohol byt manzel pri porode? 😕 😕

bebaa
20. nov 2010

@mucinka15 to iste povedal aj mne

zuzana76
20. nov 2010

@helenkasabinka nemohol byt na sale, ale bol na chodbe, v tej predsieni, ako sa ide k porodnym salam a maleho uvidel uz obleceneho

helenkasabinka
20. nov 2010

@zuzana76 ahaaa no co uz narobime 😅 😉

shirley
20. nov 2010

Ahojte. kde by som si v Nitre kupila nocne kosele na dojcenie?

zuzana76
20. nov 2010

@shirley napriklad predajna Ma-ma v Mlynoch, potom na palarikovej bol jeden obchod s tehotenskym oblecenim, ale nie som si ista ci je este tam, ale ten isty je v tej novej budove v Polygone. Skus pozriet v HM v Mlynoch, alebo objednat cez internet, usetris si zbytocne behanie, ale myslim,ze nemusia byt specialne na dojcenie, staci akakolvek kosela, co je na zapinanie, zavisi aj podla toho kolko chces zainvestovat.

helenkasabinka
20. nov 2010

@shirley preste tak,nemusi byt prave na kojenie ale staci ak ma nocna kosela zapinanie vpredu 🙂

shirley
20. nov 2010

vdaka kocky 🙂

nanulik
20. nov 2010

@shirley ja som kupovala košelu na kojenie v mega markete v ZM. na tých pár dní netreba košela za tridsať euro.

didiana333
21. nov 2010

@helenkasabinka neboj,nieje to nič hrozné 😉 Den pred plán.sekciou ma prijali na gyn a celýýý den som oddychovala (pre mna nezvyk 😅 ) Ráno o šiestej mi dali klystír,obviazali lýtka gum.obväzom a šli sme hore na porodnicu...tam to bolo troška nepríjemnejšie (cievkovane) nebolelo,len troška nepríjemné 😅 a na sále bola zimaaaa.... 😝 ale prespala som to... 😀 😀 😀 a personál super... 😉

helenkasabinka
21. nov 2010

@didiana333 jaj a to ta este bez umrtvenia cievkovali????? 😕 😅 ☹ ☹ ☹ ☹ ja,ze potom,ked si uz bola umrtvena alebo co 😅 a to aj klystyr musia dat ? aj pred cisarakom? 😕 😅

ale som smutna,lebo mam obavy ,ze kedze mi to doki odporuca jednoznacne sekciu,tak v rizikovej mi ju zamietnu 😔 😢 ☹ ze nebudu vidiet " DOVOD" na sekciu podla ich slov 😅 🙄

zuzana76
21. nov 2010

@helenkasabinka heli, jasne,ze cievkuju bez umrtvenia 😀 a aj klystirecek daju 😝 , a aj oholia, ked sa neoholis sama

zuzana76
21. nov 2010

mne tie nohy neobviazali, kedze asi nebol cas, ci co

helenkasabinka
21. nov 2010

@zuzana76 holit sa holim 😝 😀 ale to ostatne,pomoooooooooooooc 😅 😅 😅 radsej by som rodila spontanne lenze v mojom pripade to je riziko 😔

brnka
21. nov 2010

@helenkasabinka , a preco Ti dr. odporucil sekciu (teda ak to nie je tajomstvo 🙂 )?

helenkasabinka
21. nov 2010

@brnka mala som komplikacie pri prvom porode to je na dlho ale v skratke ,prirastena placenta a vytrhavali ju ked som rodila a po porode kyret kvoli zvyskom placenty ..... 😒

zajo79
21. nov 2010

@helenkasabinka chces tak silou mocou sekciu? ja ked som videla tie baby po cisarskom...tak ani za nic 😕

zuzanakarolinka
21. nov 2010

@zajo79 potom si nevidela mňa, netvrdím, že nie sú po SC problémy, ale na druhý deň som stála a fungovala, rez som cítila, ale všetko sa dalo, ani lieky od bolesti som si nedávala 😉 , je to individuálne

helenkasabinka
21. nov 2010

@zajo79 vies co? odkedy som sa dozvedela o mojom probleme tak vyslovene chcem ,radsej znesiem bolesti po sekcii ako problemi pri porode s placentou atd mala som dost ☹

zuzanakarolinka
21. nov 2010

@helenkasabinka heli tie SC tu naozaj vedia robiť, ja keď budem mať druhé, automaticky budem mať SC, ale sa teším na ňu, len to to druhé máme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre