Ako dlho nechávajú prenášať v Nitre?

beata279
11. júl 2016

ahojte mamamičky aj mamičky čakateľky, neviete náhodou koľko nechávajú prenášať na porodnici v nr? termín mám sice až piatok, ale zatial nič nenasvedčuje tomu, že by to malo byť, tak sa chcem len informovať, či niektoá nemáte skúsenosti ako dlho budem chodiť do rizikovej v nemocnici
dakujem

rheuska
12. júl 2016

Myslím, že to nezáleží od nemocnice ani od štátu. Skôr od tvojho a krpcovho zdravotného stavu. Ak sa krpec neponáhľa a všetko je OK tak čakajú do 42 týždňa. Preto sa termín počíta na 40 +- 2 týždne. Všetko v tom termíne sa považuje za normálny pôrod. No potom pôrod vyvolávajú kvôli bábätku. Inak aj keď to zatiaľ necítiš ono to môže prísť hocikedy. Ja som večer ľahla, že teda nič a o druhej v noci to začalo. Už zanedlho to máš za sebou neboj. Ono tie posledné týždne sú ťažké viem. Ale vydrž. Výsledok stojí za to. Sľubujem 😉

lalia87
12. júl 2016

V piatok som sa odtial vratila. Jedna tam bola co prenasala 8dni,dalsia prenasala 2 dni a sla na cisarsky lebo zhodnotili ze sa neotvara a ani sa nebude nech by akokolvek. Takze je to individualne.

beata279
autor
17. júl 2016

Dakujem za odpovede, syncek to vyriesil za mna a uz je na svete.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre