Ako hodnotíte prácu sanitárov?

sanitari
19. nov 2009

ahojte mamicky uvodom mojej temy vam chcem zazelat vela zdravia pre vas a pre vase male zlaticka.chcem naviazat na temu vasich nazorov na personal pri vasom porode,ale ani v jedom som sa este nedocital vas nazor na sanitarov a sanitarky na jednotlivych oddeleniach.doktorov jak na jednej strane chvalite na druhej kritizujete,ale nasu pracu nikto nesudi co sa tyka spravania pri prevozoch,prekladoch na postele a pri postupoch pri cisarskych porodov.prosil by som vase nazory,ktore by ste zmenili v jednotlivich situaciach co sa tyka postupu pri nich.prajem vam vsetkym peknu dobru noc a sladke snicky 🙂 🙂 🙂

janzurka
20. nov 2009

Ja som sa s prvym sanitarom stretla pri prevoze z boxu na izbu sestonedelia, bol mily a cesta bola kratka 😀 . Na oddeleni sestonedelia som sa stretla iba so sanitarkami, boli tiez fajn. Mala na personal stastie (Antolska), vsetci sa spravali profesionalne, takze vam dakujem 😎

lucia375
20. nov 2009

V porodnici v Leviciach som sa stretla len so sanitarkami a tie boli velmi mile. Nemam na nich nic negativne.

andrejka77
20. nov 2009

v presove som sa stretla pri prevoze na izbu po porode a mala som to aj z donaskou na postel ,nemam si co stazovat a taktiez sanitarki boli velmi mile .takze spokojnost na 100 percent

lucrezia
20. nov 2009

v Nitre sú sanitári velmi fajn. hlavne chlapi, naozaj ludskí.
ženy - sanitarky sú tiež v pohode, hoci niektoré sú premúdrelé a hrajú sa na sestričky, ale chlapi sú naozak okej 😉

manika77
20. nov 2009

aj v GA sanitkarky su v pohode 🙂

danu
20. nov 2009

sanitari, poprosim ta nabuduce ked budes zakladat temu daj jej vystiznejsi nazov nez Hmm 😉

denduska
20. nov 2009

tak v Martine som stretla len sanitarky, boli super, vo vsetkych smeroch.

ericica
20. nov 2009

ja som rodila v nz a bola som s pracou sanitara spokojna pomohol si z porodneho stola a bol prijemny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre