Aktuálne info - pôrodnica Nové Zámky

veronica2013
11. jan 2018

Zdravim mamičky chcela by som od Vás aktualne info, ktoré ste v roku 2017 rodili svoje deti v Novozámockej pôrodnici, čítala som staršie príspevky, ale chcem čítať aktuálne, či sa to teda zhoršilo, či uz tam ozaj nezostali žiadni dobrí, alebo teda slovenskí lekári. Či odporúčate pôrodnicu alebo ci nie, vaša spokojnosť. Ked ste boli spokojné tak s kým konkretnym. Dakujem

lindusss2016
11. jan 2018

No poviem ti len tolko, ze ja aktualne rodim a som v KN. Rodila som tu uz v 2016 a mozem len.odporucat. Ale v NZ sa da samozrejme odrodit tiez. Nesla by som tam, keby mi hrozili uz dopredu nejake komplikacie pri porode, aj ked to nikdy nevies. A tiez ak si prvorodicka, tak sestry na sestonedeli vraj nie su najprijemnejsie...

veronica2013
autor
11. jan 2018

@lindusss2016 hmm čaká ma už druhý pôrod...uvažovala som nad Zámkami tak skôr teda asi nie..na Komárno je už od nás ďaleko asi hodina cesty...ale na Komarno citam len chvaly...tak odrodim tam kde prvý krat....v Leviciach

lindusss2016
11. jan 2018

@veronica2013 ja mam tiez skoro hodinu do kn, ale uz som tu druhykrat a nelutujem. Nechodia za mnou sice kazdy den, ale nejak prezijem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre