Aký je Dr. Dankovčík?

babica1
11. máj 2007

Halo halo tehulky.čo mi prezradíte? Mám sa ho báť?

seuska
11. nov 2009

ahojte. Ja som bola teraz v piatok, nebol tam Dankovcik, ale MuDr. Grochal z Martina sice bol malo zhovorcivy, ale poukazoval nam vsetko aj vsetko okomentoval, celkom bol prijemny. Nakolko moj gynekolog mi nedal vymenny listok platila som 45 € a dostala som 2 fotky (kuk album), automaticky som sa objednala na povinny 3D v 30 tt a prietoky. Ja som spokojna.

evca35
17. nov 2009

ahojte,
ja som bola v nedeľu, robil Grochal, prietoky 10 €. Všetko pekne premeral, povedal málo, ale na otázky odpovedal. Rozpráva veľmi potichu, tak naťahujte uši 🙂

sarinka23
17. nov 2009

Baby a to ozaj treba platit zvlast za vysetrenie a za tiez samostatne za foto, kamoska mi vravela ze foto by mala byt v cene....

vie11
17. nov 2009

Ahojte. Nie je v cene, aj ja som platila zvlášť za foto, aj za vyšetrenie.

evca35
14. dec 2009

🙂

monky1
1. jan 2010

ahojte, mamicky, ja by som sa chela objednat k Dr. Dankovcikovi na 3D, lebo nam vysli pozitivne triple testy
som z toho hotova, riziko je vraj velke...robili mi druhy odber, vysledok bude AZ 11.1., lebo dovtedy ma moj gynekolog dovolenku....dovtedy osivejem, preto by som sa chcela objednat na ten 3D, nech sa vyjadri odbornik na slovo vzaty
konzultovala som nase riziko aj s inym lekarom, lebo moj gyn. mi k tomu vooobec nic nepovedal, a ten druhy lekar ma poslal na amnio...ale radsej by som si to este overila u Dr. Dankovcika, len sa bojim, ze sa tam tak skoro nedostanem kvoli velkemu zaujmu pacientiek

v utorok zacinam 19tt, na morfologiu je este skoro, hoci by som bola rada, keby aj morfologiu mi urobil on
problem mam akurat s vymennym listkom, kedze doki ma dovolenku
a tiez uz nie som najmladsia, takze strach je opodstatneny...hoci viem o X pripadoch, ked mamickam vysli pozitivne triple testy a babatenka sa narodili zdravucke

neviete, ci robia aj vyninku - myslim prednostne vysetrenie, ked je skrining pozitivny? Dakujem za vsetky prispevky

edusik
1. jan 2010

monky1, ja som síce mala negat. TT, ale nesedel mi termín čo mi dala najprv sestrička, tak som tam šla osobne a našli sme vhodnejší... raz som dokonca bola aj v sobotu, ale to až v 30. týždni za plnú úhradu kvôli DVD... skús tam zbehnúť, nič za to nedáš...

monky1
2. jan 2010

edusik, aj ja prave studujem tehu preukaz - najprv mi urcili termin porodu na 8.6., podobny termin - 7.6. mi potvrdili aj na jednom speci pracovisku, ked sme boli na NT sono,
ale ked som bola na prve odbery na triple testy, podla ultrazvuku som mala termin 30.5. (16+2) a povodne by som mala byt 15+0!!!!
Mozno tam je pes zakopany, lebo pri opakovanom odbere som zase bola po starom, teda termin porodu 7.6. - teda 17+3 a nie 18+5 ak dobre pocitam .......pri prvom odbere sa mi termin posunul o 9 dni skor

znie to asi komplikovane - same cisla, prepacte, ale chytam sa aj poslednej slamky

nie som z Kosic, skusim tam najprv zatelefonovat a ak sa nedovolam, vycestujeme

evca35
2. jan 2010

monky1 - pošli pre istotu aj email, resp. objednávku cez ich stránku, do ktorej napíš aj svoje telefónne číslo, určite ti zavolajú späť. Telefóny nie veľmi dvíhajú, majú toho veľa. A napíš čím skôr, pracujú aj cez víkendy keď majú toho veľa a morfológiu robia do 22. týždňa, takže na objednávku máš najvyšší čas !!!!!
držím prsty 😉

monky1
2. jan 2010

evca, dnes som mu napisala, som zvedava, kedy odpise...odpisuje on ci sestricka?

jonas17
2. jan 2010

mne odpovedali aj na sms-ku.

monky1
2. jan 2010

jonas, wow, ja zatial cakam, sedim na telefone a merkujem na mail

a este som zistila, ze na sprievodnom listku bol napisany zly datum posl. menstruacie - 2.10. 2008!!!!!!!!! a pritom PM bola 6.9.2009 - dalsi dovod na blby vysledok

evca35
2. jan 2010

monky1 - mne odpísala MUDr. Muránska

monky1
2. jan 2010

evca, a kto ti robil sono? ona ci MUDr. Dankovcik? lebo vraj MUDr. Muranska robi prevazne tie NT sona a morfologiu MUDr. Dankovcik

lentilka3000
3. jan 2010

Monky1,mne odpisala na mail doktorka Muranska aj ma objednala,ale 3D sono mi robil doktor Dankovcik 😉

monky1
3. jan 2010

lentilka diiiiik, to som chcela pocut 😉
dufam, ze sa mi coskoro niekto ozve a objedna ma

lentilka3000
3. jan 2010

Neni zac Monky ,dufam,ze sa Ti coskoro ozvu,aby si bola kludnejsia...drzim palce... 😉

monky1
3. jan 2010

lentilka a asi po kolkych dnoch sa ti ozvali?

lentilka3000
3. jan 2010

No ja som vyplnila objednavku cez mail a este v ten den mi doktorka Muranska odpisala,aby som im nechala svoje tel.cislo,kedze som ho tam zabudla napisat.A potom na druhy den mi volala a objednala ma.

monky1
3. jan 2010

ja som im pisala vcera, ale to bola sobota, nechala som aj cislo, aj mail. adresu, tak snad v pondelok zavolaju

lentilka3000
3. jan 2010

Neboj urcite zavolaju,alebo este skusaj volat na mobil,mozno ti to dvihnu.Ked som tam bola ja,tak sestricke v kuse zvonil mobil,ale malokedy ho dvihla 😅 No podla mna sa ti ozvu hned zajtra 😉 😉 😉

oacka
3. jan 2010

Monky, pridám sa aj ja a trochu ťa zneistím. Mne sa na ten objednávkový formulár neozvali, dovolať som sa nevedela, tak ma manžel išiel objednať osobne. Ale kamoška hovorila, že jej sa tiež hneď ozvali na mejl...

jonas17
3. jan 2010

ja som po NT testoch nemala jasno vo výsledku, lebo mi bol pre papiere manžel, celú noc som nespala od strachu a ráno o pol ôsmej, zhodou okolnosti bol štátny sviatok, som tam zavolala a zdvihli mi! tak som bola prekvapená, že robia aj v taký čas.a krásne mi všetko vysvetlili, upokojili ma a bola som spokojná.si myslím, že super prístup.skúšaj volať.

diapozitiv01
4. jan 2010

ja som tiez pisala na ich objednavkovy formular,
a to som sa len nieco potrebovala spytat, odpovedal mi MUDr. Dankovcik behom par dni, neviem ci uz nie na druhy den.

monky1
4. jan 2010

ahojte, dnes mam za sebou maraton - behacky po lekaroch, bola som u zastupujucej lekarky mojho dovolenkujuceho gynekologa, dala mi listok na 3D vysetrenie k Dr. Dankovcikovi, bola som aj po po kontr. vysledky triple testov, ale budu az vo stvrtok, zasla som aj na genetiku a objednat sa na amnio, AK sa rozhodnem ist - zavisi to od vysledkov kontrolnych triple testov a od verdiktu Dr. Dankovcika, ktoremu sa mimochodom ABSOLUTNE neviem dovolat. Ak by sme sa tam isli objednat osobne, neviete, kedy je vhodny cas? Myslim rano, doobedu....Nie som z KE, tak aby sme nesli zbytocne. Na amnio som objednana 13.1., snad sa dovtedy stretnem s Dr. Dankovcikom a budem mudrejsia.
Ale aspon som si na Od. nuklearnej mediciny overila, ci uz tam mam spravny datum posl. menstruacie - povodne bol uvedeny 2.11.2009 ale bol preskrtnuty a opraveny na 6.9.2009. Mam take nervy na tu svihnutu sestricku, ze mam chut vziat kartu a povedat im zbohom!!!! Neviem, odkial ona berie tie datumy. Keby ze si to ta druha sestra nevsimne, zase to skresli vysledky 😠

monky1
4. jan 2010

Dankovcik nedviha, ked zvoni, vypnu ma, al. je obsadene......a teraz su uz nedostupni - asi pol hodinu 😢 😢 😢

jonas17
4. jan 2010

skús volať skoro ráno, od pol ôsmej sú už tam.neviem, či ťa do 13.1. objednajú, ja mám skúsenosť, že minimálne mesiac predtým sa treba objednať.a je jedno, kedy tam prídeš, objednať sa dá tam osobne stále.

monky1
4. jan 2010

babky, nakoniec som sa dovolala sestricke - objednala ma na 12.1. - vysvetlila som jej situaciu, ze 13.1. som objedn. na amnio a ze by som chcela to vysetrenie u Dr. este pred

a vecer po 20h mi odpisal MUDr. Dankovcik, ze z toho, co som mu napisala som asi v poriadnom strese, tak kedze je taky vysoky datum - myslim tt, tak mam prist vo stvrtok o 12h

tak ideme vo stvrtok a toho 12.1. by som isla na morfologiu k nemu, ak by ma vzal lebo to mi akurat zacne 20tt

zuzkagonos
4. jan 2010

Pán doktor je veľmi zlatý, super prístup, aj ja som pri ňom bola, 2 týždne som čakala kým ma objednali a pri vyšetrení mi tiekli slzy od šťastia, že je všetko v poriadku a my čakáme zdravé dievčatko. Tak držím palce, nech všetko dobre dopadne. 🙂

lentilka3000
5. jan 2010

No vidis Monky,tak si sa predsa dovolala,budem ti drzat palce,aby bolo s babom vsetko v poriadku a potoj daj vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre