Aký je Dr. Dankovčík?

babica1
11. máj 2007

Halo halo tehulky.čo mi prezradíte? Mám sa ho báť?

flamenga
25. jan 2010

Kati ja viem, len keď si predstavím, že za jednu foto mám dať 7€ 😅 A čo som bola na ten NT, tak nám bolo ľúto, že sme nesfotili s mobilom... ale Dankovčík má telku... tak tam to bolo pekne vidno

kejtty
25. jan 2010

Ale Dosedla nema taky velky televizor ako u Dankovcika🙂 a neboj za fotku platit nebudes, akurat za to vysetrenie a k tomu ti tie fotky urobi gratis, nam dal 3ks.

flamenga
25. jan 2010

😲 😲 tak to si ma potešila 😵 😵

flamenga
25. jan 2010

a ty si bola u Dosedlu už na ten morfologický?

kejtty
25. jan 2010

Bola som v 30tt na morfolog. ultrazvuk pri Dosedlovi,tak vtedy nam dal aj prve fotky drobca. Lebo Dankovcik mi v 20tt nevedel odfotit maleho,nebol dobre otoceny a rozmazane boli fotky,skoda. Inac v piatok ideme do Sace na poradnu, ty kedy?

flamenga
25. jan 2010

štvrtok 😀

bonsai
25. jan 2010

flam..ja som si mzslela, že ideš zajtra..ja tam budem volať zajtra..potrebujem sa objednať..už poznám výsledky triple testov..nechcela som skôr..ale sestrička môjho gynekológa mi hovorila, že nie je problém objednať sa..

marketa1304
31. mar 2010

ahojte všetci,ja som včera absolvovala už druhé USG vyšetrenie u dr.Dankovčíka a bolo to super.....aj ked som nemala práve najlepšie výsledky,všetko nakoniec dobre dopadlo.....klobúk dolu pred takýmto človekom,ako je dr.dankovčík....bol usmiatý,pokojný a ochotný odpovedať na akúkoľvek otázku....je to človek s veľkým srdcom.....

lusinkaj
31. mar 2010

ahojte,aj ja idem k dr.Dankoncikovi na prvy 3D a na NT tak som na nho zvedava,lebo kazdy o nom len basni ze je fakt skvely 🙂
ale ako citam,tak je to asi fakt pravda.... 🙂

anavi2307
5. máj 2010

Ahojte, chcela by som sa opýtať kedy je najvhodnejšie volať dr. Dankovčíkovi aby som sa mohla objednať, už som to skúšala viackrát ale nedvíhal, tiež sa chcem opýtať aká je čakacia doba kým ma objedná, čo je v cene vyšetrenia a take nejake veci, ak máte niekto nejakú dobrú radu poteším sa

matelko1
5. máj 2010

anavi napis mail aj uved tam svoje tel.cislo.oni sa ti ozvu.v cene je utz.

sue250
5. máj 2010

ahoj no volat musis cely den) ja som to skusala aj parkrat za sebou, vystrenie prve NT 7eur a druhe tusim 50eur ale to nepamatam, ale ten zazitok stoji za to je kopec 4D ale dr.dankovcik ma obrovsku plazmu a caka sa tak tyzden . a ten pristup su hrozne milucki

didinka_01
5. máj 2010

Ahojte ja som zajtra mala ísť na 3D ultrazvuk, ale bohužiaľ dnes mi volala sestrička, že sa to ruší, lebo nemajú lekára, ktorý by usg urobil.. Ozvali sa ešte niekomu, komu to odvolali?

matelko1
5. máj 2010

ak mas vymenny listok od lekara tak to stoji 23 €,vikendy prirazka +10€.foto 7€,

didinka ale ta preobjednala sestricka,ci nie?

didinka_01
5. máj 2010

ano sestricka.. len sa spytala ako som mala vysledky a ze mam zavolat svojmu lekarovi a s nim sa dohodnut.. Tak po 12.00 mu budem volat, ze co mi povie...

matelko1
5. máj 2010

didinka a v ktorom si tyzdni.ake vysledky,tripletesty,alebo.....

didinka_01
5. máj 2010

som v 20tt a vysledky mi vysli vsetky dobre. Minuly tyzden som bola na poradni.. Caka ma este glykemia a krvny obraz, kde mi uz krv zobrali.. takze zas o mesiac na poradni.

matelko1
5. máj 2010

didinka tak to je super,ze mas dobre vsetky vysledky 🙂 ...na 3D si sa chcela len uistit,ano?

didinka_01
5. máj 2010

v podstate ano. A aj moj gynekolog ma posielal. Odporucil mi Šacu, ale ked som tam volala uz nik nebral. Tak dufam,ze zajtra sa objednam.

matelko1
5. máj 2010

didinka tak rano volaj.

didinka_01
5. máj 2010

aj budem... snad sa uz dovolam 🙂

matelko1
6. máj 2010

didinka tak co dovolala si sa.na kedy ta obj.

didinka_01
6. máj 2010

ahoj dovolala a objednali ma na 12.5 v Saci. vraj tam maju teraz velmi vela, kvoli tomu, ze dr. dankoncik neberie. nebola si v saci na 3d? alebo bol niekto kolko sa tam zvyknu venovat. Predpokladam,ze to nebude dlho, ked je tam teraz taky natresk mamiciek ..

flamenga
6. máj 2010

didi v Šaci sa ti budú venovať presne tak isto ako u Dankovčíka 🙂 po odbornej aj ľudskej stránke 🙂

didinka_01
13. máj 2010

Presne ako si napisala flamenga 🙂 venoval sa mi dr. dosedla velmi príjemny lekár. Babatko je v poriadku a tešíme sa na naše dievčatko 🙂

martinaf.
17. máj 2010

Ahojte tak ja mam skusenost s objednávanim v Saci dost cerstvu - dnes /17.4./ najpr nedvihali potom obsadene a potom ze maju velmi vela a ziadne volne terminy - alebo aspon nie pre mna - teraz som v 20 tt podla gyndosa a v 21 zaciatok podla menzesu - takze asi na to obdobie kedy by sa este mohol urobit morfologicky UZ je uz objednavanie neskoro , no co uz...tak skusim este u Dankovcíka...aj ked co pocujem a citam tam je toho este viacej ako v Saci...tak ak chcete objednavajte sa v dostatocnom predstihu..vela stastia...

olienka12
30. máj 2010

ahojte baby viete mi pomoct? potrebujem cislo na ambulanciu dr.dankovcika ak mozte poslite mi prosim do IP dakujem 😉

denisocka
8. jún 2010

dievčata,kde najdem to centrum prenatal.diagnostiky ? v železničkenj nemocnici alebo v nejakej žltej budove v meste? podla fotky na ich stranke sa mi to ako nemocnica nevidi ... plís do IP , ešte dnes to musim vedieť

lutsine
8. jún 2010

Vedla zeleznicnej nemocnice, tam kde je lekaren ......

lutsine
8. jún 2010

@denisocka Vedla zeleznicnej nemocnice, tam kde je lekaren GRAM.....vyvezies sa vytahom....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre