Aký je Dr. Dankovčík?

babica1
11. máj 2007

Halo halo tehulky.čo mi prezradíte? Mám sa ho báť?

denisocka
8. jún 2010

Dik baby

pink1982
9. jún 2010

Ahojte baby idem k dr. Dankovcikovi na prvy 3D chcem sa spytat ci mozem zobrat aj manzela ci ho pustia somnou aby vydel aj on maleho drobca....

andrea0903
14. jún 2010

kludne ho zober nema s tym problem drzim palceky

andrea0903
14. jún 2010

kolko vlastne to 3D stoji lebo jedny hovoria ze 7 eur a sestricka vravela ze 9eur tak kolko teda a je v tom aj fotka ci nie?

isiss
14. jún 2010

Ahojte, asi pred 2 tyzdnami som bola u neho na 3D .. farebna fotka stala 10€ v tej cene je aj fotka 🙂 a video stoji u neho 70€. Bol so mnou aj manzel, bol to pre nas velky zazitok, lebo sme videli malu, ako otvara pusu a chyta si hlavku.. super! Zazitok pre oboch! Dr. bol fajn, lebo nam vsetko poukazoval, povysvetloval. 🙂

traktor
14. jún 2010

ahojte..len chcem povedat, ak si donesiete papier od svojho gynekologa k dankovcikovi, budete platit ovela menej...myslim, ze polovicu 😉 ...

andrea0903
14. jún 2010

tak teraz uz fakt netusim kolko mam zobrat zo sebou lebo ked som bola u neho pred troma rokmi tak jedna fotka z 13.teho tyzdna stala vtedy 780 korun

andrea0903
14. jún 2010

no ja papier mam od lekarky tak neviem zajtra sa necham prudko prekvapit..a dalsia vec ze mne lekarka vravela ze k nemu sa na 3D chodi cez lekara len v 12.tyzdni a potom az na 4D v 20,tyzdni a stoji kolo 20 eur.....viete o tom nieco?

pink1982
15. jún 2010

andre0903 - dakujem pekne za radu ja idem zajtra a aj mne povedala sestricka ze budem platit 9€ ale chcela by som aspon fotku, ja tam idem v 12. tyzdni

andrea0903
18. jún 2010

no pisem neskor ale USG tam bolo super stoji fakt 9ecka s papierom od lekarky vsetko pekne vysvetlili a na tej plazme je to bohovsky vidiet

solida
28. jún 2010

ahojte dievčatá, tak mne sa konečne po týždni sústavného volania podarilo dotelefonovať k Dankovčíkovi, sestrička mam objednala o mesiac a vraj sa bude platiť 23 €. výmenný lístok mám. asi sú iné taxy v prvom trimestri a iné neskôr. majte sa

andrea0903
29. jún 2010

@solida ak ides na 3D a robia ti ho v 12-13tt tak platis 9 ecka s vymennym listkom ak ides v 20-24tt. tak to je 4D a stoji 23eur ale musis mat tiez vymenny listok od doktorky inak to je drahsie

1zubarka1
10. júl 2010

Ahojte dievčatá, ja sa tiež snažím dovolať k MUDr. Dankovčíkovi po pozitívnom triple teste, no nedarí sa mi vôbec, skúšam to už týždeň, písala som aj online objednávku ba aj sms na to čislo, ale márne. Idem vyskúšať dojsť tam osobne, aj ked nie som z KE.Dúfam že tam niekoho nájdem - kedže je čas dovoleniek. Neviem či disponujú viacerými čislami- ako to z netu?

cukor
10. júl 2010

@1zubarka1 ...ja som tam bola v utorok a dr.dankovčík má dovolenku od 15.8.

1zubarka1
10. júl 2010

@cukor ďakujem za infošku, budem skúšať ešte volať, dúfam že sa mi podarí do vtedy objednať. Dakujem Ti veľmi

otulik
10. júl 2010

ahojte skor osobne sa vam to podari ja som tiez skusala volat a nakoniec som tam musela osobne.-)

andrea0903
11. júl 2010

@1zubarka1 treba osobne lebo sestricka iba sem tam dviha telefon urcite za tym chod ja mam tripple nega ale najprv som musela ist s vysledkami ku gyndoske mne trippla robili uz v 13tt.AFP teraz uvidime zajtra vysledocky

1zubarka1
12. júl 2010

No dnes sa mi tam podarilo dovolať, až som sa zľakla ked mi to dvihli, uz len dúfať že výsledky budú dobré.Objdenávajú približne do 2 týždňov.

fecova
14. júl 2010

no baby ja tomu nechapem, ked vas posle gynekolog na usg, preco by ste mali platit? inak ja som pocula, ze dankovcik je super lekar, ale idem na ten morfologicky k dosedlovi, dnes som na poradni pocula jednu nastavajucu mamicku, ako hovorila sestricke, ze uz nikdy k dankovcikovi nejde, lebo ze ju vystrasil a ze aky blby pristup mal k nej, ze vraj jej povedal, ze ma uz 35 rokov a ze male je postihnute a ze co by aj chcela, ked tak neskoro ide rodit, tak nechapem, a ze bola u dosedlu a on jej povedal, ze tam ziadnu vadu nevidi, tak ako neviem, co si potom ma clovek mysliet

traktor
14. júl 2010

@fecova dosedelovi mozes verit...ja som mala zle vysledky , bola som unho, je uzasny ..aj ten pristup, to ako nam na ultrazvuku vsetko poukazoval, popisal...a je pravda, ze unho som za ultrazvuk neplatila nic...bola som aj u dankovcika...nemozem poved nic zle, poznam ho este z nemocnice na moizeske..., len ten ultrazvuk bol taky rychli..., bol ticho len na konci povedal, ze nic zle nevidi, platila som polovicu, lebo som mala papier od svojho doktora..

fecova
14. júl 2010

@traktor ja som u dosedlu rodila prve, cize bola som s nim spokojna, rodit uz do sace nepojdem,ale nie kvoli nemu, len nechapem ako preco sa niekde plati, ked ta tam lekar posle no nie?

ttmm
19. júl 2010

Ahojte. Chcela by som sa objednat na ultrazvuk k Dr. Dankovcikovy - skor ale len z komercneho hladiska, tiez patrime k zvedavcom 🙂 a je to urcite neskutocny zazitok. Vysledky tripple testov este nemam, som zatial v 16 tyzdni. Kedy je podla vas najvhodnejsia doba? Neviete kolko by nas to stalo a ci nie je problem ak sa chceme na babo pozriet a ceknut ho aj tymto sposobom?

cukor
19. júl 2010

neviete kto robí morfologický ultrazvuk v 20.tyzdni v košiciach okrem dankovčíka a dosedlu.oni majú totiž v rovnakom termíne dovolenku.

otulik
20. júl 2010

to by som aj ja rada vedela lebo tiez potrebujem ist a ma dovolenku

1zubarka1
27. júl 2010

Ahojte.V pondelok som absolvovala morfologický USG u Dr. dakovčíka- tak to bolo úžastné vyšetrenie- bábo bolo vyšetrené od hlavy po päty- komplet všetučko- bol neskutočne profesionálny, všetko komplet vysvetľoval a ukazoval, zodpovedal na všetky otázky- takže aj napriek poplatku neľutujem tie peniaze- aspon viem že bábo- chlapček - ako mi prezradil- je v úplnom poriadku. Aj sestrička bolo veľmi milá a vedela usmerniť- takže som veľmi spokojná. To že ten telefon nedvíhajú- aj zdovodnil prečo - prakticky má veľkú spádovú oblasť - posielajú mu pacientky z rôznych miest - pretože sa zamneriava hlavne ne vývojové vady u detičiek- takže to takto korigujú trocha, aby tam samozrejme aj nenocoval. Vrele doporučujem -všetkým maminám, ktoré ich gynekolog vystrašil po pozitívnom tripple teste - aby sa mu zverili do rúk. Je v tom proste odborník - a jeho stanovené diagnózy su zväčša na 99 % správne.

pink1982
28. júl 2010

Ahojte. Neviete od ktoreho ma Dankovcik dovolenku? dakujem

andrea0903
28. júl 2010

@pink1982 od 15.8.

nikulko
28. júl 2010

Hello maminky,
akurat vcera mi Dr. Dankovcika odporucil moj kamarat, ze s nim boli velmi spokojni s manzelkou. Ze im urobil nejake screentesty a zistoval vsetko a babetku, ci je v poriadku, ci nebude nejako geneticky chore a podobne ...
skoda ze nie som z KE ... :( rada by sme aj my vedeli ci je vsetko ok s nasou fazulkou 🙂
drzim vam palce 🙂
Veronika

cukor
29. júl 2010

@pink1982 od 15.8-10.9

ivula30
29. júl 2010

ahoj ttmm.najvhodnejsie ist na usg ku dr.dankovcikovi v 20 tt.ja som bola pred tyzdnom je to super vsetko poukazuje a vysvetly.platila som 23e ale stoji to zato.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre