Aký je Dr. Dankovčík?

babica1
11. máj 2007

Halo halo tehulky.čo mi prezradíte? Mám sa ho báť?

sisulik
25. jún 2007

ahoj babica 😀
v ktorom si uz tyzdni?

babica1
autor
26. jún 2007

V takom, čo fučím ako lokomotíva................. xi xi

lennoxxa
8. júl 2007

Ahoj baby 🙂 ! Videla som tu veľa odkazov čo sa týka 3D ultrazvuku. Aj ja som sa objednala k Dr. Dankovčíkovi. Chcela by som vedieť koľko sa u neho platí?! Na jeho stránke sa o tom nepíše. Ďakujem. 🙂

babica1
autor
8. júl 2007

Platí sa 1500,- SK

mamik
9. júl 2007

Ahoj Lenoxxa. Ja som to práve dnes písala do témy 3D/4D. Objednaná som na zajtra. Objednala som sa telefonicky a tá pani mi vravela, že sa platí 690,-Sk lebo nemajú ešte zmluvy s poisťovňami. Tiež sa čudujem, prečo len tak málo, keď všetky baby spomínali sumy od 1.000,- do 3.000,- Možno je tam rozdiel, lebo ma tam poslal môj gynekológ na integrovaný test...

babica1
autor
9. júl 2007

Baby, nie integrovaný,ale kombinovaný test a ten v 12 t.g. stojí 690,- Sk. Podrobná morfológia stojí v 20 t.g. 1000,- Sk a 3D/4D vyšetrenie na žiadosť pacientky kedykoľvek 1500,- Sk.

mamik
10. júl 2007

Jasné. Mám na papieri fakt napísané intregrovaný test 🙂 Tak dnes uvidím. Díky babica. Si nejaká skúsená, ty tam pracuješ? 🙂

babica1
autor
10. júl 2007

Tak ako bolo?

mamik
10. júl 2007

joj. úžasné. Ani som nevedela, že 6cm bábätko môže byť také krásne 🙂 Mám na CD 2x37 sekúnd a už som to videla asi stokrát 😀 Akurát že aj za napálenie CD sa platí 500,-Sk !!!

lennoxxa
11. júl 2007

Ahojte, dakujem pekne. Už som sa objednala, ale cez net. No zatiaľ ešte termín nemám. Niečo majú so serverom. Takže sa plati 1.500,- + 500,- Sk za CD-čko? Prajem pekný deň 😉

mamik
11. júl 2007

Ahoj Lennoxxa. Včera som sa pýtala aj na tie ceny. Takže za komerčný ultrazvuk je to vždy 1.500,- a za napálenie CD je to ešte 500,-. Zdá sa mi to veľa za tých pár sekúnd a nepovedali mi to dopredu. Ale stojí to za to 🙂 Aj keď v tomto týždni je ešte bábo malinké, všetko je krásne vidieť. Je tam príjemné prostredie, nemusíš čakať ani minútu a doktor je veľmi zlatý. Je príjemný a milý. Aj sestrička.

kamilecka
11. júl 2007

Moj nazor na Dr.Dankovcika?Bola som u neho pred porodom na vysetreni a kedze ma nepoznal a ani nic nedostal do vrecka tak sa spraval pekne odmerane.Dokonca ked mi robil kontrolny usg tak,tak otocil monitor aby som nic nevidela a ked som sa pytala na niejake veci tak len odvetil ze je vsetko ok,otocil sa a odisiel

mamik
11. júl 2007

Aj ja som bola včera u neho prvýkrát a bol fakt veľmi milý. Všetko mi vysvetlil sám od seba.

mamik
11. júl 2007

no a nechystám sa u neho ani rodiť ani k nemu chodiť..
Kamilečka ty si kde rodila?

lennoxxa
11. júl 2007

Hmm...no veď uvidím. Už mi dali termín na 21.08.07. Mamik ďakujem za info. Ty si v ktorom týždni?

mamik
11. júl 2007

dnes som 12tt+6

mm1
11. júl 2007

ahoj mamik: ty si sem zablúdila?????

mamik
11. júl 2007

ahoj Meg. Opisujem tu svoj skvey zazitok zo vcerajska.. bola som u Dr. Dankovcika

babica1
autor
11. júl 2007

Baby, som rada, že sa vám to tiež tak páčilo ako mne... len ma mrzí, že ste nevedeli o tých platbách....ale veď to majú vyvesené vonku na chodbe... aspoň keď som ja bola, tak to tam bolo.... Poučenie pre vás znie,pýtať sa dopredu... 😝

babica1
autor
11. júl 2007

Kamilecka-a naozaj si bola u neho? veď čo ja viem, stále dáva monitor tak, aby žena videla. Ostatní to tak nerobia.Robia opak.....Tak neviem.... a ani ja som nič nedala... 😒

sisulik
11. júl 2007

myslim si ze je rozdiel ked idete k dr. dankovcikovi do starej nemocnice na usg a ked idete k nemu na mojmirovu..
kamilecka...ty si bola u neho na mojmirovej ci v starej nemocnici?

babica1
autor
19. júl 2007

ale o tom nik nepochybuje... robiť na seba alebo na štát.... 😉

4a
20. júl 2007

babica,
neboj se ho. Je to prima chlap, má dvě děti, syna a dceru. Žena je taky lékařka. Tatínek taky a máma učitelka na průmyslovce. A výtvarnice. Ilustrovala knížku veršů Keby som mal odvahu.

Chtěl kupovat nejmodernější ultrazvuk, asi už je koupenej, leasing je domluvenej. Taky absolvuje každé dva roky školení v oboru v Praze, takže na sobě pracuje a hodně ví. Je komunikativní, takže když se zeptáš, určitě ti poví co si potřebuješ vědět. Holky tady si "stěžovali" že rád nastříhává. Říkala jsem mu to, ale jen se smál, že prý ženský houby ví. Ale on je chlap, že. Jo a je to blonďák, potápí se, přibral a neříkej mu Robertku, nemá to rád 😀

slucka
21. júl 2007

Ahojte mamule, tehule a bambule 🙂 vidim, ze sa bavite o Dr. dankovcikovi, chystate sa niektora rodit do starej nemocnice na Rastislavke?

babica1
autor
22. júl 2007

Chodí na školenia do Prahy každé 2 roky? hmmmmmmmm, dole klobúk

marhulka88
2. okt 2007

ahojte chcem sa opytat ci sa da k dr. dankovcikovi objednat na usg len s odporucenim (teda listkom) od obvodneho gynekologa...
pocula som ze je odbornik objednala som sa bez toho aby o tom vedel moj gynekolog.. teraz neviem ci od neho mam pytat listok alebo nie ci ma dr. dankovcik bez odporucenie obvodaka nevysetri...dakujem

michell
2. okt 2007

marhulka:ja som bola pri nom bez listka od gynekologa a normalne ma vzal,tam ho nepotrebujes aspon co som bola pri nom na Mojmirovej 😉

marhulka88
2. okt 2007

aj ja som chcela ist k nemu na mojmirku a teta recepcna mi povedala ze musim mat listok od obvodneho kedze som poistena v dovere...nejak som to nepochopila ale ok... 😒 tak budem musiet nejak vysvetlit mojmu gynkosovi preco chcem ist na usg k inemu lekarovi aj ked moj ma usg v ambulancii 🙂
dakujem michell ;)

michell
3. okt 2007

marhulka a mna sa ani nepytala aku mam poistovnu,no zelam ti nech mas z toho krasny zazitok 😉

babica1
autor
4. okt 2007

marhulka.... lístok je na to,aby si nemusela platiť. Ak si chceš radšej zaplatiť sama, tak im to nevadí... stačí nepriniesť lístoček.... 😉 Ja som si sama platila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre