Aký je Dr. Dankovčík?

babica1
11. máj 2007

Halo halo tehulky.čo mi prezradíte? Mám sa ho báť?

babica1
autor
4. okt 2007

marhulka 88 : Ev. tam zavolaj a opýtaj sa núto možnosť.... 🙂 🙂 🙂 🙂

babica1
autor
5. okt 2007

Tak ako si dopadla,marhulka88???

marhulka88
6. okt 2007

no ja som tam volala 2x raz mi povedali ze ked mam doveru tak musim doniest listok...a druhykrat ze listok nemusi byt ale ze si to zaplatim sama ...
takze trochen sa to zamotalo ;) vdaka babky pozdravujem vas ;)

babica1
autor
6. okt 2007

no,tak je to prsne tak,ako ti hovorím.... ak chceš cez poistovnu,tak ta musel niekto odoslať,ale ak si to chces hradit sama.... nemajú problémm.... presne 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lauritka
17. dec 2007

ahojte . neda mi, aby som nenapisala skusenost mojej kolegyne. je mesiac popredu ako ja v tehotenstve, dnes bola u Dankovcika na ten prenatalny screening.
Takze bola objednana na 9. rano..plna cakaren, narad sa dostala az pred 11. to uz bolôa trosku vytocena, myslela, si ze on objednava na presnu hodinu, bno ide sa dalej, prisla dnu a spytala sa , ci moze prist dnu aj manzel. ze nie, musi ostat v cakarni, ze na to nema cas..znela odpoved 🙄
Ze vraj mal nejak naponahlo, nebola tam ani 10 minut. len diktoval udaje sestricke a nic, akurat povedal, ze vsetko OK a to bolo cele. a na konci sa spytala, ci jej to da aj nahrate alebo na fotke a na to jej sucho oznamil, ze to mala povedat na zaciatku, ona vystresovana, ze ani sa na to nespytala. Takze ma dost zly zazitok, a veru uz aj ja rozmyslam, ci k nemu ist, alebo sa radsej trepat do Ciech, takyto pristup ma zarazil..kde je to dlhe vysvetlovanie co vidi na uzv a kde je manzel?ktory ma byt pri vas a nemoze ???
mimichodom neplatila ,,,mala papierik od gyndosa..zeby v tom bol pes zakopany??? 🙄

lumah
18. dec 2007

lauritka asi by som mu niečo povedala hňupovi, ona má právo vedieť všetk informácie, ktoré tam doki vidí, za to že on je nervozny lebo nestíha predsa ona nemôže. 😠

jankapo
18. dec 2007

Dievcata, no ono pes bude asi tam zakopany, ze bola na vysetreni v nemocnici, alebo sa mylim? Ak bola v nemocnici, tak tam naozaj nema cas sa vam individualne venovat, ked su cakarne plne pacientiek z oddelenia aj zvonku. Aj ja som tam u nho bola, ale nic som neockavala a nebola som sklamana, bola som rada, ze som u odbornika a mozem sa spolahnut ze to co napise do spravy je pravda. Vysvetlit pojmy v lekarskej sprave by vam mal potom vas gynekolog na poradni. Alebo ked nechcete cakat, tak si to zistite na nete...vsade je o tom pekne velka info.
Ak chcete individualny pristup a manzela v akcii, objednajte sa a priplatte si. On ma svoju sukromnu ambulanciu. Nech kolegyna aj s manzelom pocka do cca 20tt a "pozve" manzela na 3D USG k nemu, urcite im vsetko pekne vysvetli a bude mat z toho aj manzel krajsi zazitok, uz je babo vtedy predsa len vacsie..a vidiet aj pohlavie. 😉 My ideme zaciatkom noveho roka a tesiiiime sa.
Baby, vazte si starostlivost, ktoru dostavate na Slovensku, ono sa to nezda, ale oporti ostatnym statom sme uz aj my nadstandard. Vsetci sme len ludia a nebudte podrazdene z takych banalit. Teste sa ze nemate zdravotne problemy a mozete si uzivat tehulkovanie. Verte mi ze fotky nie su podstatne, ale pozitivne vysledky...viem o com hovorim. tak pa a hore hlavu. 🙂

babica1
autor
18. dec 2007

Lauritka: asi sa potrep do Čiech.... uvidíč, šo Ťa to bude stáť a potom si zvážiš to, o čom píšeš.... 😝

lucia121
18. dec 2007

lauritka, teraz tiez musim s tebou nesuhlasit, lebo u vas je to siroko daleko jediny lekar, ktory robi tento screening, a asi by sa ziadnej nepacilo, keby ju dr. nevysetril koli tomu, ze sa venuje nejakemu zvedavemu(nedajboze aj nechapavemu a davajucemu nezmyselne otazky)oteckovi.
ja idem tiez teraz a neocakavam od toho ani fotku, ani debatu, akonahle mi povie, ze je vsetko v absolutnom poriadku, bude mi to uplne stacit. a muza neberiem. myslim, ze muz patri na 3D, ktore je viac komercne...

babica1
autor
18. dec 2007

Lucia121: Mnoho ľudí si neváži to čo dostáva..... je to tak... podaj prst, chcú celé ruku.... A ty kam ideš? Do privátu,alebo do Fakultky?

lauritka
18. dec 2007

🙂 no ja neviem baby, ja som pisala ako sa spraval ku nej....mne sa do ciech nechce trepat babica 😀 bola som dnes u mojho gynekologoa a povedal mi , ze jedina presna diagnoza na Slovensku je amniocenteza. ze ten biochemicky screening nie je smerodatny...a ze vraj niekde sa od neho uz upusta, lebo testy vychadzaju falosne pozitivne alebo naopak. tak som z toho teraz uplne vedla. 🙄 detto tripple testy. takze uz naozaj neviem....

lauritka
18. dec 2007

a mimochodom bola na tej Mojmirovej. 🙂

lucia121
18. dec 2007

ja idem dokonca 2 krat 🙂 do nemocnice na antolsku a do centra lek. genetiky na americke namestie, ja som z BA, tu je viac moznosti..

lucia121
18. dec 2007

ja urcie chcem aj amnio...

babica1
autor
19. dec 2007

LAURITKA...... presne triple test má citlivosť 60 percent a to,čo robí dankovčik ma citlivosť 90 percent.... tak sa na to opytaj gynekologa..ale aj na podrobnosti,nie len na jeho nazor... boja sa totiž konkurencie... 😝

babica1
autor
19. dec 2007

Lauritka... ale na Mojmirovej o 9,00 hod nerobi... ☹ ☹ tu niečo nesedi....

lauritka
19. dec 2007

🙂 no babica, moj gynekolog tie testy nerobi, ale aj tak mi bolo cudne, ze by si sa nemohla na nic spolahnut, len na odber plodovej vody? 😖 no atial mam ine problemy, takze tu otazku budem riesit potom, pa 🙂

babica1
autor
19. dec 2007

držím prstky a prajem pekný deń, Lauritka 🙂 🙂

junovka
19. dec 2007

lauritka, nechodis do temy August 2008? 😉 😕

lauritka
19. dec 2007

nie junovka..preco? 🙂

junovka
19. dec 2007

len tak 😉 Inak, ak by si vedela uz pohlavie, a budes mat dievcatko tak mam neake veci na predaj, ak by si mala zaujem 😉 😅

lauritka
19. dec 2007

junovka dakujem, len momentalne riesim, ci mam diagnozu zamlkleho tehu alebo nie..takze este je na to cas ;) ale dakujem za ponuku.

junovka
19. dec 2007

drzim palce 😉

babica1
autor
19. dec 2007

LUCIA 112: ab si nebola prekvapená, že v KE sa robí na vyššej úrovni... myslím kombinovaný test v 12 t.g. / už 6 rokov/..v BA asi pol roka... 😝 😝 😝

junovka
19. dec 2007

babica, ja zase viem pravy opak 🙂 😉

babica1
autor
19. dec 2007

Tak mi povedz kto ti robil kombinovaný test.... ☹

junovka
19. dec 2007

teraz pri Nelke mi robil Dankovcik a pri Timeike nikto, lebo v KE este to nebolo/pred 6 rokmi/,chceli ma poslat do BA 😉

babica1
autor
19. dec 2007

Tak to je jasnačka.... 😎 😎 😎 😎

loss
19. dec 2007

laurika tak ako sa mate?

lucia121
20. dec 2007

babica, ja som nikdy nepisala o urovni kombinovaneho testu, ale o moznostiach, kde ho v BA robia.Myslela som viacej ambulancii. Treba poriadne citat, potom reagovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre