Aký je Dr. Dankovčík?

babica1
11. máj 2007

Halo halo tehulky.čo mi prezradíte? Mám sa ho báť?

safiah
11. máj 2007

urcite nie babica

safiah
11. máj 2007

chodim k nemu do poradne nemam s nim problem uvidime ako bude na to usg

sisulik
11. máj 2007

safiah 😀

safiah
11. máj 2007

co ti je smiesne haaaaaaaaaa?chces aj ty ist so mnou do poradne?

babica1
autor
12. máj 2007

Tak ti ďakujem za povzbudenie........

sisulik
12. máj 2007

safiah...no ved ty so mnou uz na usg bola u mojho a dala si sa prehovorit (bez prehovarania 😀 ) a sama si si dala hned po mne urobit unho usg s CD zaznamom... 😀 ja som sa z toho cely cas tak vytesovala, kedze dve babatka v brusku som na usg este nazivo nevidela...occch...super spomienka...zeby som isla teraz ja s tebou k tvojmu?? 😀 ale neboj, tuto radost neodoberiem od tvojho milacika... 😀

safiah
12. máj 2007

sisulik as.a moja ja ked budem mat CD s tymto 3D usg tak potom dufam IA ze si najdes cas aby som sa mohla pochvastat ako ty. 😉

babica1
autor
13. máj 2007

Baby,baby....... veľa ste mi toho na doktora neprezrdaili

sisulik
13. máj 2007

babica...safiah k nemu zacala chodit len prednedavnom..ale safi, mohla by si tu napisat viac o nom...myslim, tvoj nazor nanho, pocity z neho, atd... 😎

babica1
autor
14. máj 2007

Safiah.veď sa nenechaj prosiť ☹

safiah
14. máj 2007

jooooj ved sa ucim na statnice nemam chut sa rozplivat nad lekarom.hehe srandujem
ale ja som s nim spokojna vela toho nenahovori sam od seba ale pytat sa mozes vtedy odpovie vpohode co je take cudne v jeho poradni je to v nemocnici a teda to tam ide ako na beziacom pase. prides opyta sa ako sa mas, vyhupnes na kozu porie, potom sa ho treba spytat ci je vsetko ok a napise spravu povie kedy prist opat a 10 min a je po poradni.ani moc ani tlak.ale myslim si ze ako odbornik je dobry, ma prax aj v zahranici.to sa mi pacilo.a je sympaticky.kludne si ho mozes vyhladat aj v google.a tam sa aj docitas o odbornych aktivitach.noooo a ja uz idem spat lebo 12 hodinove ucenie ma takmer zabilo.ja uz tesssssssssssssim na streduuuuuu.jupi.

babica1
autor
15. máj 2007

to znie super.aj som si ho našla v googli........ vzhodilo mi to aj jeoho stránku na ultrazvuk www.3Dultrazvuk.sk

safiah
15. máj 2007

nooo vidis myslim aj mne sa to podarilo najst. tak ja uz dnes budem usgeckovat no ani si to neuvedomujem ako minuly tyzden.to ucenie ma nejako brzdi v emociach hehe

babica1
autor
16. máj 2007

safi.. hádam ti to dobre dopadlo..........

safiah
16. máj 2007

co myslis usg.tak to ano teraz mi dobre padlo prve jedlo dna mnaaaaaaam az tak moc som bola nedockava ze som nemohla nic zjest.

babica1
autor
17. máj 2007

To mzslíš vážne? ALe nič nepíšeš o zážitku.............. 😝

safiah
17. máj 2007

no ale ty nic nepises tiez ako bolo a co budes mat ty ty ty...ja som mala dvojity zazitok kedze mam dvojka a hlavne ma potesilo pohlavie. ten 4 D bol super.a dr. dankovcik tiez bol moc prijemny vsetko komentoval.

babica1
autor
17. máj 2007

Hej, aj mne všetko komentoval, rehotal sa spolu so mnou ......... a potom y toho aj malá bola paf ....... a pekne sa ukázala.všimla som si ich novú www.3dultrazvuk.sk

safiah
17. máj 2007

no nas maly si polozil na celu tvaricku ruky akoby vedel ze sa ide fotit no tiez mi tam stvarali az som sa blbo citila ze mi chodil po bruchu s tym vies cim a mne brucho skakalo od smiechu. 😀 no sranda bola.

babica1
autor
17. máj 2007

mzslíš s tou sondou? to ti vadilo? 😨

safiah
17. máj 2007

nieeee...ako doktor komentoval no nenudili sme sa

babica1
autor
17. máj 2007

vadilo ti, že doktor komentoval? mne to veľmi vyhovovalo 😉

safiah
17. máj 2007

mne nic nevadilo asi sme sa nepochopili..len mi bolo este viac smiesne ze mi chodi tou sondou po bruchu a moje brucho sa natriasalo od smiechu.

sisulik
17. máj 2007

safiah...ta "tehu demencia" posobi na kazdu tehu a to je uplne jedno v akom stadiu tehotenstva...sorry babica, neber to osobne....ale skor ironicky..."tehu demencia" je super konikovsky vyraz..hehehehe..

safiah
17. máj 2007

no tak sa aj citim plus este to ze mam v hlave statnice takze radsej idem presedlat z konika na postel

sisulik
17. máj 2007

ja tiez uz idem presedlat na postel...lebo som unavena...dnes som aj v babetkove bola po poradni... 😎

safiah
17. máj 2007

dosli ti dupacky ja chcem tiez objednat ale terez neviem kedy ale asi to necham o dva tyzdne

sisulik
17. máj 2007

nedosli dupacky lebo im dosli len velkosti 56 a ja som chcela vel. 62, tak ta velkost im este nedosla..a ani ta hrazdicka im este nedosla..ale autosedacka uz ano...takze aspon po nu skocime zajtra, IA.

maaaki
24. jún 2007

Babica, ja so u neho rodila syna. Aj som k nemu chodila cele tehotenstvo. Bolo to sice pred 7-mi rokmi, este na Moyzeske a bola som spokojna. Uz vtedy bol velmi sikovny a dobry odbornik.

babica1
autor
25. jún 2007

Ďakujem. Potešilo. Už som aj ja bola pár krát na vyšetrení a stále bol príjemný........ aj všetko vysvetlil.........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre