Aký je Dr. Dankovčík?

babica1
11. máj 2007

Halo halo tehulky.čo mi prezradíte? Mám sa ho báť?

danculik
12. máj 2011

@tinkyk dakujem za odpoved, mne vysli testy aj predtym u DR. Muranskej negativne aj triple test mi vysiel negativny, kde vsak bola uvedena poznamka Riziko downowho syndromu je vyssie ako je ocakavane len podla veku matky (1:1100)...no a na prvom papieri co mi robili v 13 tt je riziko downowho syndromu 1:2500 a na vysledkoch z triple testov je riziko downowho syndromu 1:970.....Len ako hovorim doktor mi povedal, ze ma tam posiela hlavne koli tej poznamke o mojom veku...hoci mam len 28 rokov. a ked mi robil vcera 4D USG a opytala som sa ho ci nieco vidi ze by tam bol nalez DS tak povedal ze nic tam nevidi....tak potom nechapem preco ma tam posiela??...niekedy mi to pride ako keby si nas pohadzovali a zarabali na nas..a aj tak si myslim ze cim viacej chodim na vysetrenia tym ma len viacej strasia....pri prvej dcere som nebola na ziadnom takomto vysetreni...a je zdrava a v pohode...

danculik
12. máj 2011

@poleva nie nebojim sa toho USG, nemam preco🙂)))len ma skor zaraza ten pristup doktorov, vsak chodte, zaplatte si a uvidi sa....hoci 2x mi vysli testy negativne...v prvom pripade v 12tt riziko DS je 1:2500 a v druhom pripade z tripple testov v 16tt je riziko DS 1:970...ale oba vysledky su negativne...

poleva
13. máj 2011

danculik je to na tebe,prinútiť ťa nemôžu,čo stojí taký usg??? myslíš tým 3 / 4 D?
ja pre pokoj duše by som išla,aj ked istota 200 % je ak sa babätko narodí a vtedy sa uvidí,dovtedy nie je nič isté ale treba myslieť pozitívne

patricia1912555
13. máj 2011

Aj ja sa tam mám objednaŤ chcem len vedieť koľko to stojí a čo všetko je vtej cene.Ďakujem🙂

cervena_ciapocka
13. máj 2011

@patricia1912555 K Dankovčíkovi na 30tt?
Záleží od poisťovne akú máš a či máš lístok od lekára svojho.
Dôvera to má najdrahšie, ostatné o 10€ lacnejšie. Ja som dôvera a platila som 29€ (myslím, že taká je aj cena keď nemáš lístok výmenný). A v cene je len vyšetrenie, ak chceš foto, také to hnedé z 3D tak to je za 10€, a také malé čiernobiele je tuším za 7€. Majú to tam na nástenke rozpísané všetko.

patricia1912555
13. máj 2011

@cervena_ciapocka tak my by sme chceli DVD a zopar fotiek...🙂

cervena_ciapocka
13. máj 2011

@patricia1912555 Ak chcete ísť len na také komerčné 3D a DVD tak to stojí tuším okolo 70€. Skús tam zavolať a isto ti povedia viac 🙂 Ak budeš volať dopoludnia, je možné, že nebudú dvíhať lebo vtedy je tam väčší frmol, veľa pacientiek a aj o výsledky sa chodia pýtať a tak. Ale ja som bola stále objednaná až po 17:00 a vtedy už bol pokoj, čiže to ti asi skôr zdvihnú 🙂

lucka2210
16. máj 2011

@cervena_ciapocka ahojky pocuj a bez listocku to stoji kolko?

cervena_ciapocka
16. máj 2011

@lucka2210 neviem 😕 Ale na také komerčné 3D s DVD sa dá ísť asi len bez lístka. S lístkom tam robia tuším len v 12tt, 20tt a 30tt, čo sú vlastne tie "povinné" ultrazvuky v tehotenstve.

tinkyk
24. máj 2011

dnes som bola na kontrolnom uSG u DAnkovčíka - poruchy alebo vady hrubého čreva sa nám nepotvrdili, Dankovčík bol stráááááááášne zlatý, všetko mi vysvetlil a nakoniec ma potešilo,keď to zhrnul a povedal, že malý je úplne v poriadku, že rastie a že nám želá veľa šťastia. Odporúčam Dankovčíka všetkým

monika0907
13. jún 2011

Ahojte chcela by som sa opytat,kto bol teraz niekedy u doktora dankovcika v 20 tyzdni?som vseobecna poistovna a chcela by som vedeit kolko sa plati za to morfologicke vysetrenie?dakujem

katy2
13. jún 2011

@monika0907 u dovery je to 39 eur a u ostatnych myslim ze len 29 eur... v kazdom pripade podstatne menej oproti dovere..... pisem o cene pri vymennom listku od gynekologa.... bez listka je to okolo 60 eur

cervena_ciapocka
13. jún 2011

@monika0907 presne tak ako píše @katy2

dusika11
13. jún 2011

ahojte mne velmi pomohol ..mala som ist na amniocentezu kvoli veku...ale ja som cakala dvojky a bala som sa potratu lebo pri dvojkach je to riziko zvysene...tak ma nenutil preobjednal ma na iny termin v ktorom detailne popozeral a povedal mi ze na 97 percent su vporiadku a zvysok je na Bohu..tak som na amniocentezu nesla..este som mala stastie ze mal sluzbu ked som zacala mat kontrakcie...ku mne bol velmi mily a ustretovy ..kolko sa plati nieco cez 20 eu som platila ale uz presne neviem..bolo to minule leto..tak mi to vysumelo z hlavy---

katy2
13. jún 2011

@dusika11 u mna to bolo presne ako pises.... Aj v prvom tehu aj teraz ma upokojil.... Inak vravel, ze kvoli jeho diagnostike placu genetici, lebo sa znizil pocet amniocentez napr. pre KE z 10 na 1-2 🙂 Ja mu verim, je super odbornik... Este idem j nemu aj v 30tt.... Zazitok 😵

monika0907
13. jún 2011

Dakujem velmi pekne

dusika11
14. jún 2011

@katy2 no..ja som o amnio pocula vselico som rada ze som sa tomu vyhla...isteze ked je to nevyhnutne...tak treba ist...ale ked sa to da aj inac...tak preco riskovat....ukludnil ma ..a chlapci su zdravi.

marikac
7. júl 2011

@monika0907 ja som platila za morfo 29, +10 e za fotku

monika0907
8. júl 2011

dakujem pekne

dadu30
9. júl 2011

pridám aj ja moju skúsenosť s dr. Dankovčíkom...........nám zachránil dobrou diagnostikou našu Dominiku.......zistil nám srdcovú vadu neslučitelnú zo životom...transpozíciu veľkých ciev....bola to hrozná správa a v tej hroznej situácií sa ako človek zachoval na 1.-ku všetko nám vysvetlil, ukludňoval a pozbudzoval........inak v BA v deckom kardio centre bol známi ako veľmi dobrý diagnostik........a len tak medzi rečou nám povedali, že jeho stroj je lepší ako tie v kardiocentre Ba.....

haasa
8. sep 2011

Ahojte 🙂 idem na USG do ambulancie Dr. Dankovcika v 30.tyzdni a mam so sebou dosniest vysledky triple testu....co treba doniest? staci to co je napisane v tehotenskej knizke? Dakujem 🙂

abriela
8. sep 2011

Na mna sa pan doktor vykaslal. V stredu ma vysetrolal. Povedal, ze musim prerusit tehotenstvo. Dohodli sme sa, ze v stvrtok pridem do nemocnice, aj ked upozornil, ze operuje a v piatok ideme rodit. Dalsi tyzden uz odchadzal prec, preto to bolo tak na rychlo. V nemocnici ma prijali, aj ked bez odporucani, bez papierov - asi boli za nim. Kazdy vedel, ze som z jeho diagnostickeho centra, no jeho som ani nevidela.
Aj ked netvrdim, ze nieje odbornik. To urcite je, ale je asi velmi, velmi zaneprazdneny.

janap24
8. sep 2011

@haasa Ahoj ja som tam bola v pondelok. ale podla mna vysledky z triplee testu sa davaju v 20tt. ale pre sistotu ich vezmi ak by nahodou.

haasa
8. sep 2011

@janap24 a staci tehotenska knizka? ci mam doniest vysledky od mojho gynekologa?

janap24
8. sep 2011

@haasa No ja som mala vsetky vysledky v teh. knizkezalozene..lebo ja tam dokopy nema nic napisane.. ale ja som tam bola na vsetky ultrazvuky..tak ma aj moju dokumentaciu, lae pre istotu by som vzala aj vysledky keby chcel nieco vediet.

camilla_1
8. sep 2011

Prepacte ze vam skacem do vasich rozhovorov xixix ja len k ´´teme´´ moj nazor na Dr.Dankovcika ....myslim ze vacsieho idiota som ani nestretla !

cervena_ciapocka
9. sep 2011

@camilla_1 no také názory je daný lekár je "zlý" alebo "dobrý" a nič viac sú o ničom. Treba napísať aj konkrétne prečo si to myslíš.

camilla_1
10. sep 2011

@cervena_ciapocka
😀 ja si to nemyslim ja to viem ..... kazdej druhej zene diagnistikuje downa a nepisem to tak ze si vymyslam je to tak 😢 bohuzial

sisamato
10. sep 2011

@camilla_1 sory, ako to vies? robila si dajaky prieskum? silne slova...ja som s nim bola max spokojna, ludsky pristup, odbornost...

katy2
11. sep 2011

@camilla_1 prepac, ale nesuhlasim....
mna 2x "zachranil" pred amniocentezou a napriek vsetkym predpokladom a zlym vysledkom na downa ma ubezpecil, ze babo bude zdrave.... a prve JE ZDRAVUCKE a verim, ze bude aj druhe...... Je skutocny profesional, odbornik a hlavne ma ludsky pristup..... Tvoj nazor ti neberiem, len pisem svoje SKUSENOSTI.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre