Aký je Dr. Dankovčík?

babica1
11. máj 2007

Halo halo tehulky.čo mi prezradíte? Mám sa ho báť?

mishulka666
15. jún 2009

no eva tak keď tam zajdeš osobne tak určite ta sestrička objedna pretože ona je tam skoro stále.asi to bude skor ako ked tam budeš volať.
tak ak možeš radšej zájdi. 😉 😉

eva3107
16. jún 2009

dakujeeemmm...tak tam radsej pojdem osobne...A pocula som ze je to dobry lekar..tak uvidime dam vam vediet...ci som sa vobec k nemu dostala 😒

eva3107
16. jún 2009

Takze baby konecne so´m sa mu dovolala az som bola z toho velmi prekvapena... 🙂
Takze som objednana 21 jula tak som zvedava ako to dopadne drzte mi palce.. 🙂

petronelka77
30. jún 2009

Ahojte, citam, ze UTZ v 12tt nerobi Dankovcik, ale len Muranska? Skoda, tesila som sa nanho, pocujem len same chvaly.
Idem na kombinovane testy UTZ+krv,neviete, najskor robi UTZ a potom posielaju na krv? Je to tam niekde pokope?
Robi UTZ len klasicky zvrchu cez brusko alebo aj vaginalny? Lebo niekto hovori tak, ini zase inak 😉 .
Dakujem, pekny den 🙂

babica1
autor
30. jún 2009

Skúšajú najprv cez bruško, ak sa nedá, davaj dole gate.... 😉 😉

valhali
30. jún 2009

petronelka, najprv urobi usg a ked to stiha do 11hod,tak ti hned v ordinacii aj zoberie krv a ked nestiha,tak pojdes este v ten den na Kukucinovu na krv. Mne stihala, akurat dosiel kurier pre krv,tak mna Muranska este odpichla a dala ju kurierovi,takze ja som na Kukucinku nemusela

garicka
1. júl 2009

petronelka77 - dankovčík robí ultrazvuk v 20 tt, ja sa k nemu chystám 3.8. tak som zvedavá 🙂

janka1874
6. júl 2009

ava3107 možno si im volala keď mali to voľno ja som totiž bola objednaná a volali mi a preobjednávali pacientky lebo už neviem prečo ale nerobili

no utz v 20tt máme za sebou boli sme teraz v nedeľu a bol tam Mudr. Grochal bol úplne perfektný všetko nám krásne vysvetlil aj sme posrandovali lebo budeme mať ďalšiu babu a nejako som bola presvedčená že to bude chlapec tak sme aj posradovali ale jasne bolo vidno čo to bude no čo už nejako sa s tým ešte zmierujem 🙂

petronelka77 tie testy v 12tt sa robia všetko na jednom poschodí aj krv aj utz a utz sa robí normálne cez bruško aspoň tak to bolo u mňa aj pri prvej malej a aj teraz, ale ak je nejako ináč otočené alebo nevidno dobre tak môžu aj vaginálny

nikajanko
6. júl 2009

Ahojte,

Ja som bola u Dankovcika a mozete sa objednat aj elektronicky cez jeho stranku...NEMUSITE OSOBNE ANI VOLAT.

Ja som bola u neho v 21tt a chystam sa aj teraz v 32 tt. Taky introvertny paaan. Ked sa nepytate, vela toho nenahovori, takze si pripravte otazky 🙂

mrka2
6. júl 2009

no ja som prekvapena,ze o Dr.Dankovcikovi rozpravate ako o malovravnom... my sme boli u neho v 20tt a od kedy som lahla na postel,tak sa mu jazyk nezastavil. vsetko nam kraasne vysvetlil, porozpraval a bol velmi mily. bola som velmi spokojna. no a objednavala som sa tam skoro 2 hodiny,ale napokon sa to podarilo. bol pondelok okolo pol desiatej,ked mi to napokon sestricka dvihla,ale tiez bola velmi mila. 🙂

janka1874
6. júl 2009

no ja tiež nemôžem na dankovčíka nič povedať aj keď pri tomto druhom tehu som ho ešte nezažila (a asi už ani nezažijem lebo viac vyšetrení u neho nemám) ale pri prvej malej bol úplne super tiež sme dobre pokecali a nie len o tehu a bábätku ale aj o práci a tak

gabi.h
8. júl 2009

Aj ja so bola u dr. Dankovčíka, a bola som ním milo prekvapená. 🙂 Všetko mi pekne vysvetlil, čo je kde, čo je čo, bol veľmi milý a ústretový.Veľmi ma vtedy upokojil.

blumka
8. júl 2009

ja k nemu idem 11.8...a vraj sestra co berie krv tak chodi na pol jedenastu, takze som sa objednala na pol jedenastu aby som to mala vsetko z krku hned...
a chcela som sa aj ja objednat mailom, ale odpisali mi ze ich mam kontaktovat telefonicky...takze som tam zbytocne mailovala 😀

lyndus
14. júl 2009

ahojte babule, mozem sa opytat... ked ste boli na kombinovane testy, ake Vam vyslo riziko? mne prave vravela sestricka, ze je 1: 937, kriticka hranica je vraj 1:350, ale zda sa mi to dost malo ☹ mam 31 rokov, moze to byt tym? kedze som po IVF, Muranska mi odporucila UTZ u nich v 19-22TT, mozete mi napisat, ake vysledky ste mali vy? dakujem 🙂

garicka
5. aug 2009

ahojte baby
dnes som bola na utz u Dankovčíka. bol veľmi ústretový, posrandoval a na čo na utz ukázal to aj hneď pomenoval, vysvetlil čo to je, koľko to má merať. keď som sa ho na niečo spýtala tak mi hneď odpovedal a niekedy hovoril aj veci naviac... mala som z neho veľmi dobrý pocit. bola som objednaná na 15.00 a dnu som šla o 15.03 takže som ani dlho nečakala.

len sa zo mňa smial keď videl moju reakciu na to, že čakáme pipíka, myslela som že to bude bábika 😉

kejtty
7. aug 2009

Ahojte baby, prosim vas napiste mi do IP kontakt do ambulancie Dr. Dankovcika a adresu kde je jeho ambulancia, chcem sa k nemu objednat na 3D ultrazvuk a nemam na neho kontakt. Dakujem

janka1
7. aug 2009
kejtty
7. aug 2009

janka dakujeeeeeeem 🙂

mamagaga
9. aug 2009

ahoj pridavam sa ku chvale na dr. dankovcika - sla som k nemu na posledne kontrolne sono s tym, ze ci sa mu podari potvrdit alebo vylucit potencialny razstep podnebia... tento utz sa robi niekedy okolo 20. tyzdna, ale pani dr. ktora to robila v presove, nemala s diagnostikou velke skusenosti... cize som sla pomerne neskoro a aj napriek tomu bol mily, ochotny, vysvetloval aj nepriame naznaky, ktore by mohli svedcit pre alebo proti postihnutiu, a celkovo komentoval cele vysetrenie, este stihol aj kecat s mojou 2r dcerou, ktora bola so mnou...

kejtty
17. sep 2009

Ahojte. Ja som bola objednana na 3D ultrazvuk k Dr. Dankovčikovi buduci tyzden, ale sestricka mi volala ze vraj ma dovolenku vtedy. Tak ma preobjednala o tyzden neskor k nejakej doktorke v tej istej ambulancii. Robi tam v ambulancii aj ina doktorka 3D ultrazvuk? alebo len pride na zastupovanie za Dr. Dankovčika? Neviem...

garicka
17. sep 2009

kejty robí tam s ním ešte jedna Dr. ja som pri nej bola na utz v 12tt, ona je tiež OK, ničoho sa neboj a držím palce nech všetko dobre dopadne 😉

kejtty
17. sep 2009

No uz som si pozrela tu jeho web stranku. Ale tesila som sa na doktora, no nevislo to. Len aby aj ta druha doktorka bola taka skusena a vsetko nam povysvetlovala. Lebo tu vyssie citam, ze ona robi len 2D utz. Tak som zvedava...
vdaka.

kejtty
17. sep 2009

Inac u Dr. Dankovčika sa plati: 3D vyšetrenie - 23 Euro
3D video - 67 Euro
3D fotka - 7 Euro

sabiatko
18. sep 2009

ahojte 🙂
ja som bola u dr. muranskej (to je zrejme ta, ktora zastupuje dr.dankovcika) minuly pondelok a naozaj bola strasne mila a vsetko pekne pomerala. inak pocas vysetrenia som na obrazovke raz zbadala aj 3D obrazok, tak mozno to aj ona moze spravit 😕 k dr. dankovcikovi sa chystam 5. novembra, tak som nanho zvedava, ked ho vsetci tak chvalia 🙂 a chcela by som sa opytat, ci nahodou neviete, ako dlho to video trva, kolko minut, lebo sa mi to zda trocha drahe, ale zasa kto by nechcel vidiet svoje babetko v brusku 😵

evca35
25. sep 2009

janka1 bola na 3D záznam, písala že trval 30 minút. Má aj fotky v albume 😉

Inak po týždni mi konečne niekto zdvihol a oznámil že majú dovolenku, nastupujú až od 5.10. Ak by ste sa tam márne snažili dovolať ...

nikushka0
27. sep 2009

evca35... to vazne, ze maju dovolenku??? ja som na 1.oktobra objednana tam na zeleznicnu na 2. poschodie...to je u dr. Dankovcika...mi ani nezavolaju, lebo maju na na kontakt...mam im zavolat ja???

kejtty
29. sep 2009

Maju tam dovolenku, ale zastupuje tam iny doktor a tiez normalne vysetruje a robi 3d ultrazvuky, dnes som tam bola na ultrazvuk. Tiez vsetko povysvetloval, pomeral, ale fotky nam neurobil ziadnu, lebo maly sa nechcel ukazat v takej normalnejsej polohe aby mu bolo vidno tvar. Vysetrenie trva cca 30 minut.

kejtty
29. sep 2009

sorry, vraj ten doktor bol Dankovčik 🙂 Nejak sa mi zdal ze je to iny doktor ako na ich web stranke 🙂 takze ziadnu dovolenku uz nema, asi mal len minuly tyzden.
A do ambulancie sa nedovolate na to cislo co je na nete, lebo sestricka co ma ten mobil, tak ona asi ma este dovolenku. Ale zastupuje ju tam ina sestricka...

lentilka3000
30. sep 2009

Ahojte baby,ja mam papier od mojej lekarky,aby som tam sla na 3d,ale to cislo je uz druhy den nedostupne.A na tu online objednavku sa velmi nechcem objednavat,sa bojim,ze sa mi nikto neozve.Radsej by som sa objednala telefonicky,ale ako,ked sa tam nemozem dovolat??? 😒 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre