Aký je Dr. Dankovčík?

babica1
11. máj 2007

Halo halo tehulky.čo mi prezradíte? Mám sa ho báť?

diane87
15. nov 2012

@mo77 @steva Dakujem 🙂

any395
22. jan 2013

tehulky, zaujímavé stretnutie v KE 8.2.13, nakuknite 🙂
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...

catusca343
25. feb 2013

@marci1408 tiež som zažila niečo podobné. Na 3D usg nám zistil v 22 týždni že dcérka sa narodí s rázštepom pery a podnebia, poriadne nás to šokovalo. Ako odborník super, všetko nám povysvetľoval, poukazoval a navrhol riešenia nášho "problému". Potom sa ma ujal, chodievala som k nemu posledný mesiac do poradne do starej nemocnice. Potom ma tam aj nechal pár dní pred termínom, kedze som z RV. Aby neboli po narodení nejaké komplikácie s malou. A potom po nom ani chýru ani slýchu. Občas, ked mal vizitu, tak sa opýtal, či ešte nič a ja že nič.... Ležala som tam od 23.3 a malá sa narodila až 9.4. Potom sa ma ujal dr. Ginelly a keby nebolo jeho, tak na mna každý kašle a Dankovčík duplom. Keby sa mu možno niečo "štuchlo", tak by sa inak pozeral na to, kto vie. Každopádne má toho strááášne veľa, tak som mu to ani nemala v tej chvíli za zlé. Ako odborníka odporúčam všetkými desiatimi, možno by občas stačilo pár "vecí" dotiahnuť do konca .

adka409
14. máj 2013

babulky kolko sa caka na objednanie ja som z BB a mam skolenie v Ke tak ci mam skusit zavolat??

ruslanka52
26. sep 2013

viem ze je to stara tema ale neda mi napisat moju skusenost s tymto lekarom pretoze mi velmi pomohol a chem sa o to podelit s ostatnými.staral sa omna cele tehotenstvo, ktore bolo od prvej chvile vysoko rizikove, on jediny mi dal nadej ze to dokazem kde vsetci ostatny ma posielaii na potrat a zastrasovali ma co vsetko sa moze stat.on bol profesional a nikdy ma nestrasil nicim povedal len to co mal a nemal zbytocne poznamky.verim tomu ze vdaka nemu som teraz mama,za co mu budem vdacna do konca svojho zivota.

trew21
7. nov 2013

Dobrý deň 🙂 včera som bola pri pánovi doktorovi v 22 týždni tehotenstva.. vyšetrenie prebehlo v poriadku, obávala som sa ho kedže priateľ majú v rodine M.Down syndróm. Výsledky tripletestu boli výborne a z genetiky nám vyšli chromozómy tiež dobre, ale aj tak sme sa rozhodli a aj genetička odporúčala aby sme k nemu zašli pre úplný pokoj. Dieťatko komplet celé prezrel, odmeral veľkosť orgánov, vypočuli sme si srdiečko, povedal mi pohlavie na moju žiadosť. Bol komunikatívny, milí a príjemný 🙂 Všetko mi pekne vysvetli. Platila som 45 euro za vyšetrenie kedže som mala odporúčanie + 10 euro za foto 🙂 po dcérke čakám svojho vytuženého chlapčeka <3

leya
5. dec 2013

ahojte! neviete mi poradit? kedy sa vam ozvali z centra prenatalnej diagnostiky na stanovenie terminu vysetrenia? pisala som tam pred 2 dnami cez objednavkovy formular uvedeny na stranke a nikto sa mi neozval, tak neviem, ci mam cakat, alebo to riesit inym sposobom.

nikusinka
24. feb 2014

ahojte, neviete mi poradit, ak idem na skrining v 1. trimestri tak moze ist so mnou aj manzel? zabudla som sa opytat a kvoli tomu im nechcem znova vyvolavat, dikes

tulipan25
24. feb 2014

Ahojte, mne vyšli veľmi zle TT (1: 40 DS), gynekolog mi ho odporučil, dal mi naň kontakt a kazal mi napísať tam sms, a v nej uviesť, že mi vyšli zle TT a že sa potrebujem objednať. Obratom mi stanovili termín, čakala som cca mesiac, nakoniec sme tam šli aj s mm. Strašne sme sa obaja báli, ale po premeraní nám pán doktor povedal, že nič nenasvedčuje tomu, že by malému niečo malo byt. Odporucil nas vsak automaticky (kvoli timu vysokemu riziku) na odber plodovky, ale my sme sa rozhodli, ze nebudeme podstupovat take riziko. Dnes ma nas malicky rok, je zdravy ako ryba 🙂 a co sa tyka doktora, je ludsky, velmi pekne nam vsetko vysvetli, velmi pekne s nami rozpraval, mali sme z neho ten najlepsi pocit 🙂

vanilka3
23. aug 2016

Ahojte zienky, mna lekar doporucil ist na laparoskopicke vyšetrenie k dr. Dankovčíkovi. Co som prebehla tuto disksia, tak väcsina je tom 3D USG. Tak dufam, ze sa ozve aj niekto, kto bol unho na laparke. Dakujem 🙂

palencarova1
25. máj 2017

Dievcata ja som bola aj pri prvom tehu na vsetky ultrazvuky ale stale pri lekarke na dr dankovcika som nemala stastie a teraz pri druhom tak isto ale s pristupm som spokojna su mily a vsetko vysvetlia ako treba .pekkny den

macik166
13. okt 2018

Žienky ako to funguje u Dankovčika? Viete mi poradiť kolko to stojí? Da sa urobiť aj video? Dakujem za odpovede.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre