Aký je Dr. Dankovčík?

babica1
11. máj 2007

Halo halo tehulky.čo mi prezradíte? Mám sa ho báť?

piacere
11. sep 2011

@camilla_1 heh, poznáš osobne tú každú druhú, ktorej diagnostikoval downov syndróm? 😕 Lebo ak nie, tak hrubo ohováraš, možno aj osočuješ 🙄
Samozrejme, nikto z nás nevie, čo ťa viedlo k takémuto názoru (pravdepodobne tvoje vlastné zlé skúsenosti) a nikto ti neberie, ak máš naňho zlé srdce... možno...
Napriek tomu si myslím, že tvoje slová mali ostať radšej v tvojich ústach.... 😉 🙂

camilla_1
11. sep 2011

@piacere
Prepac,ale poznam tu kazdu druhu ako som pisala neohovaram mozno osocujem v podstate je to jedno a slova nemali ostat v mojich ustach aj ja si mozem napisat svoj nazor tak ako aj ty napriklad a okrem toho nepisem somariny z nudy samozrejme je vela zien ktore ho povazuju za odbornika a pomohol im to je jasne ...

camilla_1
11. sep 2011

@sisamato
Prieskum? Ano da sa to tak povedat nebudem tu rozpisovat vsetko to sa ani neda...Kolegyni diagnostikoval v 5mes.defekt srdca u babetka s tym ze to bude down a dal jej 4tyzdne na rozmyslenie ci ist na prerusenie alebo nie....dalsia kocka....v 24tt u babetka videl ze ma z brusnej dutiny creva von rastep chrbtice ...je toho vela nehovorim ze sa mylit nemoze ale posielat kazdu druhu na amnio a hovorit toto vsetko akoby sa nic nestalo je sila...ma tolko vela prace ze sam nic nestiha a stresuje zeny zbytocne....este chcem napisat to ze z toho mnozstva mala len jedna babo s postihnutim ...zbytok vsetko zbytocna amnio stresy....takze neodsudzujem neohovaram to by som si nedovolila je to forum treba napisat co sa deje .... este pridam moju osobnu skusenost ...V 20tt defekt srdca medzi dvoma komorami a voda pri srdci s tym ze to je down , stazoval sa ze je po nocnej a uz ani nevidi dobre ... bola som u neho 2x a zbytocne ma len vystresoval , mam uplne zdraveho chlapceka vdakabohu a vdaka P.Dosedlovi zo sace...

sisamato
12. sep 2011

@camilla_1 uff, nemam slov...zrejme ziaden lekar nie je neomylny, ale si myslim ze aspon na tomto fore prevazuju jeho pozitiva...ved tie kocky co mali zlu skusenost sa tu mozu sami vyjadrit...

cervena_ciapocka
12. sep 2011

@sisamato @camilla_1
len sa nehádajte. Každý názor patrí do témy. Aj pozitívny aj negatívny. Ale treba hlavne vždy opísať konkrétnu situáciu a nie len konštatovať, že je "dobrý" alebo "zlý".
Aj ja poznám jedného doktora, nebudem menovať, množstvo žien si ho chváli. Ja som ho zažila už dávnejšie ako úžasného doktora. No zažila som ho aj nedávno a choval sa ako namyslený blbec. Tak si vyberte.

abriela
12. sep 2011

Som mnou na amnio bola jedna kocka, kt. pan doktor vysetroval uz pred 2-3 rokmi. Jej reakcia. Je uplne iny ako kedysi. Bol ludskejsi. Ked vysiel na chodbu, aspon sa pristavil, alebo nieco povedal.
Moj nazor - zaneprazdneny odbornik 😒

cervena_ciapocka
13. sep 2011

@abriela presne si to vystihla

deny19
13. sep 2011

Doc.Dankovcik maximalna spokojnost a odbornik s velkym O,oporucam🙂

mata1976
7. nov 2011

ahojte, neviete ci sa este stale oplati prist na vysetrenie s vymennym listkom alebo je to uz jedno (rovnaka cena) ?

denka_k
7. nov 2011

@mata1976 ja som mala vymenny listok a platila som menej (zial uz neviem presne kolko to bolo) 🙂

sabina897
8. nov 2011

@mata1976 Ahoj, ja som mala výmenný lístok a platila som 49 EUR (mám poisťovňu Dôvera).

sabina897
8. nov 2011

@mata1976 Musím sa opraviť 39 EUR, nie 49 EUR 😎

mata1976
8. nov 2011

@sabina897 to bolo za morfologicky USG, vsak. Nevies kolko stoji USG v 12tt?

sabina897
9. nov 2011

@mata1976 Máš pravdu bol to morfologický USG. Myslím, že USG v 12 tt stojí mene, niekde tu som tom čítala, skús im napísať SMS na t.č. čo majú uvedené na stránke. Mne volali v priebehu asi 2 hodín, budeš to mať najistejšie. Držím palce!

deni73
29. nov 2011

Ahojte, ako sa dovolám do toho Centra prenatálnej diagnostiky? Mobilné číslo 0905 129129 nikto neberie. Neviete náhodou iné kontakty? Na hociktorého lekára...

katy2
29. nov 2011

@deni73 napis sms, ze chces objednat - myslim, ze asi na 20tt.... oni ti zavolaju spat a daju ti termin

mb
1. feb 2012

ahojte baby
ako to teraz prebieha u dr.Dankovcika?Na tyzden idem ku nemu na prenatalne vysetrenie.Som v 12 tyzdni.Idem tam prvykrat.Bude mi robit len USG alebo bude brat aj krv?Neviete nahodou?

lu17
1. feb 2012

@mb Ahojky, prosim na ktory tyzden sa ide k nemu?Ja som sa este neobjednavala.

steva
1. feb 2012

@lu17 medzi 11 a 13tt a plati sa ak mas vymenny listok 19 eur

steva
1. feb 2012

@mb aj krv sa berie

lu17
1. feb 2012

@steva Vdaka za odpoved.

steva
1. feb 2012

Podla mna je tiez pan doktor clovek s velkym Č.je ludsky a pritom profesionalny.aj nam zachranil babatko o ktore sme sa snazili 4 roky a v Saci nam zistili defekt prednej brusnej steny-omfalokela a ine postihnutia.traja lekari stali nad mojim ultrazvukom,dokonca mi tvrdili ze to konzultovali aj s lekarmi z Londyna,nech idem na potrat.bola to strasna bolest a nikomu to neprajem.nakoniec som s placom isla za doktorom Dankovcikom a ziadne defekty tam neboli,to co boli podla nich creva,bola vlastne len pupocna snura.jasne ze som sa bala az do konca,ale nakoniec mame krasneho zdraveho chlapceka a o 2 tyzdne sa chystame opat k dr.Dankovcikovi.Ja viem,ze aj lekar je clovek a moze sa mylit,ale tu neslo o jeden ultrazvuk,bolo ich nespocetne vela a ze by tie postihnutia zmizli za par hodin,je tiez nepravdepodobne.vzdy ked nejaka moja kamaratka otehotnie,hned jej odporucam dr.Dankovcika a este ziadnej sa nestalo,ze by ju presviedcal ist na amnio.prave naopak.
Ale posudte sami,kazdy ma pravo zvolit si lekara sam.

mb
1. feb 2012

@steva ta krv sa berie priamo u neho?Lebo tu som citala spatne,ze krv sa berie inde.Neviem presne,ze kde a ze sa plati za odber.Ja mam vymenny listok od mojho gynekologa a vravel,ze budem platit 29e.Treba tam prist na lacno kvoli tej krvi?Som objednana na desiatu,tak si neviem predstavit nejest dovtedy.

katy2
1. feb 2012

@mb nemusis nalacno (ja som bola, ale netreba) Specialne za odber krvi sa neplati, beru ho vo vedlajsej ambulancii (sestricka od Dr. Muranskej) Inak uzv ti bude robit s velmi velkou pravdepodobnostou dr. Muranska... Ale vyzna sa v tom, takze bez obav 😉

mb
1. feb 2012

@katy2 ja mam na vymennom listku,ze prosi doktora Dankovcika.A caka sa dlho alebo jak to je,ked som objednana na urcitu hodinu.Beru hned?Vdaka

abriela
1. feb 2012

@mb nezalezi co mas na vymennom listku. Uprimne, nechci sa dostat k dr. Dankovcikovi, k nemu sa dostanu uz len mamicky kt. maju problemy. Dr. Muranska je dobra.
Presne pred rokom som bola u nej, potom nasledoval, hned Dankovcik, lebo sa jej nieco nezdalo, amnio, atd....
Drzim palce nech je babo v poriadku. Napis sms, email, oni sa ti ozvu a objednaju ta. Ked si tam, časovi posun je max. 10-15 minutovi.

steva
1. feb 2012

@mb ak si objednana,necaka sa dlho.ja ked som tam volala sa objednat,povedali mi,ze ak mam vymennny listok,tak sa plati 19 eur.a tiez mi povedali ze nemusim ist nalacno

mb
2. feb 2012

@katy2 ahoj nevies nahodou ako je to s tou krvou potom?Kedy su vysledky?A potom sa ide este raz ku doktorovi,co robil ultrazvuk s vysledkami?Vdaka za akekolvek info.A moze ist so mnou aj manzel dnu?

steva
2. feb 2012

@mb vysledky su tusim o tyzden,staci zavolat.manzel moze ist s tebou dnu 🙂

mb
9. feb 2012

Zdravim Vas vcera som bola na USG v KE a som velmi spokojna.Robila mi ho dr.Muranska a pekne vsetko vysvetlila.Bol so mnou aj manzel dnu.Sme v poriadku 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre