Aký je MUDr. Hvizdák z Bratislavy?

beaas
30. mar 2009

Ahojte, prosím, poznáte niekto osobne doktora Hvizdáka od Milosrdných v BA? Dostala som na neho referencie od jednej kočky, no chcem počuť viac názorov. Potrebujem rýchlo zmeniť doktora. Prosím, napíšte mi Váš názor na tohoto doktora. Príp. odporučte iného niekde v meste.
Ďakujem!!!

filipal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
filipal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
16. dec 2010

len som tym chcela povedat, ze aj zena ma iste prava a ja neznasam, ked ma niekto do niecoho tlaci, on je este stara skola, proste co povie, tak to ma platit a neberie aj druhu stranku, ze zena je zaroven aj jeho klient, platim si u neho, tak moj zvtah k nemu je zaroven aj spolupraca a ja nie som jeho podriadena, ide o moje zdravie, ja beriem liekov uz dost vela a nejaku HAK teda urcite nebudem a sterilizacia je zakrok nevratny, takze to tiez neprichadza do uvahy. A aj tu je kpec zien co maju 3 deti cisarskym,. takze az take nemozne to nie je, ale samozrejme to vyzaduje vacsiu starostlivost aj lekara, takze ak nahodou budem chciet asi 3 dieta, tak si budem musiet najst aj ineho gynekologa.

zuzana76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
16. dec 2010

inak je to odbornik co sa gynekologie tyka

sonoio
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewellina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonoio
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewellina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katola
18. dec 2010

@filipal myslím, že žiadna jeho pacientka sa nebude sťažovať, že jej odmietol predpísať HAK, nakoľko ju na túto skutočnosť lekár osobne upozorní ešte predtým, ako s ním podpíše dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti.
Ak jej to nevyhovuje, môže si nájsť iného lekára,.

beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
2. apr 2011

Ja k tomuto lekárovi chodím, je to skvelý odborník, mám za sebou kadejaké ťažkosti gynekologické, aj rizikové tehu, ktorým ma super previedol, takže ja ho len a len odporúčam 😵 😵 😵
Zažila som aj lekára v štátnej ambulancii, veľkú kapacitu podľa niektorých, MuDr. Hrabčáka a to bol mäsiar a nie lekár 🙄 🙄 🙄

latvia
2. apr 2011

drzte sa prosim temy, ak sem niekto zavita kvoli referenciam ohladne tohoto lekara tak aby tu nasiel info o nom, ohladne vyhrady svedomia sa presunte do prislusnej temy ,alebo si vytvorte novu ak este taka neexistuje.vdaka

eir
12. feb 2012

ahojte dievcence, viem, ze je to trosku od temy, ale prosim viete mi povedat, ci Dr. Hvizdak berie nove pacientky?

beruska.zuzanka
12. feb 2012

@eir ahoj, idem k nemu o dva týždne na preventívku, môžem sa opýtať a poslať Ti info do ip 😉 ale myslím, že áno, len sa treba pripraviť, že má nátresk a tomu úmerné čakacie doby, inak je super odborník a aj skvelý prístu, ľudský má 🙂

janelatt
31. jan 2013

+: prijemna komunikacia s pacientom, ochotna sestricka, ktora vie pripravit pacientku na vysetrenie, urcite prijemna atmosfera
-: pristrojove vybaveni, cakanie na termin prehliadky je z mojich skusenosti 6-8 tyz, aj ked som bola objednana na konkretnu hodinu vysetrenia (tato sluzba je platena - 10 €), priemerne som si pockala v cakarni cca 20 min

Podla mna je v dnesnej dobe dolezite, aby mal dobry gynekolog ambulanciu vybavenu pristrojmi, ktore su adekvatne tejto dobe. Zial mne kvoli tomu nevedel spravne urcit diagnozu. Kvoli tomu, ze ma stary ultrazvuk, si nebyva isty, co na nom vidi. Aj preto si myslim, ze je to jeden z dovodov, preco u neho jedno klasicke vysetrenie trva dlho a ostatne pacientky musia dlho cakavat.

susanitta
26. aug 2013

Doktor Hvizdak je naozaj dobry odbornik, chodim k nemu, ale co sa tyka systemu objednavania/cakania, prave zvazujem, ze si vyberiem ineho gynekologa.... Vzdy mu prehliadka velmi dlho trva, co moze byt vysvetlene naozaj tym, co napisala janelatt a sestricka u doktora ocividne nezvlada stresove situacie, lebo byva neprijemna a povie do telefonu: no dojdite kludne, budete tu cakat cely den a nemusite sa dostat na prehliadku.... Pre mna nie je problem sa objednat za 10 eur, ale mam nepravidelnu menstruaciu, cize sa mozem objednat a nebudem vtedy moct prist... momentalne zvazujem zmenu gynekologa.... neviem ci predstavit, ze budem tehotna a budem tam sediet cely den.....

zuzulienkaaaa
28. nov 2013

ahojte...nedá mi nenapísať...som pacientkou mudr. hvizdáka od svojho prvého tehotenstva...vtedy tam ešte pracovala aj jeho manželka, striedali sa, ja som chodila prevažne k nej, teraz už chodím len k mudr. hvizdákovi...obaja sú to veľmi pokojní a príjemní ľudia, jeho manželka mudr. hvizdáková je veľmi vľúdna žena, pán doktor je skôr taký vecný, priamy, veľmi nekomunikuje, ale pokiaľ sa ho opýtate, nemá problém odpovedať, vysvetliť...musím povedať, že oni boli mojou prvou skúsenosťou s gynekológmi - veľmi pozitívnou...šok z reality som dostala, až keď som už tesne pred pôrodom chodila ku gynekológom do nemocnice....u hvizdákovcov to vždy bolo v atmosfére prijatia, pokoja, absolútne bez stresu....v nemocnici všetko rýchlo, hlavne aby som už bola z ambulancie von a nezdržovala celý "systém"...necítila som sa tam ako človek....
čo je potrebné dodať, že za to, že sa žena u hvizdáka cíti dobre, že vníma, že sa jej venuje na 100%, nechce nič zanedbať a podceniť a všetkému venuje čas, za toto všetko sa "platí" vlastným časom....pretože sa tak venuje každej žene, priemerne vyšetrenie jednej trvá tak cca 40-50 minút...jasné že niekedy je to menej, ak je to len nejaká kontrola....tak to už je na každej žene, či si chce "zaplatiť" za takýto prístup vlastným časom...ak vám skôr vyhovuje rýchle tempo, nečakať, tak si hľadajte iného lekára, pretože tento systém vás bude pravdepodobne veľmi hnevať....ja si brávam do ambulancie knihu a dá sa to zvládnuť....niekedy je fajn v hektickej dobe sa trocha zastaviť....

a ešte k sestričke...asi som sa nikdy u žiadneho lekára nestretla s milšou a ústretovejšou sestričkou...v predchádzajúcom príspevku susanitta píše, že bola nepríjemná...zažila som ju ako ráznejšiu, keď sa snažila nejakej pacientke vysvetliť, že pokiaľ nemá akútny stav, nech si zváži iný dátum, pretože už na ten deň mali plno...tá žena si myslela, že príde ako k praktickému lekárovi-hocikedy....takže systém tam funguje tak, že vyšetrenie sa plánuje vopred, pričom dá sa aj zaplatiť si presný termín a čas...taký som raz tiež mala, čakala som max.10 minút....
myslím, že byť sestričkou u gynekológa, ku ktorému chodí veľa žien, dlho sa čaká a v priemere každá druhá žena príde dnu nervózna, tak toto všetko ustáť chce veľa sily....robí tak už roky, x-krát omnoho dlhšie, ako je vymedzený prac.čas...len tak zhodnotiť (možno z jednorázovej skúsenosti) že sestrička nezvláda stres myslím hlavne v prípade tejto sestričky nie je vôbec na mieste....

a už len posledná moja skúsenosť - prvé tehotenstvo som mala bez komplikácií, teraz sme čakali druhé bábo a prišli sme o neho, začala som krvácať v 5tt...pán doktor mal ordinovať len do 17,00, do ambulancie ma bral cca o 18.15 a o 19.00 som odtiaľ odchádzala...všetko dôkladne vyšetril, aby som nemusela na kyretáž...som mu vďačná...aj za to, že sa mi aj so sestričkou venovali po svojom prac.čase a zadarmo...musela som len počkať, kým dovyšetruje pacientky, ktoré mal na ten deň plánované....je to naozaj o tom, či sme ochotné "zaplatiť" si časom...
tiež je pravdou, že nemá najmodernejšie vybavenie, hlavne ultrazvuk....otázka ale je, či na pohotovosti, alebo kam by ste prišli s akútnym stavom, by mali lepší...na antolskej napríklad majú jeden vynikajúci, ale na neho sú také čakacie doby, že sa nedočkáte...a už vôbec nie na pohotovosti

tak vám prajem dobrý výber a veľa spokojnosti+

beruska.zuzanka
4. máj 2014

@susanitta
@zuzulienkaaaa ahojte kočky, nedá mi nenapísať k info o sestričke, neviem, ako dlho ste pacientkami, ja od r. 2007 a odvtedy je u neho už tretia sestrička 🙂 prvou, ktorú som zažila bola rehoľným menom sestra Vianea, tá bola skvelá, úžasná, no nedá sa to pre krátkosť času ktorú teraz mám celkom opísať, povahovo si veľmi sedela s aktuálnou sestričkou, medzi nimi niekedy začiatkom roka 2010 neviem dokedy v ambulancii pracovala civilná sestra, tá bola dosť nepríjemná a nekomunikatívna aj v bežných, nielen stresových situáciách... 😀 tak len toľko, terajšia sestrička je fakt bombová, vždy si pokecáme 🙂 a aj pán doktor je už komunikatívnejší, miestami dokonca vtipný 😀 😉

evelin6539
25. máj 2014

Nielen odbornost,ale aj pristup MUDr. Hvizdaka hodnotim vysoko pozitivne.Ocenujem hlavne ludskost a skutocny zaujem o zdravie pacientky.To sa v dnesnej dobe uz casto nevidi.Dr. Hvizdak je naozaj prikladnym lekarom.Kiezby bolo takych viac.Sestricka je ustretova a ma vzdy velmi prijemne vystupovanie.Niet co vytknut.100%-na spokojnost.

gigu123
24. apr 2015

Ahojte kocky chcem sa opytat ako je s platbami u dr.Hvizdaka?Dakujem 🙂

slecnabe
15. sep 2015

@beruska.zuzanka @zuzulienkaaaa @gigu123
Viete mi pls poradit ako je to tam s cenami?

zuzulienkaaaa
15. sep 2015

@slecnabe neplatíš nič, ani ultrazvuky, jediné, za čo sa platilo bolo prednostné vyšetrenie na konkrétny čas, lenže to vláda pred časom zrušila...ja som bola u neho naposledy vo februári ešte na platený termín, ale toto už nefunguje...dovtedy si u neho neplatila nič, či sa niečo od februára zmenilo, to neviem, ale pochybujem 🙂

slecnabe
15. sep 2015

@zuzulienkaaaa dakujem krasne! A nahodou nevies ci berie nove pacientky? Ja som uz zufala totiz, nik ma nechce zobrat, ze bud neberu nove alebo neberu tehotne (!! to co je uz) alebo si pytaju 150eur... dakujem fakt 🙂

beruska.zuzanka
15. sep 2015

@slecnabe ahoj, skús si zavolať 02/57887237

zuzulienkaaaa
16. sep 2015

@slecnabe vôbec neviem, treba si zavolať a opýtať sa...možno (ak Ti na tom záleží) skús povedať, že hľadáš gynekológa rešpektujúceho kresťanské hodnoty...takých veľa nie je...ešte (ak práve preto chceš Hvizdáka) je mudr.Dráb...myslím, že má ambulanciu v ivánke a potom v stupave a zrejme aj niekde v ba...ale ako je to u neho s platbami, to netuším...

slecnabe
16. sep 2015

No tak som im dnes volala a sestricka mi povedala ze pacientky beru ale ze sa najprv musim prist ukazat panovi doktorovi, ze o tom koho prijima, rozhoduje on :D tak snad sa mu budem pozdavat

beruska.zuzanka
30. sep 2015

@slecnabe ahoj, ako si pochodila?

slecnabe
7. okt 2015

@beruska.zuzanka zobral ma nakoniec 🙂 dakujem za rady

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre