Aký je MUDr. Hvizdák z Bratislavy?

beaas
30. mar 2009

Ahojte, prosím, poznáte niekto osobne doktora Hvizdáka od Milosrdných v BA? Dostala som na neho referencie od jednej kočky, no chcem počuť viac názorov. Potrebujem rýchlo zmeniť doktora. Prosím, napíšte mi Váš názor na tohoto doktora. Príp. odporučte iného niekde v meste.
Ďakujem!!!

horalka777
30. mar 2009

ahoj, pocula som na neho len dobre referencie od viacerych, akurat viem, ze sa musis pripravit na dlllllhe cakanie, lebo je velmi dokladny a pohodak a tak je kazda v ambulancii dlllho 😉 Ja som u jeho zeny, ale bola som uz aj u neho kvoli sonu v tehu. Ak chces viac, prosim IP, nestihnem to tu asi citat 😉

lilu18
30. mar 2009

tiez k nemu chodim-je ok som spokojna-tiez viac cez IP

beaas
autor
31. mar 2009

dakujem za info... 🙂

andadd
10. máj 2010

ahojte. neviete mi povedat, ako to teraz funguje u dr. Hvizdaka (u Milosrdnych)? Vraj tam ordinuje aj jeho manzelka ?(v niektore dni?) Lebo ja som bola unho naposledy dost davno.. a este neviete, ci ma stale tu istu zlatu sestricku ako pred rokom?

martinka_21
27. máj 2010

Ahojte, chystam sa na prehliadku k doktorovi Hvizdakovi. Chcela by som vopred vediet, aky ma nazor na predpisovanie antikoncepcie, kedze viem, ze je krestansky zalozeny clovek. Velmi pekne dakujem za odpoved : )

danielik76
16. júl 2010

Ahoj, neviem, či je to ešte aktuálne, ale viem, že antikoncepciu nepredpisoval. Inak sa prikláňam k názoru, že je fakt veľký odborník, nič nezanedbá, len tam dlho čakáš.

kathynka
16. júl 2010

ja som na neho tiez pocula dobre, tak zvazujem, ze k nemu prejdem...ale to je fakt pravda, ze recept na HAK mi nenapise? sak dokedy budem moct pouzivat moj stary opakovany od mojej gynekologicky? akoze nech si je krestansky zalozeny kolko chce, ale toto je trochu divne, nie?

mirinka25409
7. sep 2010

je to pravda, ze HA nepredpise.. Je to jeho presvedcenie a holky co su pri nom to vedia, a napriek tomu ma vela. Kazdy ma slobodnu volu si vybrat svojho gynekologa, rovnako aj on ma slobodnu volu sa rozhodnut, ci HA predpise alebo nie. Ano, su tam dost dlho cakacie doby, no tusim, ze teraz je to uz iba na objednavky za ktore sa plati. Mala by som ist na preventivku o mesiac, tak som zvedava, ako to vlastne.. Zajdem, ci sa budem musiet objednat.. Je to hrozne sa objednat mesiac dopredu, clovek nikdy nevie, ci mu menstruacia nepresiahne par dni... Tym chcel dr. vyriesit dlhe cakacie doby... Tak som zvedava, ci to pomoze 😉

klincek
8. dec 2010

uvazujem nad zmenou lekara a tohto mam v dosahu, tak som sa zacitala..ale toto snad nemyslite vazne? ako si gynekolog moze dovolit NEpredpisat antikoncepciu??
aka slobodna volba? ved ked sa rozhodnem, ze chcem byt lekarom, tak snad musim pocitat s tym, ze budem robit aj veci, ktore sa mi nepacia, nie? ako nakoniec v uplne kazdom povolani. okrem toho, antikoncepcia sa predsa predpisuje aj na upravu cyklu ci kvoli inym zdravotnym dovodom..to mi akoze lekar moze povedat, ze mi ju neda, hoci by si to moj stav vyzadoval? a tak mi napada-ak by som bola pacientkou takeho lekara a musela by som z nejakeho dovodu podstupit interrupciu, to by tiez mohol odmietnut? ak toto cita nejaka lekarka, alebo niekto, kto sa vyzna, tak mi to prosim vysvetlite, lebo som ostala uplne obarena 😲 fakt nechapem..naozaj toto lekar smie?? na zaklade coho??

amdeis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
9. dec 2010

@klincek a ty mas slobodnu volbu lekara, takze ak ti nepredpise HAK , tak chod k inemu. Gynekologia nie je len o predpisovani antikoncepie a ak tu baby pisu, ze je odbornik, tak aj napriek tomu ma plno. Je stale vela zien, co antikoncepciu neuzivaju a ani nechcu. Su aj ine metody chranenia sa pred pocatim.

klincek
10. dec 2010

@zuzana76, odbornost Hvizdaka vobec nespochybnujem, a nejde len o tu antikoncepciu (ako som napisala - neriesi sa nou len ochrana pred pocatim), ale o princip. o to, ze kazde povolanie ma aj stranky, ktore sa nam nepacia, no patria k nemu a netreba pred tym pchat hlavu do piesku.

zuzana76
10. dec 2010

@klincek ja ho zase chapem 😉

klincek
10. dec 2010

@zuzana76 ale ved aj ja, zjavne je veriaci clovek a takto mu to vyhovuje. len to proste nie je fer voci inym povolaniam..

zuzana76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amdeis
10. dec 2010

Pokial su lekari, ktori su ochotni spravit interrupciu nevidim dovod preco by nemohli byt aj lekari, ktori to odmietaju. Bola by skoda keby doktor Hvizdak nerobil gynekologa len preto, ze je aktivne veriaci. Nerobi s fakturami ale s ludskymi telami. A pokial berie plod ako cloveka citil by sa ako vrah.

klincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewellina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
filipal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
filipal
16. dec 2010

http://www.sme.sk/c/1255252/veriace-zeny-budu-m...

no, uz som to nasla.
lekar na Slovensku nemoze odmietnut predpisat antikoncepciu. je to protizakonne. takze pacientky sa mozu na neho stazovat.
moze odmietnut vykonat interupciu na zaklade vyhrady svedomia.
dokonca, by som to tu takto na tomto fore verejne neuvadzala (myslim tym jeho podporovatelky) lebo moze mat z toho zle.

ewellina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewellina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewellina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewellina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre