AKý je Mudr. Martin Rozemberg z Antolskej?

vienna99
16. jan 2008

Ahojte. Rada by som poznala názory všetkých, ktoré ste rodili u Mudr. Rozemberga alebo s ním máte nejaké skúsenosti. A zároveň sa chcem spýtať, či nevedie aj bežnú gyn. ambulanciu, teda okrem tehotenskej.
Ďakujem vopred za všetky postrehy 🙂

witchka
26. aug 2010

Tak ja sa pridavam, pred troma tyzdnami mi priviedol na svet dceru, aj ked on tvrdi, ze len pomahal, ze priviedla som ju na svet ja 🙂 akokolvek, ja ho len odporucam, je to jeden fantasticky clovek, lekar, porod zvladol fakt super, komplikovany nebol, ale aj tak, trpezlivost so mnou, ked mi dokola nieco hovoril co mam robit, s tym sitim suhlasim, kazdy lekar potom na sestonedeli mi regoval na otazku stichov asi ze "ake stichy? ved vy tu nic nemate", tiez to opichal, ale to sitie som ja vnimala skor ako zdlhave ako bolestive, sme sa smiali, ked som sa pytala, ze ci tam vysiva tolko 🙂 fakt super clovek, aj podporit vie, posrandovat, pokeca si fakt pocas porodu...urcite ak budeme mat druhe, chcem aby ma zase odrodil on 😀

miskatn
30. aug 2010

neviete ci dr. Rozemberg ordinuje tento stvrtok ? platia tie hodiny co su na webe ? 11-12.30 ?
dakujem velmi pekne!

klickklack
17. jan 2011

@helen cauko, taketo slova ma dost ukludnili, ze nesije nazivo.... lebo som pocula ze su aj lekari, ktori siju nazivo a este somru ked sa baba myka... a to si sa s nim vopred dohodla? alebo je to u neho standard?
ja mam termin 24.3 a rozhodujem sa medzi rozembergom a niznanskou..

helen
25. jan 2011

@klickklack Nič sme si ohľadom šitia nedohadovali. Najprv to skúsil, aby zistil, či to bolí (mala účinkovať epi) a keď sme zistili, že áno, opichal a už to bola pohoda. Počula som veľké chvály aj na doktorku Nižňanskú, takže to asi bude rovnako dobré. Držím palce! 🙂

helen
25. jan 2011

@klickklack Aha, pozerám, že k tejto téme som písala naposledy pred rokom :D Tak medzitým má moja druhá dcéra pol roka a opäť sme rodili u dr Rozemberga. Takmer sme ho nestihli, lebo išiel na dovolenku, mali sme mať dohodnutý termín deň pred odchodom na dovolenku, no nakoniec v ráno, keď sme mali rodiť ten termín odvolal :-O To bol dosť nepríjemný šok, no stále chcem veriť, že to nebola jeho chyba. Nakoniec sme ho však chudáka stiahli z dovolenky ešte pred odletom, lebo pôrod sa rozbehol spontánne hneď na druhý deň a prebehol rýchlo a nekomplikovane, hoci dosť bolestne, ale tak čo, to sa zabudne 🙂 Vďaka šikovnosti dr. Rozemberga som nemala nástrih ani natrhnutie, len máličko smerom nahor, čiže vôbec to nebolelo a samozrejme aj tých pár štichov bolo bezbolestných.
Dr. Rozemberg je jednotka, nech sa mu darí!

klickklack
30. jan 2011

@helen aha, dakujem za odpoved...
budem sa snazit dostat k rozembergovi,lebo kniznanskej sa dostat je nejako komplikovane...
tak dufam ze moj porod pojde co najlahsie..🙂
este raz dakujem..

alexandrah
30. jan 2011

ahojte, aj ja sa pridavam na stranu rozemberga, mne na sitie dal aj epi, aj lokalky, necitila som nic, ani som nic nedohadovala, bola som rada, ze po porode zijem ... a to bol hoodne komplikovany!!

valy
10. jún 2011

mne osobne ako super clovek vobec neprisiel a uz vobec nie ako super lekar. Nie je umenie odviest dobre jednoduchy porod.

martina77ba
2. feb 2012

Ja sa pridávam 🙂 Momentálne chodím k MUDr. Rozembergovi do poradne, mám ho aj zazmluvneného, termín mám o 3 týždne a môžem potvrdiť, že je to jeden zlatý, usmiaty, príjemný človek a veľký odborník, vďaka vašim príspevkom som rada, že pri pôrode budem mať jeho a že takto skvelo pristupuje k pacientkám, potom vám dať vedieť, ako to prebiehalo.

deni777
17. máj 2012

ja tiez k nemu chodim do poradne a je velmi velmi prijemny a sympaticky. bola som aj u Janáča či ako sa vola ale ten ma ani len nepozrel 😒 ale mudr.Rozemberg je naozaj super clovek aj lekar a dufam, ze ked to na mna pride bude ma rodit on 😵 🙂

janamala
17. máj 2012

deni,rozemberg je v poho,aj ked, vraj pri pôrode sú aj lepší 😖 asi si myslela jančoka, ten nepozerá nikoho,viem to ,keď som tam chodila a bol namiesto janáča / majú super mená 😀 /
držím palčeky

silvushtok
28. máj 2012

mam otazku, ako sa vlastne zazmluvnuje - prides tam v case, ked uz treba chodit do porodnicovej poradne, zaklopes a povies, ja si vas zazmluvnujem? abo je lepsie ohlasit sa vopred?

clauda2010
21. jún 2012

@martina77ba ahoj aj ja si chcem zazmluvnit rozemberga, je dobry? ako dopadol porod ? diky za info

martina77ba
21. jún 2012

Ahoj, Rozemberg je super človek, ľudský a profesionálny prístup, pôrod som mala indikovaný na cisársky rez a v jeho spoločnosti som z toho nemala žiadny strach. Určite ho doporučujem, veľmi mi bol nápomocný aj čo sa týka vyšetrení a zazmluvnením jeho starostlivosť nekončí, bol ma pozrieť na izbe vždy, keď mal službu, aj na výber štichov si ma objednal k nemu do ambulancie. Iné baby čo mali zazmluvnených lekárov, tak po pôrode ho už viac nevideli

martina77ba
21. jún 2012

@clauda2010 Ahoj, Rozemberg je super človek, ľudský a profesionálny prístup, pôrod som mala indikovaný na cisársky rez a v jeho spoločnosti som z toho nemala žiadny strach. Určite ho doporučujem, veľmi mi bol nápomocný aj čo sa týka vyšetrení a zazmluvnením jeho starostlivosť nekončí, bol ma pozrieť na izbe vždy, keď mal službu, aj na výber štichov si ma objednal k nemu do ambulancie. Iné baby čo mali zazmluvnených lekárov, tak po pôrode ho už viac nevideli

31majka12
21. jún 2012

ja som k nemu chodila obcas do poradne ked mal sluzbu na antolskej...
A mala som statsie,ze som rodila cisarsky a to som bola tiez pod jeho rukami...ako gynekolog si myslim ze je dost citlivy a aj tym pristupom...
Ja nemozem na neho povedat nic zle

clauda2010
22. jún 2012

@martina77ba dakujem za odpoved velmi si mi pomohla

tehoska
29. sep 2012

Mate prosim vas niekto skusenost,ze ste chodili k nemu do poradne,ale nezazmluvnovali? dakujem

alien2603
26. okt 2012

@valy Ahoj...viem, ze je to uz dlhsia doba, ale mozem sa spytat an tvoju negativnu skusenost s doktorom Rozembergom? Mam v plane si ho zazmluvnit, kedze som citala len same pozitiva....Ale zaujima ma tvoj nazor. Dik za info 🙂

alien2603
26. okt 2012

@martina77ba Ahoj, mohla by som sa ta spytat? Mala si indikovany cisarsky kvoli polohe babatka alebo kvoli inym zdravotnym problemom? Moja mala je KP a tak by som chcela ist radsej cisarskym, len som sa uz aj dopocula, ze preferuje skor prirodzeny porod pred cisarskym... Dik 🙂

martina77ba
26. okt 2012

Ahoj, ja som mala týžden pred termínom na poslednú chvíľu indikovaný cisársky, lebo som bola hospitalizovaná na plúcnej klinike, dostala som v tehotenstve astmu a mala som záchvaty dýchania a to doporučenie mi dali oni na pľúcnom. Aj viem o tom, že Rozemberg preferuje skôr prirodzený pôrod kôli tomu, že sa to lepšie hojí a hlavne, cisárskych majú veľmi veľa. Takže som sa ho aj bála opýtať, ale tiež som chcela ísť cisárskym.
Ale ak si chceš niekoho zazmluvniť, určite doporučujem jeho, bol mi veľmi nápomocný aj keď ma posielal na vyšetrenia a bol fakt veľmi citlivý človek, nebral to ako ostatný, že "ďalší kus"

martina77ba
26. okt 2012

@alien2603 Ahoj, ja som mala týžden pred termínom na poslednú chvíľu indikovaný cisársky, lebo som bola hospitalizovaná na plúcnej klinike, dostala som v tehotenstve astmu a mala som záchvaty dýchania a to doporučenie mi dali oni na pľúcnom. Aj viem o tom, že Rozemberg preferuje skôr prirodzený pôrod kôli tomu, že sa to lepšie hojí a hlavne, cisárskych majú veľmi veľa. Takže som sa ho aj bála opýtať, ale tiež som chcela ísť cisárskym.
Ale ak si chceš niekoho zazmluvniť, určite doporučujem jeho, bol mi veľmi nápomocný aj keď ma posielal na vyšetrenia a bol fakt veľmi citlivý človek, nebral to ako ostatný, že "ďalší kus"

alien2603
13. nov 2012

@martina77ba Ahoj, este sa chcem spytat, ako dopadol nakoniec ten cisarsky u teba?

martina77ba
14. nov 2012

@alien2603 Ahoj, dopadol dobre, dokonca pri ňom zistili, že moja mala mala pupočnú šnúru okolo krku 2x omotanú a boli tak zohratý a v pohode, že som o tom vôbec netušila, ale oni to riešili a povedal mi to až na 3 deň. Bola som rada, lebo v tej chvíli by ma asi porazilo, takže vedia, prečo to tak robia. Dokonca aj pustil manžela do vnútra keď som bola na prípravke, do sály nesmel a robil mi spoločnosť 3 hodiny.
Pri ďalšom dieťati určite budem voliť znova jeho.
Držím palce 🙂

step13
20. dec 2012

ahoj vie mi niekto povedat kolko bere doktor rozemberk za porod chcem ist knem a neviem kolko berie

silvushtok
20. dec 2012

@step13 standardne platis na antolskej 300 za zazmluvnenie a je jedno koho

step13
21. dec 2012

@silvushtok 🙂 ahoj prepacte ze sa zasa ozyvam ale neviem ci ste dostala tu druhu spravu.pochopila som to tak ze 300 e na antolskej za porod a neviete za cisarsky kolko beru ja mam zatial len stretnutie dohodnute s doktorom rozembergom vobec neviem aky je ja ho nepoznam nie som s blavy byvam v malackach prve som rodila v topolcanoch tam je to uplne aj cenovo ine ako to v blave prepacte ze som vas otravovala velmi pekne dakujem andrea 🙂

silvushtok
21. dec 2012

@step13 je jedno ci je to cisar abo normal, tych 300 je za vyber porodnika. Rozemberg je super, ja som si ho zmluvnila teraz pri druhej. Je Velmi ludsky a profesionalny zaroven.

shelly13
3. jan 2013

Pán doktor Rozenberg je úžasný, veľmi profesionálny, ľudský a zvládal aj môj dosť emočne nabitý pôrod. Dokonca bola sranda a tiez ma prisiel pozriet aj po porode. Odporúčam 🙂

tulka3
3. jan 2013

nerodila som u neho, alebo bola som u neho na prehliadke a aj pred porodom ma vysetroval a podla referencii vraj jeden z najlepsich porodnikov na Antolskej a velmi vytazeny, tazko sa k nemu je vraj dostat. ak mas moznost, urcite je to dobra volba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre