AKý je Mudr. Martin Rozemberg z Antolskej?

vienna99
16. jan 2008

Ahojte. Rada by som poznala názory všetkých, ktoré ste rodili u Mudr. Rozemberga alebo s ním máte nejaké skúsenosti. A zároveň sa chcem spýtať, či nevedie aj bežnú gyn. ambulanciu, teda okrem tehotenskej.
Ďakujem vopred za všetky postrehy 🙂

sykorka162
19. jan 2013

s mudr. rozembergom som.rodila pred 10 dnami, mala som ho zazmluvneneho a musim povedat ze on bol to najlepsie z celej nemocnice. sprava sa velmi ludsky a priatelsky. ak budem este v zivote rodit tak budem len verit ze zas u nho

poloprudska
19. jan 2013

Ja mam snim ties dobre skusenosti .

any395
26. jan 2013

TEHULKY z BA a okolia ponuka pre vás 🙂 tehotenské cvičenie na fitlopte s pôrodnou asistentkou 3.2. nedeľa podvečer,
resp. v pondelok 4.2. ráno v BA-centrum radosť
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...
http://www.facebook.com/events/147256182098232/

lucia992013
18. sep 2013

Ahojte,
mne sa u MUDr. Rozemberga narodil pred 9 dnami syncek. Profesionalita a ľudskosť tohto pána doktora bola na najvyššej úrovni a ja som veľmi šťastná, že som si ho vybrala.Komplikácie, ktoré vznikli pri pôrode vyriešil s chladnou hlavou a ja mám aj vďaka jeho medicinskemu umeniu zdravého syna. Aj touto cestou mu ešte raz zo srdca ďakujem a rozhodne odporúčam všetkým maminám, ktoré si nevedia poradiť, ktorého doktora z Antolskej vybrat.

valy
18. sep 2013

moje skusenosti s nim boli take, ze by som uz nikdy k nemu, ani na Antolsku nesla

renatkas
23. sep 2013

Ja som sice rodila pred 2 rokmi u p. doktora, ale musim povedat ze na neho nezabudnem a budem na neho spominat v dobrom kym si budem pamatat. Uzasny clovek, vo vsetkom mi vysiel v ustrety, chodieval ma pravidelne pozerat na izbu lebo som mala problemy po zle pichnutej epiduralke, ukludnoval ma, porod odviedol na jednotku, proste spickovy lekar. Taky macko pri ktorom sa citite v bezpeci. Chodila som k nemu len pred porodom ale taku doveru som v nom mala ako k ziadnemu lekarovi pred nim.

kiaramia
9. okt 2013

@valy preco? co sa stalo?

kiaramia
9. okt 2013

@poloprudska
@renatkas
@sykorka162
@lucia992013 zienky, prosim, mozem sa vas spytat - ak ste mali dr. rozemberga zazmluvneneho, v ktorom tyzdni ste k nemu zacali chodit na poradne? Vraj k niektorym doktorom sa pri zazmluvneni chodi uz cca od 30-32tt...

sykorka162
9. okt 2013

@kiaramia ja som zacala v 36tt, ked ma moja obvodna gynda poslala uz do porodnice. Vyhliadla som si ordinacne hodiny a sla som tam. Hned som mu povedala, ze ho chcem, on mi dal na prestudovanie zmluvu s nemocnicou, ze mam doniest nabuduce podpisanu, ak suhlasim s podmienkami.

kiaramia
9. okt 2013

@sykorka162 dakujem velmi pekne za info...

lucia992013
9. okt 2013

Ja som sa dostala k doktorovi Rozembergerovi nahodne hned pri prvej navsteve Antolskej, co bolo v 37.tyzdni a hned sme sa dohodli, ze si ho zazmluvnim.je to vyborny doktor,aj ako odbornik a aj po ludskej stranke.drzim palce.

renatkas
9. okt 2013

@kiaramia ja si uz nepamatam, ale myslim ze som tam volala hned ako mi dal moj lekar papier ze s tym sa mam hlasit do porodnice tak ma sestricka potom objednavala.

kiaramia
9. okt 2013

@renatkas @lucia992013 takze klasicky, cca od toho 36tt...dakujem velmi pekne!

ester321
9. okt 2013

tiež mám len dobrú skúsenosť s doktorom Rozembergom.

ellis21
18. okt 2013

Ja som pri nom náhodne rodila pred 10 rokmi dcéru a bol úžasný, od vtedy chodievam len k nemu a znovu čakám na porod. No nemám ho zazmluvneného takže dúfam, že nanho natrafím znovu. 🙂

delfinusik
3. dec 2013

baby viete mi prosim vas napisať do pošty dr. rozemberga telefonne cislo? Dnes mi ho dal, ale dal mi o 1 číslicu navyše a neviem teraz jeho spravne cislo, mam ho zazmluvneneho a termin som mala vcera... aby som sa mu vedela dovolať....ĎAKUJEM... 🙂

silvis
5. dec 2013

prosim vas neviete kedy ordinuje dr Rozemberg a ci berie aj nezazmluvnene pacientky?buduci tyzden by som sa mala hlasit uz na antolskej.dakujem

misiatko81
17. dec 2013

@delfinusik ahoj, dal ti sukromne cislo alebo do ambulancie?

misiatko81
17. dec 2013

@delfinusik aha, už som si všimla, že už netreba 🙂

dadka1982
29. dec 2013

Rodila som u neho 1.12.2013 a bol uplne super. Mala som ho zazmluvneneho a na moj porod prisiel rovno z kongresu v Prahe. Uplne mi cely porod ulahcil a urychlil a potom ma chodil kazdy den pozriet aj ked som lezala na sestonedeli. Naozaj perfektny prijemny clovek a profesional, ktory vie, co robi.

lukmaj
3. feb 2014

Mudr.Martin Rozemberg je uplne uzasny. mala som ho zazmluvneneho uz 2x a plne odporucam . Velmi mily a prijemny clovek, zaroven ma jeho vnutorny pokoj a optimizmus velmi ubezpecovali pocas celeho dlheho porodu o tom, ze vie co robi a ze to urobi dobre.Som presdvedcena ze len vdaka jemu sa mi napokon podarilo porodit. prirodzene a bez komplikacii 🙂. Mozem len vrelo odporucat.

lukmaj
3. feb 2014

@dadka1982 vidim ze aj ty si mala zazmluvneneho rovnakeho doky akoa ja pri porode. mozem s tebpu len plne suhlasit ze mal perfektny pristup 🙂. drz sa a tebe i tvoj u babatku vela zdravia 🙂

tamarka9
17. feb 2014

baby ahojte, vy co poznate Dr. Rozemberga, ako vyzera? ja som bola na kyret teraz v piatok, bol tam uzasny lekar, taky vyssi, trochu zavalitejsi s bruskom 🙂 vek okolo 40 a viac asi, moc si ho nepamatam, ale nenormalne citlivy a jemny, velmi by som chcela vediet kto to bol. Na prepustacej sprave ma asi 6 lekarov, ako osetrujuci bol napisany nejaky Jakub Danis, ale na zaciatku spravy, kde mi robili vysetrenia a brali anamnezu atd bol napisany prave ten Rozemberg...dakujem vam vopred velmi velmi pekne!

bubak24
15. dec 2014

ahojte baby, máte prosím Vás kontakt na doktora Rozemberga? Budem Vám vďačná, neviem sa k nemu dostať, termín mám už čoskoro a chcem si ho zazmluvniť.

abelza
15. dec 2014

Úžasny lekár, s citlivým prístupom a jednoznačne profesionál. Veľmi mi pomohol a mám vďaka jeho profesionálneho prístupu pri pôrode zdravé dvojičky. Môžem ho len odporučiť. Číslo už nemám (rodila som pred tromi rokmi), ale nájdite si kontakt na Antolskú a na ústredni Vám dajú priamo kontakt k nemu do ambulancie.

antalea
16. apr 2015

mam velmi dobru skusenost, velmi mily sympaticky doktor, svedomity a pokojny, v mojom pripade (2.potrat, tentokrat len mikropotrat) ma povzbudil, dodal vela optimizmu a nadeje. navrhol riesenie, zial nezhoduje sa s tym co mi navrhovala den na to moja doktorka. skoda, rada by som to skusila podla jeho rad

certica
17. apr 2015

@antalea a co tak riadit sa sama sebou, svojimi pocitmi a neodovzdavat zodpovednost za seba do ruk inych... 😉 tvoja doktorka nezije tvoj zivot 🙂

karolinasc
13. máj 2015

Mamicky pridavama aktualny rozpis smien na Antolskej, kde ordinuje aj Mudr Rozemberg

lelemizuo
4. júl 2015

A mali ste s ním aj zmluvu či? A aká bola suma? Ďakujem 🙂

karolinasc
5. júl 2015

zmluvu som nestihla..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre