AKý je Mudr. Martin Rozemberg z Antolskej?

vienna99
16. jan 2008

Ahojte. Rada by som poznala názory všetkých, ktoré ste rodili u Mudr. Rozemberga alebo s ním máte nejaké skúsenosti. A zároveň sa chcem spýtať, či nevedie aj bežnú gyn. ambulanciu, teda okrem tehotenskej.
Ďakujem vopred za všetky postrehy 🙂

jaya47
20. aug 2015

Ahojte, vedeli by ste mi povedat, ake mate skusenosti s Dr. Rozembergom v suvislosti s prirodzenejsim porodom - t.j. bez epi, oxytocinu, proste bez zbytocnych zasahov, ak nie su potrebne?

alien2603
22. aug 2015

@jaya47 Ahoj, ja som u neho rodia skoro pred troma rokmi, ale mala som planovanu sc. Teraz som opat tehu a rada by som rodila normalne. Rozpravala som sa s nim o tom a sam mi povedal, ze mozme to skusit, ale bez zbytocnych zasahov, teda bez epi, oxyto a ostatnych moznych urychlovakov a oblbovakov. Takze myslim, si, ze pokial porod sam zacne a dobre postupuje, tak mi prisiel, ze s tym vobec nema problem... Takze skus sa na nho nakontaktovat a porozpravaj sa s nim o tom.

vvia
22. aug 2015

@alien2603 prosim ta ako prebiehala u neho sekcia? ja som ho mala zazmluvneneho staral sa o mne predchadzajuce rizikove tehu, ale k porodu neprisiel, zacala som rodit akosi "necakane" a akurat bol odcestovany, ale zvazujem si ho teraz zazmluvnit zase. akurat ja chcem ist zase sekciou, lebo prvy porod sa mi spustil plodovou vodou, zvazovali sme sekciu, ale kedze sluzbokonajuci lekar usudil, ze to zvladnem a porod nepostupoval, tak mi dali vyvolavacku, nepomohlo, .... a aj tak som skoncila sekciou, akurat akutnou, este aj mala stracala ozvy. chcem tomu predist.

alien2603
22. aug 2015

@vvia ako prebieha? Ako sa dohodnete 🙂 On je naozaj zlatý, dohodnete sa na spoločnom termíne. Neviem presne, čo ta zaujíma. Kludne sa pytaj, rada odpoviem 😉

frensis
27. aug 2015

Dobrý večer ,vie mi Prosím niekto povedať či má aj normálnu ambulanciu či berie len tehotné ? Ďakujem

vvia
11. dec 2015

@alien2603 v ktorom tZdni si sa nim dohadovala, lebo mam pocit ze on ma vzd cas a ja stresujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre