Aký pôrodník v Michalovciach je najlepší?

matka331
3. nov 2009

ahojte zalozila som tuto temu pretoze sa neviem rozhodnut ktoreho lekara si mam dojednat k porodu...akmate niektora skusenosti prosim o radu 😉

preshibana
3. feb 2012

@palomka ahoj.ja som si kupila 70ks balenie a v takej este polonarkoze po sekcii mi sestricka doniesla cast balika,ze je to vela.Vsade pisu,ze potrebujes cca 40 plienok,ale podla mna nic nepokazis,ked si nejake vezmes do zasoby.Malu som mala cez den na rooming-in,na noc ju brali na odd.,takze mi pre nu dali aj plienky na izbu.Sestricky su velmi mile,az na jednu,takze ak by si potrebovala poradit,urcite ti pomozu.kedy mas termin?

palomka
3. feb 2012

@preshibana nepamatam si presne kolko ks som niesla ked som isla rodit 1x pred 3 rokmi...ale myslim, ze tiez okolo 40ks a este mi vratila sestricka pri odchode par kusov. kupila som balenie kde ich je 80 a nechcem ist nabalena ako na mesiac tak zoberiem tak 45 a ak nahodou manzel donesie 🙂
termin mam 14 marca, pomaly dokupujem vecicky do porodnice a pre maleho a zacnem uz balit. uz keby bol marec, mam pocit ze prasknem :D
dakujem 😉

preshibana
3. feb 2012

@palomka ja som mala tiez ten pocit...🙂 inak, z toho balenia mi doniesli dolne poschodie, takze klogicky mi z toho vychadza, ze bolo treba 35 kusov .... hlavne si zober vela v loziek, ale to urcite vies 🙂)))

martina131
13. mar 2012

Ahojte, chcela by som sa opítat ze ci to je pravda ze dr. Fantazirova rodi aj v MI porodnici? aspon co som tu citala tak sa mi zdá ze ano ale pocula som ze len v Trebišove. Ďakujem vám

lucinkaa122
14. mar 2012

Ahojte, súrne potrebujem radu ohľadom doktorky Fantazírovej. Poprosím niekoho, kto k nej chodí. Ďakujem. veľmi pekne.

martina131
29. mar 2012

@lucinkaa122 Ahoj ja ku nej chodim.

tremonti
29. mar 2012

@lucinkaa122 aj ja k nej chodim a aj som u nej rodila , bola veeeeelmi zlata🙂

1stefi121
8. okt 2012

Ahojte ma noekto skusenosti s doktorkou Zambovou a sekciou.

lucia1683
10. okt 2012

@1stefi121 ja idem rodit v decembri tiez mam planovanu sekciu pri pani doktorke zambovej ale nemam s nou ziadne skusenosti

majkika84
15. okt 2012

a s Dr. Rejtovou nema niekto skusenost?

samuelmizer123
29. nov 2012

ja som bola rodit v michalovciach az dva krat a postarali sa o mna ako len vedeli bola som stastna z nimi su do dobry doktory
🙂

1stefi121
30. nov 2012

@samuelmizer123 a ako si rodila spontanne?

tilly24
30. nov 2012

@1stefi121 ahoj,ja som rodila pri Zambovej sekciou, neviem ze co ta zaujima,el velmispokojna som bola s doktorkou,velmi mila,uplna pohoda

1stefi121
30. nov 2012

@tilly24 ja ju mam tiež a čakam druhe babo prve som mala sekciou a druhe by malo byť tiež tak aspon to mi doktorka povedala tak sa trošku bojim či to tak aj bude rodiť by som mala pri nej . Mala si ju planovanu .

tilly24
30. nov 2012

@1stefi121 ahoj,nie nemalasomplanovanu, ja som sla normalne rodit a akurat som bola napojena na monitor ked mi klesli ozvy tak sa robila sekcia,nastastie bolo vsetko v poriadku, je to velmi mila doktorka,strasne zlata,velmi som bola spokojna, keby som este raz rodila,tak urcite len pri nej, k nech aj normalne chodim na ambulanciu na prehliadky a tak som sa dohodla ze aj rodit budem pri nej, a pohoda bola, stalema tam chodila kontrolovat,velmi mila bola,a ostalav nemocnici az kym som s aneprebrala, kedze sommala celkovu anestezu,a touz mala byt priamo na svojeje ambulancii,to s ami paci, ze ak ma pacientku, ktora jej rodi tak je pri nej ,abezne aj z ambulancie odbehne porodu.

1stefi121
30. nov 2012

@tilly24 No ja dufam že budem mať sekciu aj teraz že ma nenechaju spontanne rodiť!!!!! Doktorka sa mi vyjadrila že bude sekcia ale neviem či možem tomu veriť.

tilly24
30. nov 2012

@1stefi121 ,no j asom rodila prvu dceru normale ,ale v humennom, lebo zambova bola vtedy tiez tehotna abola akurat 2 týždne po porode, takze mna by uz neodrodila,a maleho som chcela tiez normalne ale nakoniec bola z toho sekcia

bublinka108
25. apr 2014

@lucia1683 ahoj, mozem sa spytat ako si rodila sekciou pri dr. Zambovej celkovou anestezou alebo spinalnou?

bublinka108
25. apr 2014

@tilly24 ahoj, kedy ti ukazali babo po sekcii? a ako je to s manzelom on kedy uvidi babo ukazu mu ho vobec?

tilly24
25. apr 2014

@bublinka108 ahoj, mne doniesli maleho hned ako som sa prebrala, teda hned ako som sa zobudila bola pri mne doktorka ktora ma rodila, ta mi povedala ako to vsetko prebiehalo a odisla zavolat detsku sestru a ta dosla uz aj s malym, manzelovi babetko ukazu hned ako pride, moj dosiel az na druhy den, kedze bol doma s dcerkou a ja somsa po sekcii nemohla ani pohnut, tak som nechcela aby prisli hned - kvoli malej, ze maminu si nevidi cely den a ta ju ani na ruky nemoze vziat

bublinka108
25. apr 2014

@tilly24 a tu sekciu ti robila zambova?? ak ano mozes mi napisat co a kolko si jej davala za porod?? ... a inac nevies ako je to v michalovskej porodnici keby som mala spinal moze byt somnou manzel pri porode alebo nie??

tilly24
25. apr 2014

@bublinka108
@bublinka108 ja som mala neplanovanu sekciu, teda normalne som sla rodit, len sme cakali kym sa uvolni sala, no a v tom mi zrazu prestali ozvy, tak sa rozhodla doktorka ze urobia narychlo sekciu, co som pocula tak vacsinou oteckovia cakali na chodbe ahned ako bolo babetko von tak im ho sli ukazat, a doktorke som dala 50 eur, bonbonieru a kavu

bublinka108
25. apr 2014

@tilly24 tak dakujem pekne za info 🙂 dufam ze to nejako zvladnem ten porod a ze dr. Zambova bude dobra volba 🙂

tilly24
25. apr 2014

@bublinka108 zvladnes to, neboj sa, este mas kopec casu, a doktorka je velmi zlata, drzim palce nech vsetko dobre dopadne...

saska1111
31. máj 2014

ahojte ja cakam prve babetko chodim ku primaroj na poradne ja by som chcela asi jeho s inymi nemam skusenostami doktormi tak prosim vas kto ma snim skusenosti napiste mi velmi sa bojim neviem uz koho si vybrat ked inych nepoznam a ako je najlepsie rodit cisarskym rezom alebo ako poradte mi prosim

martinella1
2. jún 2014

@saska1111 myslis primara Filkora? Ja som pri nom rodila pred 7 mesiacmi,max.spokojnost. Stale srandickoval, nestihla som na bolesti ani mysliet, dcerku mi dali hned po porode, stale ma chodil kontrolovat, cize ak si vyberies jeho, mozes byt spokojna....

martinella1
2. jún 2014

@bublinka108 kamarka rodila pri nej a tiez chvalila jej profesionalitu....

saska1111
2. jún 2014

dakujem pekne myslim ze to tak bude ajteras robi stale srandicky na poradni so mnou 🙂 🙂 🙂

nikolita21
7. okt 2015

@marcela10 zambova jednoznacne🙂odporuuucam

amanda7001
3. mar 2017

@zelka211 objednala si si pana primara alebo tam bol ked ste isli rodit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre