Aký pôrodník v Michalovciach je najlepší?

matka331
3. nov 2009

ahojte zalozila som tuto temu pretoze sa neviem rozhodnut ktoreho lekara si mam dojednat k porodu...akmate niektora skusenosti prosim o radu 😉

lenkapalova
6. aug 2010

@madmazel123 - No ja som snou spokojná,je to dcéra Dr.Tomáša,má ambulanciu v MI pri vlakovej stanici.Chodí aj k porodom, má aj normalne sluzby v nemocnici. Je to Dr.na urovni, vsetko ti pekne a podrobne vysvetli, co som najviac ocenila ked som bola v marci v nemocnici a od nikoho som sa nic nedozvedela a od p.primára(Filkor) uz vobec nic,ten sa ani somnou nebavil,prisiel na vizitu a nic konkretne, naco som sa ho pytala mi neodpovedal.A ona ak mala sluzbu tak vzdy prisla a vsetko pekne vysvetlila a to som jej nic nedavala.Toto je u mna profesionalny prístup lekara -porodnika, ktorý do predu nic necaka.Preto som sa rozhodla aj rodit pri nej.

madmazel123
7. aug 2010

@lenkapalova diky za infol.tak uvidim ako sa este rozhodnem,lebo manzel je z TV tak uvidim ci nepojdem este rodit tam.a ak nie,tak sa zrejme vidime v MI 🙂

zelka211
10. aug 2010

ahojte,dr. Filkor je OK...bol pri narodeni mojho malickeho....bola som spokojna...

jankab25
12. aug 2010

ahojte ja mam termin 22december bola som 20 tyzdni na utrazvuk a mam velke babo ma 17cm chodim na poradne dilkorovi ale rodit nebudem Mi

jankab25
12. aug 2010

nesom spokojna s Michalovskou nemocnicou chodim na poradne filkorovi od neho sa nic nedozviem este lekary su tam mudri ked do mna lieky davali 7tyzdni tehotenstva len im treba platit a tak sa budu pekne chovat kuvam

jankab25
13. aug 2010

ahojte vie niekto poradit co mam robit som tehotna ani neviem ktorom som teraz mesiaci pred 2 tzydnami som bola na utrazvuku tak robili utrazvuk vraj mam velke babo 20 tyzdni som bola na utrazvuk a necitim pohiby lekar nic nepovedal taky su lekary Michalovciach nic nepovedia

lenkapalova
13. aug 2010

Ahoj, aj ja som začala cítiť prvé pohyby až v 22.t.t,u každého je to inač.Neboj čoskoro sa aj ty budeš tešiť z prvých pohybov....🙂

nika147
15. aug 2010

@jankab25 ahoj, ja som pacientka u dr. Balinta a som s ním zatiaľ spokojná, som v 28tt a do teraz mi urobil všetké vyšetrenia aké mal, ked som bola chorá, nedovolil mi žiadne tabletky a rozhodla som sa aj pri ňom rodiť..niektoré nie sú s ním spokojné, ale ja s ním nemám žiadnu zlú skúsenosť...

acik
15. aug 2010

Ahojte kocky. Pripajam sa aj ja k tejto teme lebo tiez budem rodit v michalovciach.Neviem este sice pri kom no idem na cisarsky takze uvidime. Ja tiez chodim k Mudr.Rochovi a pytala som sa ho ci by mi on prisiel spravit cisarsky tak povedal ze sa neskor dohodneme ze musi porozpravat aj s primarom. len tiez neviem kolko sa dava lekarovi ak si ho zavolas k porodu. Ja mam termin podobne ako vy 22. sept.Tak sa tam mozno stretneme. Ozaj neviete nahodou kolko stoja teraz tie izby nadstardantne? Ze su 1 a dvojlozkove. tak sa zatial majte krasne ......

jankab25
16. aug 2010

nika147 ahoj ja som bola kolo balinta na pohotovosti celkom je prijemni porozprava vsetko ale iny lekar nie ja tu nebudem rodit Michalovciach chcem ist rodit do Humenneho ja som teraz 5 mesiaci a stale vracam uz neviem co mam robit mam velke babedko bola som na utrazvuku 20t robili utrazvuk Stefanko tam mam 17cm velke babo termin porodu mam 22december

zelka211
16. aug 2010

ahojte,malicky sa mi narodil v michalovskej nemocnici...s personalom som bola velmi spokojna...mala som 1-lozkovu nadstandardnu izbu,stoji 13eur/den....odpprucili mi primara Filkora a nemozem nanho povedat krive slovo.... drzim palce

lenkapalova
18. aug 2010

Má niektorá z Vás nové info o tom koľko sa dáva lekárovi,keď si ho voláte ku porodu.Lebo každý dáva inač.I keď sa mi zdá,že je to podľa každého možnosti a solventnosti........Som z toho dosť nervózna aby som zase nedala málo.........🙂

dinka24
18. aug 2010

@lenkapalova ahoj, no ak sa nemylim, tak doktorovi sa dava okolo 232 eur. ja mam termin az koncom februara, ale v Mi budem az poslednych 6 tyzdnov, takze potrebujem si niekoho zazmluvnit, aby som k nemu mohla chodit aj na poradne a aj pri nom odrodit

zelka211
18. aug 2010

ahojte,davala som 100 eur...myslim ze to staci....

lenkapalova
18. aug 2010

@zelka211 Ďakujem za informáciu.Aj ja som si tak myslela ,že od 100 - 200eur.A kedy si dávala pred porodom alebo po porode?

zelka211
19. aug 2010

...pred porodom...

lenkapalova
19. aug 2010

@zelka211 Dakujem za info.

lenkapalova
23. aug 2010

Ahojte babenky, chcem sa spýtať,či sa tu nenajde niekto kto rodil pri Dr.Pirčovej v NsP Michalovciach?

jankab25
4. sep 2010

ahojte my niekto pomoc ked ma pali zaha?

hanka000
6. sep 2010

ahoj jankab25,treba pit vela mlieka

jankab25
6. sep 2010

hanka000 ahoj ale mne nerobia dobre mlecne vyrobky som 28tyzdni tehotenstva a stale vracam

hanka000
15. sep 2010

tak potom suchu kôrku chleba, ale posolenu

jankab25
15. sep 2010

na palene zahy pomozu orechy mne tak pomohlo len teraz som zacala hnackovat uz tyzden a nic nepomaha vie niekto poradit?dakujem

lenkapalova
16. sep 2010

..........no neviem,či to pomože tebe,ale mne pomohol ryžový odvar.
@jankab25

mibiha
29. sep 2010

@lenkapalova ahoj no aky bol porod ? rodila si v Michalovciach?

mibiha
30. sep 2010

@nika147 ahoj som tiez pacientka dr.Balinta mozem sa ta spytat kolko asi priblizne by som mu mala dat ked ho chcem pri porode?

nika147
1. okt 2010

@mibiha ahoj, vôbec netuším, ale aj ja som s s ním dohodnutá, že príde k pôrodu...môžem vedieť kedy máš termín?

mibiha
1. okt 2010

ahoj, termin mam 11 decembra.....a peniaze mu das az potom ked ta odrodi?

da3a
2. okt 2010

Ahojte. Ja mam termin 22.10. a budem rodit v Michalovciach. Nevybavujem si ziadneho konkretneho lekara. Ani pri prvom som nemala a vsetko dobre dopadlo. A co mam skusenosti z praxe tak vsetko vybavovane konci na prd. Tak to idem opat risknut. Vraj maju vynovenu porodnu salu tak som zvedava.Ako je to s izbami neviem, ale ked som prezila porod prveho syna v 2004 tak som bola na izbe kde nas bolo 6, chodila som na spolocne WC aj do spolocnej sprchy a nijako zo mna neubudlo. Nepotrebujem mat ktoviaky zhyckany nadstandard. Tych 5 dni co je clovek tam to vydrzi. Tot moj nazor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre