Aký pôrodník v Michalovciach je najlepší?

matka331
3. nov 2009

ahojte zalozila som tuto temu pretoze sa neviem rozhodnut ktoreho lekara si mam dojednat k porodu...akmate niektora skusenosti prosim o radu 😉

msekys
28. jún 2011

Ahojte, chcela by som aj ja prispiet svojim nazorom, aj ked som este nerodila, ale mam skusenosti s michalovskou porodnicou, lebo som si tam teraz odlezala 3 tyzdne, takze oproti tomu co tam lezis po porode, je to o dost viac...lezala som len so zenami po porode, takze som uz co to obkukala...sestricky na oddeleni boli velmi mile a aj sestricky z novorodeneckeho boli zlate a ochotne, iba jedna smena bola taka protivna...lekari boli v pohode, primar je velky ftipkar, vzdy vsetko obratil len na srandu...na vizitu nam rano stale chodil ten isty lekar cez tyzden, co si myslim, ze je dobre, lebo predsa pozna tvoj zdravotny stav, ked je tam stale...ani jedna rodicka co so mnou lezala, sa nestazovala na porod, a mala som aj dost spolubyvajucich, ktore nemali vybaveneho ziadneho porodnika k porodu, a zvladli to uplne v pohode...myslim si, ze v pohode sa da vydrzat aj na normalnej izbe ked ja som to vydrzala 21 dni tak tie 4 dni sa urcite daju zvladnut...ja osobne keby ze mam ist na nadstandard tak jedine na dvojpostelovy lebo v jednopostelovej by som sa citila tak sama, a tak ked je vas viac a spon mas s kym pokecat...ja som bola teraz na trojke izbe, tak sme vacsinou boli tri, a to bolo super, lebbo aspon sme mali s kym pokecat...takze asi tak...ja som dlho rozmyslala, ze nechcem rodit v michalovciach, ale po tomto pobyte sa rodit v michalovciach vobec nebojim 🙂

marcela10
4. júl 2011

Haloooo, je tu niekto? Neviete mi poradiť ohľadom horeuvedenej otázky? Plus poradiť dobrú detskú lekárku v Michalovciach?

rakovcanka
4. júl 2011

@katka446 ahoj aj ja chodim k dr.zambovej a skutocne je uzasna, na vsetky otazky bez problemov odpovie a nema problem poradit...chcem si ju dohodnut aj k porodu, a co sa tyka skusenosti tak mi ju doporucilo kopec ludi ze je velmi dobra, dokonca aj sestricky ktore s nou v porodnici robia, a odrodene ma urcite dost aj odoperovane, takze urcite nemaj strach, vsetko dobre dopadne...

preshibana
15. júl 2011

Zdravim dievcata..ja sice zijem v PO, mam tu moznost rodit, aj v Saci v Ke by sa dalo, ale som na 100% ista, ze budem rodit v MI...to som vlastne vedela, ze budem tam este predtym, ako som otehotnela....🙂 Budem u p. doktorky Fantazirovej...ona chodi rodit do MI, alebo do TV, ale kedze celu rodinu mam v Strazskom tak MI...ale bol tu este jeden velmi dolezity faktor zohral ulohu pri vybere.

lenulka0605
18. júl 2011

@jankaamartin ahoj ja mám termín 24.8. , možno sa stretneme..... 🙂

jankaamartin
18. júl 2011

@lenulka0605 a ty si stade s blízka?ideš rodit do Michaloviec?

jankaamartin
18. júl 2011

@rakovcanka ahojky aj ja chodím k dr.Zambovej možno sme sa už aj videli 🙂

rakovcanka
18. júl 2011

@jankaamartin ahoj...no mozno aj ano... 🙂 pozeram ze tebe sa to bliiizi uz 🙂

lenulka0605
19. júl 2011

@jankaamartin ahoj ja som z okresu Michalovce a rodiť budem v michalovskej pôrodnici....

tun1ska
19. júl 2011

Ahojte..ja som tiež z okr. MI ale po predchádzyjúcich skúsenostiach som sa rozhodla pre pôrod v HE....už len to prostredie a prístup je neporovnateľný..., 😉 Ale na margo musím napísať, že MI pôrodnica urobila oproti minulosti krok vpred, teda aspoň sa snažia 🙂

jankaamartin
19. júl 2011

@lenulka0605 takže sa tam možno stretneme🙂 ????

lenulka0605
20. júl 2011

@jankaamartin myslím,že na 99% sa stretneme. Už máš všetko nakúpené?

palomka
20. júl 2011

ahojte. ja som rodila v roku 2009 v Mi porodnici a som bola maximalne spokojna. ci uz na porodnej sale alebo na oddeleni. mala som nadstandard 1lozkovy a bolo mi fajn. vobec som sa necitila byt sama. ked som chcela tak som si zdriemla ale nikdy to netrvalo dlho lebo bud niekto prisiel na navstevu alebo mi doniesli malinku na kojenie 🙂 navstevy neobmedzene...no proste zbehlo mi to veeelmi rychlo. rodila som pri doktorke Fantazirovej a na dalsi rok si to zopakujem opat a opat pri nej a v Michalovciach. tak vam drzim palce aby vam porod zanechal len krasne spomienky a pobyt v nemocnici zbehol rychlo, aby ste si drobcov uzivali doma v klude 🙂

dominika227
25. júl 2011

Ahojte...Som tu nova, ale rada by som sa poinformovala trosicku 🙂
Chcem sa spytat na dr. zambovu. Ktore ste pri nej rodili, boli ste spokojne?

preshibana
25. júl 2011

Je tu niekto, kto ma termin koncom novembra, zaciatkom decembra a bude rodit v MI?

lucia1212
1. aug 2011

marcela10,to čo ti radili ohladom platenia je hlupost,ja som rodila 2010 a som davala 50 do obalky a všetko bolo uplne super a moja sestra? ta nedala nič, až po pôrode flašu a tiež bolo všetko O.k.

lenulka0605
6. aug 2011

ahojte babenky no ako sa cítite? Ja sa mám celkom fajn, ale už mám veľkú potrebu si cez deň oddýchnuť, resp.pospať si na obed. Môj drobec kope jedna radosť , čo ma vždy poteší ... 🙂

jankaamartin
19. aug 2011

@lenulka0605 ako sa máte?este ste konder?my este áno 🙂

lenulka0605
23. aug 2011

@jankaamartin ahoj ja už mám malú Lenku, narodila sa 15.8.2011

cucoriedkami
10. sep 2011

@preshibana Ahoj, ja mám termín 6.12.2011 a pravdepodobne budem rodiť v MI..

preshibana
10. sep 2011

@cucoriedkami Ahoj, tak to mas krasny datum...to vam Mikulas priamo do cizmy nadeli drobceka 😉 A mozno sa aj stretneme, ked uvazujes o MI...co budes mat, chlapceka, ci dievcatko?

huzlana
30. sep 2011

ahojte ja mám termín 4.11.2011 ale placenta nedozrieva tak že zrejme to bude neskôr nechám sa prekvapiť. a čo sa týka michaloviec. áno ano ano ja tam idem aj teraz minulého roku som rodila v auguste a nemôžem povedať ani pol slova. jasne že to nieje ako doma a kúpelna nic moc ale tie štyri dni to človek vydrží hlavne personál milučký sestričky ochotné a aj keď nemáte vybaveného lekára máte starostlivosť na úrovni. a poviem vám nie lekár ale sestrička je základ. a výhoda je manžel pri pôrode. mne osobne veľmi pomohol.

cucoriedkami
7. okt 2011

@preshibana Ahoj, až dnes som sa sem dostala....myčakáme dievčatko 🙂

mamkaena
14. okt 2011

Ahojte, moja skusenost rodit v Michalovciach je asi taka:

V prvom rade chcem povedat ze mam dve deti a to prve som som porodila v Kosiciach v Saci,kde som nemala vybaveneho ziadneho lekara ku porodu...je pravda ze sa mi tam nikto velmi nevenoval, pretoze bolo vela porodov,ale co sa tyka sestriciek,nemocnice,vybavenosti,informovanosti....musim uznat ze to bolo ovela ovela lepsie ako tu v Mi. Mala som moznost mat nadstandart tam aj v Mi a musim konstatovat ze to je na neporovnanie za rovnake peniaze. Stary nabytok,pokazeny televizor,kupelna bez zachoda,mimochodom strasne tam smrdela kupelna,voda tam stala...musia tam mat nieco s odpadom. Samozrejme ze porod nieje o izbe,tie styri dni vydrzite vpohode aj v obycajnej izbe pretoze su porovnatelne s nadstandartom. No mne islo o to aby som mohla kedykolvek prijmat navstevy, jedine to bola pre mna vyhoda. Co sa tyka sestriciek,ktora ako.....jedna mila,druha zasa zazeranie...no kazdi mame svoje chyby. Informovanost o zdravotnom stave dietata nulovaaaaa. POkial ste sa neopytali,nic vam nikto nepovedal a toto zasa fungovalo v Ke velmi dobre, vsetko som vedela ci je mala zdrava,sluch,ocka...proste vsetko. Mala som vybaveneho lekara, ktory sa staral o mna super,nemozem povedat ani pol slova. Takze zhrnutie v Ke som nemala vybaveneho lekara,ale ostatne super.....a v Mi som mala vybaveneho lekara super, ale vsetko ostatne ma dost sklamalo za tie peniaze co tam platite naviac za nadstandart. Domov som sa tesila ze budem konecne v cistom a svojom....ale to asi kazda mamicka.. 🙂

wanes11
29. nov 2011

ahojte...mate niektore skusenost pri porode s mudr.balintom?kolko berie za porod?dakujem za radu ak sa niekto najde...

preshibana
30. nov 2011

Zdravim..ja som sa dnes vratila z porodnice a rodila som u Dr. Fantazirovej a u Dr. Hodku st. aj Dr. Hodku ml. a som nadmieru spokojna...islo o planovanu sekciu, este mam v bruchu svorky, ale necelych 24 hod po sekcii som uz bola na nohach. Ked by som este niekedy otehotnela, tak sa urcite vratim do porodnice v MI...aj personal porodnice a novorodeneckeho oddelenia bol uzasny.

preshibana
30. nov 2011

@cucoriedkami Ahoj Dari. Uz viem, aj som ju videla🙂 Ako sa dari? My sme uz dnes konecne doma.Pozdravujem, drzte sa 🙂

palomka
2. feb 2012

@preshibana prosim ta kolko ks plienok si niesla pre babatko? a dodatocne gratulujem 🙂

viki2912
2. feb 2012

ja zijem v ba ale pochadzam z mi...naj gynekolog a proodnik,mam kamosky co u neho rodili je doktor balint...a co viem dobry je aj doktor filkor.ten ma dokonca odrodil vraj....tito dvaja...ja by som zvolila jedneho z nich urcite.na balinta mam cisla ak by si chcela a filkor ma syna ktory je mo kamos.)

viki2912
2. feb 2012

a doktorka fantazirova tiez je fajn vraj.mama s nou robila...pocvhalovala si.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre