Aký sú gynekológovia v Prosanuse?

cigaretka5
2. apr 2008

maet nejake referencie na gynekolog v tomto zariadeni?

lukcova
10. júl 2008

Ahojte.
Ma niekto z vas, ci uz dobru alebo zlu skusenost s MUDr. Tazberikovou?
Dakujem

bosorka
13. aug 2008

Ahojte kocky, hladam lekara, ktoreho by zaujimala starostlivost aj o bezne pacientky, nie len tehulky. Chodim k MUDr. Marsikovi vyse roka, som po operacii krcku maternice, nemam deti a tak skoro ich ani neplanujem a som velmi sklamana jeho pristupom ku mne. Pokial som sa nepytala, olo vsetko OK, akonahle som chcela viac informacii, struhal len same zartiky a zahovaral. Som vystudovany zdravotak a vobec sa mi nepaci tento jeho pristup. Bohuzial lepsieho lekara som este nezohnala, resp. sa bojim, aby som sa nedostala este k horsiemu. Som takmer rok po operacii, ktora prebehla v centre pre umele oplodnenie tu v BA na palisadach, zaplatila som za nu 7500SKK, nepovedal mi, co si mam priniest, co ma caka, len ze odoperuje, a ked sa preberiem, pustia ma domov. V den operacie meskal, po zakroku mi vysvetlil, co mam robit ak by som zacala krvacat, odporucil mi klud, ale nevypisal PN. Odvolal sa na to, ze mam jeho tel. cislo a to bolo vsetko. Po 2 tyzdnoch som mala ist na kontrolu, odbil ma, ze mam prist az po menzese, ktorz som mala mat az za dalsi tyzden. Po vzsledky som si musela xkrat volat, pretoze mi nakazal, ze si ich mam sama vyzdvihnut na na klinike mi ich nechceli dat do ruk, pretoze si ich ze vraj vyzdvihuju lekari sami. O dalsie dva tyzdne som sa konecne po telefone dozvedela vysledky. Pred 3 tyzdnami som bola opat v Prosanuse, pretoze som mala podozrenie na zapal, bola som u MUDr. Durechovej, pretoze MUDr Marsik mal dovolenku cely jul. Bola velmi mila, no ked sa spytala, ze v karte mi chybaju vysledky z operacie s takmer pred roka, skoro ma porazilo od uzasu. A to som si ten den zaplatila poplatok na dalsi rok.

sninca
4. nov 2008

Ahojte damy,
ja som chodila ku Dr.Gazovi do ProSanusu do tehotenskej poradne cely cas. Rodila som tento rok pred jeho aferou s uplatkom. Ci sa odvtedy zmenil, neviem, odvtedy som u neho nebola a vaham, ci opat mam k nemu zacat chodit. Ako pisali mnohe z vas, jemu islo naozaj iba o peniaze a s partnerom (ktory bol cely cas od prijatia do nemocnice so mnou pri porode) mame pocit, ze nie je az taky odbornik, ako vystupuje. Pri porode som mala problemy, drobec nechcel ist von a on musel si na pomoc zavolat dalsich dvoch porodnikov.
Moze mi niekto odporucit ludskejsieho gynekologa-gynekologycku, ktory/a vezme dalsiu pacientku? Mam velky problem niekoho zohnat.

skorki
4. nov 2008

Ahojte, ja som tiez z Dr. Gaza v rozpakoch...Kym som bola zdrava a potrebovala len bezne kontroly, bolo vsetko ok. Teda raz do roka na prehliadku a zaplatit 3000Skk...Ale ako sa snazime o mimi, som sklamana: Vzdy, ked som k nemu prisla v akejkolvek faze cyklu, povedal mi, ze vidi vajicko a cit.: "Odkazte gazdovi, nech sa tento vikend snazi, moze z toho nieco byt". Baby, ci verite ci nie, ja som po kazdom takomto vyjadreni dostala do 3 dni menzes...Ja neviem, ci to bolo zo stresu, ale je mi divne, ake vajicko tam stale vidi, ked hned dostanem MS. Stalo sa mi to posledne 4 navstevy 😀 . Uz mi je z toho az smiesne. A navyse mne tie jeho vtipky typu "gazda" a "poorat" moc nesedia...Na poslednej navsteve mi len tak cez plece povedal, ze tam mam dve cysty...vysvetlenie ziadne. Zas len ze ma "gazda cez vikend poorat". MS prisla na druhy den...Na buduci rok skusim niekoho ineho.

susy
25. nov 2008

ahojte. Neviete mi nahodou povedat niečo o Dr.Hlinšťákovi, alebo Dr.Tazberikovej. Mali by pracovať v Karlovke v prosanuse.

skybaby
26. nov 2008

kocka dr. gaza v ziadnom pripade neodporucam !!! mam velmi velmi zlu skusenost, ak chcete napisem IP

krevetkaaa
16. jan 2009

ahojte, ja mam doktora Gaza a ako vidim zmiesane pocity nemam sama. kedysi sa mi zdal ok ale asi si navalal vela pacientok a zabudol aj na poslanie lekarov pretoze jeho sluzby sa podla mna zhorsili. mam silny pocit ze mu ide len o peniaze aj na ukor kvality a poslania. stale melie len o peniazoch. ked som mu dala 5000 aby mi na antolskej operoval vyrastok na krcku maternice, dobehol na poslednu chvilu na sal, len matne si ho pamatm dojst do saly a vo dverach uz stali studenti. operacia dopadla dobre (zevraj som na sale bola asi 5 min, co to bola za operacia?). on sa na ma prisiel pozriet po operacii len raz s otazkou ako sa citim a potom som ho uz nevidela. starala sa tam o mna cely cas mlada doktorka - zadarmo a milo. na nejaky cas som zila v anglicku a chcela som jednorazove vysetrenie - nablokoval mi take polozky ze ma to vyslo 1200 (1500 je rocny poplatok) a k tomu mi dal do ruky sek na rocny poplatok. zistil mi zle vytery a ked som sa spytala ze co s tym dalej odpovedal ze ako to on ma vediet, ze nevie. na vsetky otazky odpovedal akoby som ho otravovala a velmi neprofesionalne. preto zvazujem ci si najst v prosanuse ineho lekara alebo uplne z tade odidem. Gazo uz neni co byval.JJ, ani to ze ho obvninili z brania uplatku ma moc neinspiruje-ako mam verit takemu lekarovi?

skybaby
16. jan 2009

krevetka ja som prestupila k marsikovi a zatial som celkom spokojna a v dobrom hovoria baby aj o durinovej a durechovej 😉

y.o.u
16. jan 2009

Ta ja som chodila k dr. Durechovej ale spokojna som teda nebola vobec. Patrila som ku nej aj v ISCARE. Strasne negativne informvala ako sme na tom spatne ....a nakoniec sa nam to podarilo bez IVF. Stale nas do IVF tlacila, vraj nemame cakat atd... a ked som tam priletela, ze mam pozitivny test, tak mi povedala este sa neteste pridte az po 6tt. a zatvorila dvere....

dorotka
16. jan 2009

sninca spolubyvajuca mala podobny problem ze dieta nechcelo ist von a zrazu bolo okolo nej desat ludi vtedy sa privolavaju dalsi lekari bezne
ja osobne som s gazom co sa tyka odbornosti problemy nemala a prve tehotenstvo bolo dost rizikove a co sa tyka tych penazi tak o tie mu urcite ide ale po porode ma bol niekolkokrat skontrolovat teda sa zaujimal
mne skor vadilo ze som mu niektore veci musela pripominat nesnazil sa pamat svoje pacientky aj ked vzdy ako sme prisli oslovoval menom aby to tak vyzeralo ze si pamata
druhe dieta som rodila u ineho lekara lebo uz nie je na antolskej ale v dunajskej strede tam sa mi ist nechcelo tak uvidime aky bude pristup pri kontrole po sestonedeli

nikanko
24. feb 2009

ahojte, ja chodim ku gazovi a vazne uvazujem ze odidem k inemu. k marsikovi nepojdem ani za nic - toho pana nechcem vidiet - opisala som to v teme ISCARE ale dost podobne ako y.o.u - lne to nebola durechova.
je mi z tych doktorov na grc 😖
na medicinu by sa mali robit asi psychologicke testy ktore by sa mali opakovat preventivne kazdych 5 rokov. nech sa nespravaju k pacientak ako k masu 😠

skybaby
24. feb 2009

aj ja som chodila ku gazovi a ten mi cele tehu tvrdil ze je vsetko uplne super a vidite ako som dopadla ... inak gazo je teraz vraj v nemocnici v dunajskej strede

zuzkaor
7. máj 2009

Mile mamicky aj nemamicky. Ja som zacala chodit este do stareho dobreho M., asi pred 8-mi rokmi, ale teraz za z toho dobreho zariadenia stal len kolos na peniaze s neadekvatnou starostlivostou. Za rocny poplatok si tam bohuzial kupite len kozene kresla, alebo stolicky a cas objednania ale nie dobrych lekarov. Co sa tyka lekarov, tak gynekologovia su na peniaze orietnovani, ale kazda z nas ma doma manzela, alebo priatela, ktory chce, aby sme ten nas porod prezili co najkrajsie a najlepsie, tak nam ani nepripada zle dat ,,uplatok,,. berieme to normalne, aj sama som bola za, dokonca sme s manzelom preberali aj sumu.
Ja som mala pri celej tehotnosti pri sebe Dr. G. a pri porode aj dr. M. Dr. G je kapitola sama o sebe. Po porode som sa stretla v nemocnici s viacerymi maminkami, ktore dali ,,vsimne resp. porodne,, G, a ten sa ani pri porode neobjavil a maminka sa trapila a viac ako 15 hodin tlacila dieta, a nakoniec musela aj tak podstupit sekciu. Nakolko mam doma velkeho chlapa, tak sa obaja moji ,,financne povsimnuti,, lekari o mna starali skutocne fantasticky, doteraz je tomu tak. Mam k nim velku doveru, aj ked za vela vdacim prave manzelovi, ktori sa postaral osobne o ich pritomnost a nemal vonkoncom problem zdvihnut hlas alebo pohrozit. Mozno by som aj tak dopadla, mat doma utlejsieho manzela s nie takym prenikavym prejavom. Co sa tyka inych lekarov, tak som podala podnet na presetrenie starostlivosti o moje dieta, nakolko lekarka/pediatricka z P. Dr. R. zanedbala starostlivost a neustale nam tvrdiac, ze maly je zdravy a vsetky ochorenia su klasicke skolkarske, tak sme skoncili v nemocnici v Podunajskych s diagnozou astma-zaduch. A viete si mile mamicky predstavit, aky hnev som úpocitovala voci doktorke a jej tvrdeniam o takych virozach, ked sme ostali 4 dni v nemocnici. bolo to htorzne, maly sa mi dusil, nevladal sa nadychnut. voci doktorke a celej klinike som podala staznosti na viacero institucii a podala som aj zalobu. P. je velky financny kolos, ked ich kupila Penta, tak starostlivost a pristup sa strasne zmenil, odhlasila som seba aj manzela, samozrejme aj nasho drobca ! Co sa tyka inych lekarov, tak len vyberiem pr. Dr. M.-kto je stary P., tak si urcite pamata, ze po vstupe do jeho ordinacie nas vsetkych privitala prijemna vona pohostinstva, taky hnusny alkoholovy zapach, ze som sa musela aj na neho stazovat. daslia bola mlada pani doktorka, ktora chvalabohu isla pred par tyzdnami na matersku, tak ta pre zmenu mojmu manzelovi dolsova zavalila, ze ma tazky zapal pluc a nesmie ist domov, lebo mame male dieta a mohol by ho ohrozit a predpisala mu lieky, ktore sa viac ako 1 rok nevyrabaju a ani nedistribuuju do lekarni a manzel so silnym kaslom a horuckou lietal po Bratislave a dane lieky zhanal. Vytocilo ma to do nepricetnosti, na druhy den somk volala riaditelke P. Dr, G. a ta sa mi ospravedlnila za postup lekarky, ze to preveri a ozve sa mi a do dnesneho dna nic. manzelov stav sa mi nejako nepozdaval, vybavila som mu vysetrenie u nasej pneumologicky v meste a ta doslova chytila zachvat smiechu, ked pocula, ze ma manzel akoze zapal pluc. konstatovala zapal pridusiek a poslala ho prec, ze moze pokojne ist domov, predpisala mui nejake antibiotika, ktore za par dni zabrali a bol klud. a urcite ste si vsetci vsimli, akak je uzasna Infolinka P., kde 10 minut pocuvate stupidu znelku, ze co vsetko nemate zabudnut urobit vy ako platiaci klient, a potom Vam to zdvihne doslova ,,sopliacka,, co je drza a nevychovana a este Vas aj presviedca, ze lekar ku ktoremu sa chcete objednat tam uz nepracuje a vy ste s nim volali pred par minutami na mobile, ze Vas caka a mate sa objednat. No uplne neskutocne zazitky ! a ked mate chore dieta, tak takato ,,soplava sikulka,, ,Vam povie, ze pozajtra ma pediatricka volny termin ! Tak to Vas vytoci do nepricetna ! Tolko krasny P. Mozno si niektori z Vas pomyslia, ze je tolko zloby a nevrazivosti v mojom prispevku, ale do tejto kliniky ma uz nikto nedostane a budem sirit jej zle meno ako dlho budem vladat za ich neprofesionalitu a neodbornost ! Ak mate zaujem len o gynekologiu, tak obaja vyssie spominani doktori maju svoju prax aj mimo P., tak mozte k nim chodit napriamo, ked sa ich spytate, tak Vam radi povedia viac. uz viem o kvante mamiciek, ktore sa odhlasili z P. a chodia napriamo za tymito lekarmi. vela zdravia Vam a Vasim nablizsim praje Zuzana

skybaby
7. máj 2009

zuzana musim s tebou len suhlasit, tiez som este chodila do mediusu a bolo to neporovnatelne. chodila som aj k spominanemju doktorovi matajsovi, ten uz tam medzicasom nie je a povazovala som ho za zazracneho lekara, lebo vzdy ma vybavil za pat minut 🙂
ta recepcia na to sa neda nic povedat to je absolutna hroza, mne sa dokonca stalo ze mi dali termin na cas ked moj lekar neordinoval, ja som si to neuvedomila, prisla som tam a ona sa arogantne tvarila ze tam ziadny termin nemam, ved ten lekar tu ani nie je.
proste je pravda ze to tam ide dolu vodou.
jedine s cim by som nesuhlasila je odbornost doktora gaza, tiez som zvazovala podanie podnetu na urad, ale kedze by to bolo cele strasne bolestive a moje bambulky by mi to nevratilo tak som to nechala tak.
dufam ze budes mat v buducnosti na lekarov vacsie stastie

mixka
7. máj 2009

suhlasim so zuzkouor, mam podobne uzasne zazitky 🙄 mojim lekarom bol dr marsik a tiez ma tam uz viac nikto neuvidi 😠

drobec123
7. máj 2009

ach baby, to ste ma nepotesili. ja tam idem dnes prvy krat k Dr. Durinovej kedze som po IVF tehu a chcela som zmenit mojho lekara. tak to som teda fakt zvedava ako moja prva navsteva dopadne .....

trpezliva
7. máj 2009

ja som chodila k Durechovej na Daxnerovo nam.,ale sme sa prestahovali do karlovky, tak teraz som s aprihlasila k Dr.Tazberikovej. mate s nou niekto skusenost?

mib
7. máj 2009

ahojte kocky,

ja som tiez chodila uz do stareho Mediusu. to bolo obdobie, kedy poplatky boli ovela vacsie ako teraz, ale nebola to taka rychlovyvarovna. od zaciatku chodim k dr. gazovi. moje skusenosti s nim boli doposial ok, nakolko som u nho neriesila nic vaznejsie ako standardne preventivky a monitorovanie cyklu, kedze sme chceli baby. ked som si precitala prispevok skorki, tak som sa musela smiat ... presla som si tym istym a aj rovnakymi hlaskami 😀 po tom, co tu citam velmi pochybujem, ci u neho zostat aj vtedy, ked sa nam zadari baby.

premyslam nad tym, ze by som isla k doktorke Durechovej. u nej som v ISCARE a musim absolutne radikalne nesuhlasit s nazormi na lekarov v ISCARE. Durechova bola vzdy nanajvys ustretova, profesionalna a mila. .... to ze ma niekto pocit, ze ich tlacili do IVF ... ved od toho to centrum je ... ja osobne by som bola dost nastvana, keby som stratila dva roky tym, ze by sme sa marne snazili cez IUI alebo monitorovanim cyklu. ... cas bezi a ja nechcem stratit ani den, ked to nie je potrebne.

este jednu skusenost s uzasnym call centrom a recepciou v Prosanuse vam musim odovzdat. dohodla som si termin kontroly u Gaza - pan doktor je brutalne vytazeny, termin je az za mesiac. bohuzial sa mi ale posunul menzes a potrebovala som presunut termin o par dni. zavolala som na call centrum a tam ma slecna vytrvalo presviedcala o tom, ze dr. gazo ma volny termin az o tri tyzdne. mali ste vidiet aka som bola rozculena. ... nejdem predsa k zubarovi, tieto kontroly zvlast to, co som potrebovala riesit ja musia prebehnut v konkretny den cyklu. tak som tam napriek tomu sla na povodny termin, aby som nestratila dalsie dva tyzdne. kedze bolo treba urobit este nejake vysetrenia, povedal mi aby som sa na recepcii objednala este na dalsi termin. ... a co som nezistila ..... vobec nemal obsadene terminy na najblizsie tri tyzdne ... kopec terminov mal volnych hned na druhy den. takze tak funguje prosanus. 😠

trpezliva
27. máj 2009

ahojte, chodi niekto do Procare /Prosanusu/ v KArlovke alebo na Daxnerovom? Mne v pondelok vraveli, ze na velky ultrazvuk v 20.tyzdni posielaju k Holanovi do Medifery, len teraz spekukulujem, ci to tak posielaju vsetky, alebo len chcu aby som tam este navyse zaplatila../kedze ta medifera patri tiez J&T/. dik.

drobec123
27. máj 2009

trpezliva, neviem ti odpovedat preco to je tak, ale zda sa mi to cudne pretoze Prosanus patri Pente a Medifera J&T co su dve konkurencne spolocnosti .....

meliska
27. máj 2009

ahojte, ja chodim k dr. durechovej a zatial je to najlepsi gynekolog, co som mala... je velmi mila 🙂 ja som spokojna
...co sa tyka babeniek na recepcii, och to je ina kapitola... cest vynimkam... napr. uz pol roka su karty od vseobecnych lekarov z Medirexu v Karlovke na nejakej centrale a oni nie su schopni s tym nieco spravit... ked som minule videla, ze namiesto mojej zdravotnej karty je iba jedna A4 s poslednymi vysledkami krvi... a to vraj nie som jedina, ktorej takto zapotrosili kartu...

tin007
29. máj 2009

ahojte, ja som sa prave prihlasila do prosanusu v karlovke (bola som v medifere, avsak ich rocny poplatok ma odrovnal a to aj po zlave, ako vernej klientke 😠 ). Este som nebola na ziadnych vysetreniach (necham si urobit klasicku preventivnu prehliadku), takze nemozem hodnotit, zacinat budem u dr. Matajsa, tak som zvedava. chcem sa spytat, ci mate niekto skusenosti s ich gynekologmi, bud dr. Tazberíkovou alebo dr. Gerulom a tiez koznou dr. Elschekovou alebo dr. Viciánovou. vdaka

skorki
30. máj 2009

Ahojte, chcem len zareagovat na prispevok od Mib - co sa tyka objednavania v Prosanuse. Treba byt absolutne tvrdy. Ja na recepcii iba poviem - "musim ist napr. na sono - v piatok doobeda. prosim si termin". Resp. ked je to urgentne, ani sa neobjednam, pridem. Napr. mne dost hapruje menzes a ked mi dr poviem - pridite na buduci cyklus 2DC, tak naozaj sa neviem dopredu objednat, pretoze neviem, kedy mi ms dorazi. Proste tam v tedy pridem. Este ma z tadial nevyhodili. 😀 Inak, nechcem robit reklamu - uz som mala na mojho dr Gaza tiez tazke srdce. Ale - posledne mesiace sa velmi snazi. Totiz, nedari sa nam dlho otehotniet a on ponukol okamzite folikulometriu, hormonalny profil, potom Clostil, pichol mi Pregnyl...No, ziadany vysledok sa este nedostavil 😒 , ale myslim, ze zatial sa snazi. Hlavne - kocky hovoria, ze vacsina doktorov Pregnyl pichat nechce. Uvidime este, co dalej. Aj by som po tolkych rokoch skusila niekoho ineho, ale jednak sa bojim a jednak neviem koho...

llilith
30. júl 2009

Ahojte!
Ja som v 23 týždni tehu a chodím Dr.Gavorníkovej na Dexnerovom nám.
Zatiaľ môžem len pochváliť pracovníčky na recepcie.Po každé ked potrebujem termín ako na odbery tak i na poradňu nikdy problém nebol..Jediný krát som to riešila troška viac útočnejšie ohladom termínu ktorý som potrebovala preložiť, najprv termín nemali..Ked som ročúlena ich neochotou telefón ukončila, zavolali mi cca za pol hodinku a termín našli dokonca jeden den vopred ako som požadovala ja 😉 .
Čo sa týka starostlivosti: doktorka je milá, ale mám pocit že mi nevravý v rámci poradní nič o tom či sa to všetko vyvíja ok alebo nie..V podstate sa na mna usmieva ale že by niečo nejak vehementne konštatovala to fakt nie.Povatšine sestrička mi povie viac -aspom čo sa týko odberov a podobne..mám t toho zmatený pocit a už i rozmýšlam o zmene ale zas neviem komu ísť ☹ toto bábatko je moje druhé a pri prvom som mala preeklampsiu a dosť sa bojím aby sa to neopakovalo..Ked som sa jej napr.pýtala "či budem rodiť znova sekciou kedže 1 sa tak narodil" odpovedou bolo "nieje to pravidlom"-hmmm, a to bolo všetko..Ja potrebujem nejakú i komunikáciu a to mi tam hodne chýba... ☹

katkaajurko
17. aug 2009

ahojte,viem ze sa tu riesia gynekologovia,no ja som sa prave zahlasila na kardio..

mate vsetky ich zmluvnu poistovnu,alebo sa najdu aj take-co nemate doveru?? ja nemam a mam strach z nejakeho doplacania vysetreni... 😒

skorki
17. aug 2009

Ahoj Katka,

Ja som u nich s programom Basic a mam "statnu" poistovnu.
Ale musim sa priznat, ze ma nahovorili na tu "ich" a od septembra sa prehlasim. Mna upozornili, ze napr. ich kozna dr. nema zmluvu s inou, len s "ich" poistovnou. A kamen urazu bola laparka - chcela som ist do "ich" CARu a musela by som so svojou poistovnou doplacat 15 000Skk. 😠
Ale za iny vykon som nedoplacala. Musim sa priznat, ze dnes som bola na sone prsnikov a personal bol velmi prijemny, dr. mi vsetko vysvetlil. Ale mozno je to aj tym, ze ziaden "nadstandard" som asi este nevyuzila. 😕

katkaajurko
17. aug 2009

no ja som zvedava..ja v podste som chodila na kardio uz 7 rokov a zakrok mi netreeba..len sledovat a predpisovat lieky..tak som zvedava... dufam,ze to prejde hladko...a mam statnu poistovnu a nechcem si ju prehlasovat - lebo mam zase ine referencie z nemocnic ze sukromne poistovne nehradia zase niektore veci v statnych 😠 a kedze ost.doktorov mam statnych-chcem zostat v statnej...

lea79
30. dec 2009

mne sa v Prosanuse viackrát stalo, že som sa objednala a keď som prišla, tak recepčná zahlásila, že ma nemá na zozname 😖 dokonca sama lekárka ma objednávala na nejaký termín, keď som bola u nej v tehot. poradni a potom mi recepčná povie, že nie som objednaná...no úžasnéééé

sonam
14. jan 2010

Tiez chodim do Prosanusu u Gazovi a mam z neho zmiesane pocity. Vzdy pri preventivke som mu hovorila, nech mi prehmata aj prsia, lebo sa mi nieco nezdalo, ale nevedela som, ci len nemam nejake zdurene zlazy pri kramoch. No a zaciatkom decembra som sa v ramci preventivky (uz po jeho prehmatani prsnikov) vypytala aj na sono prsnikov (mozno by ma posla aj sam, svagrinu poslal tiez, ma 24, ja 28r.). A tam mi dotor nasiel pomerne velky fibroadenom. Bo prekvapeny, ze ho Gazo nenahmatal, potom hovori, ze ale mladym babam sa tazko vysetruju prsniky, lebo su tvrde. Ked som potom bola u Gaza, zdalo sa mi, ze ho to vobec nezaujima, ze sa tam nieco naslo. Co s tym dalej, mam istrukcie akurat od doktora na sone. Tak neviem, ci sa neprehlasim, ale neviem kam. V prosanuse, teraz uz Procare mam celorocnu starostlivost, na inych doktorov sa stazovat nemozem. Len s gyneologmi je stale patalia, toto je uz moj stvrty.

cappy1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre