Aký sú gynekológovia v Prosanuse?

cigaretka5
2. apr 2008

maet nejake referencie na gynekolog v tomto zariadeni?

kasami
2. apr 2008

ahoj cigaretka, toto je moja skusenost 🙂
ja som tam chodila 9 rokov k tomu istemu doktorovi, osem z toho som bola uplne spokojna - nemala som totiz ziadne problemy, pocas tehotenstva uz som ho videla inak, a pri porode sa ukazal ako dobry h.....
Islo mu len o prachy ...
Ale su tam aj nejake doktorky 🙂

cigaretka5
autor
2. apr 2008

a ktory je ten tvoj lekar?
Gaza?

cigaretka5
autor
2. apr 2008

dievcata nemate nikto viac z vas sksuesnot?

mixka
2. apr 2008

ja chodim k mudr marsikovi 🙂

cigaretka5
autor
2. apr 2008

k marsikovi su desne dlhe cakacie doby, fakt je taka kapacita? oplati sa na neho pockat?

nikitaf
2. apr 2008

ja chodim k doktorke Durechovej, vymenila som ju v marci kvoli tehotenstvu za moju byvalu a som zatial max spokojna...

mixka
2. apr 2008

ja som spokojna 🙂 oplati sa 🙂

kasami
2. apr 2008

ano Gazo bol moj lekar ☹
velmi som sa v nom sklamala
a pritom jeho nadriadena, byvala primarka, jeho ucitelka s nim stale volala ako sa mam a co a ako a ked dostal prachy tak sa uz ani neotocil a vsetko co slubil boli klamstva a o nic sa viac nestaral

alexandra
2. apr 2008

Chodila som ku Gavornikovej, ale ze by sa nejak snazila o zdravie mojho dietata pri prvom tehu, to sa neda povedat.. Kym som tam prisla po recept na HAK a rocnu preventivku, bolo to ok. V momente, ako bolo treba poradne, uz som mala pocit, ze som na pritaz. Takze nie, dakujem.

katrin82
2. apr 2008

ja chodim tiez k MUDr. Maršíkovi a tiež som s ním veľmi spokojná.Mala som ho aj pri porode a neviem si ho vynachvalit... 😉

kasami
2. apr 2008

Alexandra zdielam tvoj nazor
ku Gazovi chodila aj jedna baba zaroven so mnou a az pri porode zistili, ze dietatko ma DWsyndrom
a zistila som ze naozaj chce len prachy
ja som tam v septembri zaplatila rocny poplatok
v novemri som tam prisla, ze som tehotna a zaplatila som 3000 este za poradnu
ked som prisla v auguste na kontrolu po 6stonedeli dal mi ro ruky sek na dalsi rocny poplatok, lebo porodom mi skoncila poradna
tak ma nasral, to ze ma nechal 14 hodin trapit, kym mi primar spravil sekciu, zhrabol za to prachy, muzovi slubol ze moze prist za mnou na izbu, len nech pride s peniazmi, prisiel a sluby boli klamstvami, mala som komplikacie po cisarskom a zle vysledky a on sa via neukazal, bolo mu to jedno, viac sa o mna nestaral
na izbe som lezala s babou tiez od neho a ta k nemu predtym nechodila a zaplatila len 3000 za poradnu, ziadny rocny poplatok
takze ja som to preplatila o 2000 a este som to mala na 2 mesiace vlastne zaplatene a uz pytal dalsie prachy
Viem, ze svet sa toci okolo prachov, ale toto sa mi zdalo byt uz privela ...

skybaby
2. apr 2008

ja chodim ku gazovi a som zatial spokojna a dobre referencie som pocula na durechovu 😉

awe
2. apr 2008

ahojte 🙂 mate niekto skusenosti aj s dr.Durinovou?

violetka1
14. apr 2008

Ahojte, ak sa môžem pripojiť, poradňu som odchodila u Dr. Gaža..aj pôrod viedol on. Mám tak zmiešané pocitiy pol na pol. Nemôžem ani vyslovene niečo zlé povedať, ani nejako prechváliť. AK by niektorá chcela osobne do IP, napíšte svoje otázky..kasami, aj mne po šestonedlí vložil do rúk rovno šek na zaplatenie za ďalší rok. Neprevzala som ho, bola som zaskočená, a nemala som pri sebe 3 tis. Pripadala som si "nesolventná" a bolo mi trápne. Ja som bola na príjme 3 dni a dve noci s nakladaním tabletiek na otvorenie na krčok- až po "bližšej snahe " manžela a centimetru otvorenia navyše som porodila do troch hodín s infúzkou a spol. Mohla osm tam ísť j hneď🙂 a nie v krčoch sa trapit tri dni s placom.

ifca
26. apr 2008

ahojte,ja chodim ku gazovi od januara,no zatial som spokojna..

ivana7
26. apr 2008

Ahojte,
cigaretka5 ja chodim ku Gavornikovej roky, pred tehu aj počas prveho tehotenstva a aj teraz som spokojna.
pred tehu som mala problem a postarala sa(nie sme zname-som len pacientka)-predchadzajuci lekar mi nepomohol-prešla som k nej a jedine ona mi pomohla, prve tehu bolo bezproblemove a teraz som na rizikovom a tiež sa stara-rozne vyšetrenia, každy tyžden poradna-chodím tam ako na klavir-niekedy ma pocit, že sa stara až moc 😀 , ale to je dobre nakoniec.
takže moja ksusenost je zatial vo všeobecnosti len pozitivna a chodím do prosanusu aj pediatričke a som maximalne spokojna.
a ešte k tomu ročnemu poplatku: nikdy sa mi nestalo, aby pytali skor-ani by som skor nezaplatila.

jenny
26. apr 2008

Ahoj Awe, chodila som k Dr. Durinovej, bola velmi prijemna a mila urobila vsetko o co som ju poziadala, ale podla mna nerisila moje problemy s otehotnenim. To je moja skusenost. Isla som k nej na odporucanie mojej kamosky, kt. je s nou nadmieru spokojna. Kazdemu asi vyhovuje nieco ine.

awe
29. apr 2008

ahoj jenny, ja som k Mudr. Durinovej zacala chodit len nedavno, ale som s nou velmi spokojna, je mila, jej pristup mi vyhovuje. Tiez by sme chceli babatko, tak aj koli tomu som sa rozhodla zmenit gynekologa.

doriaa
1. máj 2008

Ahojte, ja chodim k Mudr.Durinovej od decembra predtym do Kocha teraz do Prosanusu a som s nou spokojna. Som na rizikovom uz od februara a podrobne sa venuje kazdemu mojmu vysledku. Robila mi aj amniocentezu a vsetko prebehlo bez komplikacii.

ivetienka
1. máj 2008

Ahojte, tiez chodim do Prosanusu - ku Gazovi. Doteraz bolo vsetko ok.. No termin sa mi blizi a na zaklade roznych referencii zo vsetkych moznych stran zacinam mat zmiesane pocity, lebo ho mam zazmluvneneho na porod 😒

doriaa
1. máj 2008

Ivetienka chcem sa ta opytat, ked mas zazmluvneneho lekara k porodu z Prosanusu, tak ci si musela chodit ked si nastupila na matersku, do poradne aj do nemocnice.

ivetienka
1. máj 2008

Doriaa, chodim do poradne do Prosanusu od zaciatku tehotenstva, takze priamo do nemocky som ani raz nesla. Prvykrat som bola na Antolskej az vcera, isla som na pokec s anesteziologom, lebo chcem epidural. Tiez tam chodis? 😉

silwietta
1. máj 2008

ahojte... ja chodim k Durechovej a zatial som spokojna 😉

doriaa
1. máj 2008

Ja chodim od zaciatku k Durinovej ale do Kocha a ked tam skoncili presunula som sa k nej do Prosanusu a chcem aj u nej rodit, tak som nevedela ci musim chodit aj k niekomu na Antolsku ked vacsinou chodievaju posledne tyzdne do poradne do nemocnice, lebo Durinova tam bude rodit az od juna. Sice termin mam aj tak az v juli, len vyzeralo to, ze sa bude babatko ponahlat.

ivetienka
2. máj 2008

Ahaa, tak to je ina situacia, to netusim. Lekarka ti urcite povie 😉 . Ja som do nemocnice nemusela, kedze chodim do Prosanusu priamo k nemu. Mam termin o dva tyzdne, tak som zvedava, ako si ta moja bambulinka svihne 😀

evina313
11. máj 2008

IVETIENKA, nestretli sme sa nahodou na tej prednaske o EPI ? Bola som jedina v župane - nemocničná 🙂 tiež mam zazmluvneneho Gaža

cigaretka5
autor
13. máj 2008

Ahojte dievcata bola som vcera v prosanuse u Marsika a chcem sa s vami podelit o svoje najpozitivnejsie dojmy

trpezliva
2. jún 2008

Ahojte. Tento clanok je tusim o jednom lekarovi z Prosanusu: http://www.bleskovky.sk/cl/10/260287/Gynekologa...
chodili ste k nemu niektora? Ja mam doktorku Durechovu, ale raz tam nebola a vzal ma tento..a zdal sa mi super... 😨

skybaby
2. jún 2008

ahojte 😉 trpezliva teoreticky to moze byt aj on ... mna to tiez hned napadlo a ja k nemu chodim ... ale mozno je to niekto iny ... otazka je ci si ho v prosanuse nechaju ked ma takuto aferku ... ja cakam na ms a chystam sa k nemu

ifca
16. jún 2008

ahojte,to je d.gazo a co pisu o uplatkoch je pravda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre