Ambulancia pre rizikovú graviditu v Nitre

brna1989
8. mar 2019

Ahojte,na nete neviem nájsť otváracie hodiny Ambulancie rizikovej gravidity v Nitre.Viete mi povedať,či sa nosí moč,lebo už aj také som počula.vraj sa tam pekne dlho čaká.Ako často sa tam potom chodí,každý deň dúfam nie.. Ďakujem za info 😉

ericadecor
11. mar 2019

Ja som bola prvýkrát pred 2 týždnami potrebuješ výmenný lístok od svojho dr.... Najprv musíš ísť na sono, kde začínajú od 9 brat a potom čakáš do radu na rizikové so sonom ja som moc nenosila

ericadecor
11. mar 2019

@brna1989 ešte som zabudla na prízemí druhé dvere je rizikové a hneď oproti je sono

brna1989
autor
12. mar 2019

@ericadecor ďakujem pekne,ako som ráno išla do rizikovky,tak ma hneď šupli na prijem,už som mala kontrakcie 😃😃 na nete inak žiadne info o tom,prídeš tam a otvorene o 9.30,ja som tam už o 7ej rano prišla,lebo však aby som nečakala,ambulantné hodiny trošku odveci 😃

ericadecor
12. mar 2019

@brna1989 keď si mala kontrakcie mala si ísť hneď na príjem.... No katastrofa lebo ľudia su tam už od 7 ako ktorí a až od 9 robia aj to +-

natalaka
9. jan 2024

Ahojte, ako to funguje v rizikovej v NR? Na čisle, ktore je na internete nikto nedviha, maju nejake vymedzene hodiny kedy volať? Alebo tam treba len prist? Dakujemza info

galikovamichaela11
9. jan 2024

@natalaka V pondelok,streda a piatok ordinuju, tak som našla ja,zajtra tam tiez idem.len tak s vymennym listkom,zistim, pisem 🙂

galikovamichaela11
11. jan 2024

Ja som bola na rizikovej ambulancii s vymennym listkom od gyn, ranny odber moču,beru priebezne...sestricka zmeria TK, vezme krv dla ordinacie, oproti posielaju na sono. Ja som bola aj na pasy na porodnickom prijme , toto bola moja prva navsteva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre