Máte skúsenosti s pôrodom v Rossveltke v BB?

lienka1996
9. jún 2019

Ahojte mamičky, za chvíľku mám termín a neviem či ísť do Roosveltky alebo dakam inam, máte skúsenosť? Aký tam je personál?

zuzubb007
9. jún 2019

Za mňa úplne dobre, mala som nadštandard takže svoj kľud určite odporúčam čistota nie ako na spoločných sprchách a tak, dosť mladý kolektív doktoriek a sestričiek ale čo sa mňa týka ja som bola spokojná zo všetkým, prvé som rodila vo Zvolene a keď to porovnám pre mňa to bolo take isté asi preto lebo priebeh pôrodu bol bez problémov to je zaklad 🙂

lienka1996
autor
9. jún 2019

@zuzubb007 koľko sa platí za nadštandard? Lebo som si to čítala a niekde je 30€ a inde zase od 40€ a vyššie.

tanyan
9. jún 2019

https://www.fnspfdr.sk/nadstandardne-sluzby/slu...
podľa aktuálnej stránky je to 40€
* Cena za jeden deň ubytovania, pričom platí, že prvý a posledný deň ubytovania sa účtuje ako jeden deň.

alchemilkazltozelena
9. jún 2019

@lienka1996 jedna noc 40€

mell_k
10. jún 2019

Za mna v pohode ale tiez radsej si priplat za nadstandard mas tam svoj klud. Jedlo ti donesu na izbu, rodina pride na izbu mozte sa v klude porozpravat , polohovatelna postel, ciste wc so sprchou, chladnicka na izbe. Sestricky su mile zlate ochotne

lalinka81
30. júl 2019

Ahojte. Prosim vas viete odporucit dobreho porodnika v BB?

nelca84
30. júl 2019

Je to uz sice 13 rokov co som tam ja rodila, ale urcite by som tam sla znova, uz len kvoli moznostiam nemocnice a vybaveniu v pripade nejakych komplikaci, ci uz s mamickou alebo babatkom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre