Brno gynekologie na Orli 10

adulkababulka
11. júl 2008

ahojky, chodite nektera na tuto gynekologii? Jake mate zkusenosti a postrehy?

Ja jsem tam nova pacientka, za tyden me ceka NT vysetreni tak by me zajimalo, jak to probiha - a zda muze jit k uzv i manzel?

cemulka
31. júl 2008

Ahojky, chodím k DR. Jančovi. Celé těhotenství jsem s ním byla velice spokojená. Na uzv může jít manžel nebo kdokoliv z tvých blízkých - kdyby manžílek nemohl. Uzv máš již pravděpodobně za sebou, ale kdybys měla nějaký jiný dotaz, klidně písni 🙂

adulkababulka
autor
1. aug 2008

ahojky, jeeej, to jsem rada ze se nasel nekdo kdo taky chodi na Orli 🙂 tak na uzv jsem uz byla - u Dr. Jancu a byla jsem mooooc spokojena 🙂 je moc prijemny doktor, klidne bych k nemu chodila i na poradnu! jenom jsem si pak precetla ze NT by meli merit jenom lekari, kteri na to maji specialni certifikaci - no a Dr.Jancu jsem na seznamu lekaru, kteri tu certifikaci maji nenasla ☹ no ale neva, uz to mam za sebou a verim ze moje mimi je ok 🙂 manzel byl na uzv se mnou, ptala jsem se sestricky a ta hned rekla, ze jasne ze manzel MUSI jit 🙂)

Ja chodim k Dr. Dvorakove - byla jsem tam zatim jednou, tak porad nevim jak to tam chodi, na poradnu jsem mela prijit kolem 3.8 ale to mam zrovna volno, tak prijdu az 12.8 - doufam ze to je ok ze prijdu az o tyden pozdeji.... 😒

jana.jaro
1. aug 2008

Ahoj chodím taky k Dvořákové,prohlíží velmi citlivě,ale má zastaralé názory,po zamlklém mě furt říká 6měsíců počkat.

adelka111
8. aug 2008

Ahoj holky, taky chodím k Dr. Dvořákové, už asi 5 let. Celou dobu bylo vše v pohodě, jen teď jsem těhotná a přijde mi nějaká divná, neptá se na otoky, neřekla mi, jak dopadly výsledky těhot. cukrovky (já blbec se zapomněla zeptat), v těhoten. průkazce nemám doplněný tlak..začínám z ní mít takový divný pocit.. Navíc mi dělala šílený problémy s neschopenkou, neměla jsem objektivně měřitelné potíže, jen jsem se prostě cítila hrozně blbě a unaveně (řeknu vám, že po zamlklém těhotenství se o mimi hrozně bojím a rozhodně se nechci přepínat a nic riskovat!)
Všem ostatním, které uvažují o Orlí |10 doporučuji Dr. Janču!

dukie
8. aug 2008

adelka: No já nevím, já k Dr. Dvořákové chodím cca 3 roky, taky jsem teď těhu a všechno je O.K. 🙂 Tlak zapisuje, váhu zapisuje, výsledky moči zapisuje, na otoky se ptá cca od 7. měsíce těhu, k výsledkům z krve mi hlásí jen to, že "jsou v pořádku" a zbytek si vždycky načtu v průkazce doma (všechno to tam zapisuje). Na všechno, co se zeptám, mi odpoví, vysvětlí, poradí i po telefonu (když jsem ve 3. měsíci chytla nějakou virózu, volala jsem o radu, jaké léky můžu a jaké ne...). Nemám s ní žádné potíže a jsem moc spokojená. Tak třeba je to jen náhoda. A jestli se Ti něco nezdá, tak se neboj ji požádat o vysvětlení. Hlavu Ti neutrhne. 😵 Jediné, co mi připadne zvláštní, je, že je taková tichá, vždycky musím špicovat uši, abych slyšela, co říká. 😀

Jinak Tě chápu, taky jsme měli zamlklé těhu a taky jsem měla o druhé mimi veliký strach (a věř mi, že jej mám dodnes, jen od doby, co cítím pohyby, je ten strach takový menší 😵 ...). A co se týče té neschopenky, zkus se na to podívat z druhé strany: Když budeš sedět doma, budeš mít moc času se tím zaobírat a bát se... a když budeš chodit do práce, tak budeš víc mezi lidma a mít různé pracovní starosti a psychicky na tom můžeš být daleko líp. 🙂 Třeba to Dr. Dvořáková vidí těmato očima. Neříkám, že to tak musí platit u každé, já ale měla zrovna začátkem roku v práci takovej kolotoč, že jsem v práci nestačila nad těhu vůbec přemýšlet (krom toho, že jsem se hlídala, abych nepila kafe a moc pravých čajů a abych vůbec něco jedla, protože jsem vyblinkala snad všechno...) a po příchodu domů jsem byla tak utahaná, že jsem v šest padla do postele a spala až do rána... takže jsem taky neměla čas se něčím zaobírat. 🙂 A ani jsem se nenadála a nejrizikovější 1. trimestr byl pryč. 🙂

S názorem na Dr. Janču souhlasím. Je úžasnej! 🙂 I při zamlklém těhu (Dr. Dvořáková mě k němu odeslala pro potvrzení diagnózy, což je, myslím, dobře, člověk to má od dvou lékařů a nemá tak potom výčitky, jestli se ten jeden náhodou nespletl...) byl báječný, tak nějak umí člověka hezky podpořit. 😵 A ultrazvuky v těhu jsou s ním báječné, nevím, jaký je, když je tam ženská i s tatínkem, ale já chodila sama a přišlo mi, že Dr. Janča umí o mimískovi vykládat tak krásně a nadšeně, jakoby byl tím tatínkem on. 😀 Fakt je úžasnej. 😵

Jinak abych to vzala komplet... u Dr. Dvořáka jsem byla na vyšetření jednou (podrobnější vyšetření ohledně změn na děložním čípku), byl takový málomluvný, spíš si povídal do svého diktafonu než by nějak víc hovořil se mnou, ale vysvětlil mi vše, sice stručně, ale vysvětlil. Taky to bylo fajn. A pak jsem byla u Dr. Kutějové, když Dr. Dvořáková měla dovolenou, a ta byla taky báječná, citlivá, milá... Ještě mi z výčtu, myslím, zbývá doc. Unzeitig, u toho jsem ale ještě nikdy nebyla. 😕

Obecně gynekologii na Orlí doporučuji. 🙂

misicka455
10. aug 2008

Tak já chodím k paní Dvořákové už taky několik let a zatím když jsem jen jednou za rok šla na preventivku a pro Ha byla vyborná, ale v červnu toho to roku jsem proděla zamklý těhu a k tomu spontaní potrat. Jejích chování bylo hodně chladné na to, že to bylo moje první těhu a hodně chtěné my na to řekla, že je to normální, že se to stavá. Obědnala mě na revizi a ani mi nevysvětlila v čem zákrok spočivá a kdybych si nepřečetla papír co mi k tomu dala takl ani nevím jak dlouho se nesmím koupat atd.. 3 Dny po zákroku jsme měla bolesti tak jsem šla bez obědnání a ani mě nevzala když jsem její pacientka a ten zákrok mi dělala ona a přehodila mě ke Kutějové se kterou jsem byla spokojená. doporučit můžu i Janču 😉 Jo ještě pozor na Vráblíka je to studenej čumák 😉

misicka455
10. aug 2008

jinak kámoška mám takovou příhodu, že k ní byla taky chladná a jen zaplatila 500 kč tak se přístup Dvořákové obrátil a 160 stupňů 😉

lucifer
10. aug 2008

Taky chodím k MUDr. Dvořákové, teď jsem v 37. týdnu, chodím už i na monitor, ale od příštího týdne jsem se rozhodla, že už tam chodit nebudu, že začnu chodit přímo do porodnice, i když MUDr. říkala, že to není nutné, že veškeré přístrojové vybavení mají. Její přístup mi přijde takový zvláštní, myslím, že teď obvzlášť by se měla dělat každý týden prohlídka např. k vůli čípku apod., ale ona už mě neprohlížela min. přes 8 týdnů..přijde mi to divné, všechny těhotné kamošky, které chodí jinam, tak podstupujou právě pokaždé vyšetření. Přijde mi prostě taková pasivní, jak píše Adelka na nic se neptá. U Dr. Janči jsem byla 2x na ultrazvuku a je super, má takový jiný přístup než ona, takže zvažuju, že po porodu k němu přestoupím.

adulkababulka
autor
11. aug 2008

holky, diky za nazory, zitra jdu na poradnu - tak jsem zvedava. Jeste mi nebrali ani krev, tak uz se asi zeptam kdy mi ji mini vzit..... 😀

jinak, vim ze to je mimo tema, kde jste v Brne nakupovali vybavicku pro miminko? vubec tu neznam obchod, kde bych koupila vse jako kosilky, zavinovacky atd. - kdyztak muzete pisnout do ip at neodbocujem od temy 😝

adulkababulka
autor
13. aug 2008

holky, tak vcera Dvorakova nic moc! ☹ zkontrolovala me, sestricka poslechla srdicko a to bylo vse. mela jsem na ni tolik otazek - na poradnu se chodi 1x za mesic, takze za ten mesic se mi nahromadilo dost otazek. ALe ona mi na kazdou odpovedela jenom stroze, nic nevysvetlila a zacala se koukat do pocitace - tak ja se ptala dal - a ona zas odpovedela dvemi slovy a zas me nevnimala a neco cetla v pocitaci.... no, tak jsem zklamana. Koho jineho se mam ptat, kdyz ne ji? ☹ zacalo me dost pichat v podbrisku, to uz jsem se ji neptala protoze mi nedala sanci. Myslite ze pichani je normalni?

dukie
13. aug 2008

Tak já nevím, holky. Už jsem příspěvěk psala, ale jak tu čtu další Vaše zprávičky, tak mi to nedá. Já jsem fakt s Dr. Dvořákovou moc spokojená. I při zamlklém těhu byla báječná. U nás to hned při prvním UTZ nebylo jasné, tak mi pověděla, že to nevypadá úplně nejlíp, že nevidí srdíčko, ale že některá miminka si dávají na čas, tak že se nemám stresovat, mám být v klidu a za týden že se mám přijít ukázat, že se na to mrknem ještě jednou a uvidíme. No pravdou je, že nestresovat se... to se řekne snadno. 😀 Ale rozhodně mi to řekla mile. No a když to nebylo O.K., srdíčko se nerozbušilo, tak mi to potvrdila a poslala mě pro "druhé potvrzení" ještě na vyšetření k Dr. Jančovi. Pověděla mi, že si z toho nemám dělat těžkou hlavu, že je to poměrně častá záležitost a že je to tedy vlastně úplně normální a vůbec to neznamená, že by to napodruhé snad nemělo vyjít. No a když mi to potvrdil i Dr. Janča, vracela jsem se s výsledkem k Dr. Dvořákové, která mě odeslala na revizi do Heliosu na Štefánikové. Řekla mi, že tam mám hned zajít, že si mě tam objednají do 2-3 dnů, vyčistí mi dělohu, že to bude v narkóze na 10 - 15 minut a že nejspíš budu moci tentýž den jít domů. Pak že mám dodržet šestinedělí a vše, co k němu patří, a pak že by bylo dobré půl roku počkat s dalším snažením, aby se tělíčko stihlo dobře zotavit a připravit se pro dalšího mimíska. 😵 To samé mi pak řekli i v Heliosu před výkonem i po výkonu. Takže informována jsem byla, myslím, dostatečně. Tak nevím, no. Prostě já sama si stěžovat nemůžu. Pravdou je, to uznávám, že např. Dr. Kutějová je taková hovornější. 😀

adulkababulka: Já výbavičku nakupovala po různu, ale hodně jsem nakoupila na Hrnčířské www.anicka.cz (snad se to sem může napsat). Na webu jsem si to vybrala (resp. se podívala, co mají v nabídce) a pak jsem zašla přímo do obchůdku, protože to mám kousek, tak se mi zdálo divný si to nechat posílat poštou. 😀 Paní říkala, že to maminky často dělávají i tak, že si to u nich dopředu objednaní (protože ne všechno musí mít zrovna v obchůdku na skladě) s tím, že se s nimi domluví, že si to pak přijedou vyzvednout osobně. 🙂 A pár věciček jsem koupila v Tescu (mají tam takové sady různých bavlněných oblečků v různých velikostech za docela rozumné ceny) a taky v C+A, tam jsem občas taky objevila něco, co se mi líbilo a zdálo se mi to být za rozumný peníz.🙂 No a pak už tak nějak po různu. 🙂

Jinak první krev mi brali v 16. tt, druhou ve 29. týdnu. Co se týká píchání, tak je otázkou, jaká je to bolest, kde, v jaké situaci, jak často... ono hodně píchání a bolení je v těhu normální. Já z toho byla na začátku dost vyplašená, ale to asi každá těhulka, co zatím neví, co ji čeká. 😵

adulkababulka
autor
13. aug 2008

dukie - diky za prispevek. Muj manzel mi rikal, at to necham plavat, ze jsem byla u Dvorakove vcera az v 7 hodin vecer a treba mela blby a dlouhy den... mozna to tak i je, co ja vim! uvidim priste 🙂 jinak je mila, jenom me zaskocilo, ze me tak rychle vybavila a chtela mit ode mne pokoj ☹ no nic, tak az za mesic.

O tom obchudku na Hrncirske uz jsem slysela, ze je dobry - tak tam planuju vyjit. uz se moc tesim! vcera jsem videla v C&A hezke dupacky, ale nemeli rozepinani mezi nozkama tak jsem je nekoupila a ted me to mrzi. Myslela jsem, ze je lepsi kdyz ma miminko rozepinani mezi nozkama kvuli lehcimu prebalovani... ale ty dupacky byly taaaak krasne, ze je dnes asi stejne pujdu koupit 🙂

zitra jdu taky na krev, i kdyz nevim co se z ni zjistuje - jestli Rh faktor a takove veci nebo to je ten tripple test?
a pak jdu na uzv k Jancovi az 9.9 - tak se tesim co uvidim miminko 🙂

dukie
13. aug 2008

adulkababulka: Dodnes mi je pojem "tripple test" docela cizí, ale myslím, že je to ono. Při tom prvním odběru se zjišťuje krevní skupina a Rh faktor (dají Ti to do průkazky a nosíš to tam až do porodu, kdyby něco, tak aby se to nemuselo zjišťovat narychlo ještě jednou...) a taky se testuje HIV, Syfilis a žloutenka (od toho si typuju, že je to ten tripple, páč je to na 3 choroby 😀 ).

Taky se vyšetřují nějaké další věci, kterým moc nerozumím... z průkazky je to např. HTR - na netu jsem si našla, že jde o hemolytické potransfúzní reakce, udává se u toho nějaké číslo, které se asi na základě odběru nějak vyzkoumá 🙂, k čemu to je, to ale nevím , dále AFP - Alfa fetoproteinový test, zase je tam nějaké čísílko, které pomáhá napovědět něco o riziku Downova syndromu a vývojových vad, a taky tam mám ještě uvedeno TGB a číslo, což jsem si našla, že je thyroid biding globulin, ale co to udává, to už se mi najít nepodařilo. A to je, myslím, všechno. 🙂

Ještě k té Hrnčířské. Já si tam připadala tak trošku jako v takovém malém skladě 😀 , ale stačí říct paní prodavačce (jsou moc ochotné) a ta Tě hned navede, kde co najdeš, předvede Ti vše, co budeš chtít... Jsou ochotné. 😵 A oceňuju, že když pomoct nechceš, tak se nevnucují. To je taky milé. 🙂 Prostě nemají na to kdovíjak luxusní prostory, ale zato tam mají spoustu krásných věcí (já tam koupila krásný přebalovací pult, rychlozavinovačku, peřinky do postýlky a dvoje povlečení a taky nějaké dupačky) za rozumné ceny. 🙂

adulkababulka
autor
13. aug 2008

dukie - tripple testy jsou myslim neco jako to AFP - na vyvojove vady a tak... jinak, zjistuji teda hodne veci z te krve! jsem rada, alespon budu mit zase neco za sebou, a pak asi budu patrat tak jako Ty - v tech zkratkach se totiz taky moc nevyznam 😒

na Hrncirske doufam ze mi prodavacky i trochu poradi - nejak ani nevim co vse miminko potrebuje a tak - mam uz sice seznam co jsem nasla na netu, ale prece je nekdy lepsi kdyz nekdo poradi - uvidim, pobeham vic obchodu a urcite nakoupim 😀

dukie
13. aug 2008

adulkababulka: Ono je možná někdy lepší se v tom nevyznat, protože když tomu člověk prd rozumí, tak ho to akorát tak může zbytečně děsit. 😉 Buď se o to musí zajímat natolik, aby to správně pochopil, nebo je lepší nic nevědět a jen se od lékaře dozvědět, že výsledky jsou v pořádku. 🙂 Kdyby v pořádku nebyly, tak to lékař říct musí, takže nemá cenu si s těmi jednotlivými položkami lámat kdovíjak hlavu. 😵

Já taky nakupovala podle seznamu z netu. Našla jsem jich několik a udělala si z toho svůj vlastní seznam, protože se mi zdálo, že třeba kupovat v nejmenších velikostech tolik věcí, kolik tam udávali, je hloupost. Že jich koupím míň a další zase o něco větší (no co, kdyžtak se tomu ohrnou rukávky a je, ne?), protože mimi z toho prý zpočátku strašlivě rychle vyroste. Navíc jeden nikdy neví, jak velkej macík se nám narodí. 😀

Jinak ze své zkušenosti doporučuji nakoupit si většinu věcí v době, kdy se Ti s bříškem bude ještě dobře obíhat obchůdky (u mě to bylo do konce 7. měsíce, v osmém už mi dlouhé pochůzky nedělaly dobře - těžké bříško, bolesti zad, otoky nohou, navíc bylo horko, takže ani to dobrému pocitu nepřidalo... no a o potřebě čůrání každou chvilku ani nemluvě). Představa, že bych výbavičku sháněla teď, kdy jsem ráda, že se dofuním do poradny a na nákup jídla s manželem ... je dost děsivá... 😝

adulkababulka
autor
13. aug 2008

dukie - ctes mi myslenky! prave jsem v ruce drzela papir z NT vysetreni a zkoumala co je co, nakonec jsem to uzavrela s tim, ze doktorka rekla ze vysledky jsou ok a vic vedet nepotrebuji - a fakt se v tom nevyznam, takze nema cenu se tim zabyvat....
Jinak s tim nakupovanim mas pravdu! vsichni se divi ze se chystam na nakupy uz ted v 4-5 mesici. Ale stejne nekoupim vsechno najednou, takze si myslim ze uz muzu zacit. miminko se ma narodit v lednu, takze urcite nakupy pred Vanocemi taky nejsou nic moc a jeste k tomu s brichem! chtela by jsem mit vetsinu vecicek nakoupenou do konce rijna 🙂 jinak, chtela jsem koupit vecicky cislo 50, ale dnes mi segra rikala ze mam kupovat 56. Jeji dcerka mela jenom 48 cm kdyz se narodila a rikala ze 56 byla ok, alespon z ni tak rychle nevyrostla... co myslis? mam dat na segru?

dukie
13. aug 2008

adulkababulka: Určo, ségra má pravdu. Nám na předporodní přípravě říkali, že coby nejmenší věcičky máme kupovat číslo 56 a 62. Ty úplně nejmenší věcičky jsou spíš pro ty malé, třeba dříve narozené věci. Tedy prý, sama zkušenosti nemám, čekáme první miminko. 🙂 Navíc každý výrobce to má trošku jinak, pod stejným číslem najdeš u různých výrobců různé velikosti (stejně jako u "dospěláckého" oblečení), takže je dobré se na to mrknout a nějak to zkusit i odhadnout. My s mou mamčou zkoumaly to oblečení v Tescu, tam mají označení podle měscíů, začínají "newborn" (novorozenec), a to se nám zdá strašlivě malinkaté 😀 , takže jsem nakonec koupila až velikost 0-3 měsíce a něco málo i na 3-6 měsíců... do toho určitě taky doroste. 🙂 A můžu se Ti přiznat, že jsem nedávno neodolala a koupila jsem i tričenko velikosti 74. 😅 Já vím, že to už je docela hodně dopředu, ale moc se mi líbilo, tak co. Ono se to bude časem taky hodit. 🙂

krch
9. sep 2008

Ahoj, hledala jsem na webu informace o orlí a našla jsem vaši diskuzi. Jsem taky nova pacientka a zajimalo by me, jestli někdo z vás zná dr.Kubíčkovou? Odhlásila jsem se právě od svého gynegologa (poliklinika Líšeň, dr.Pavlacký) s příšernou zkušeností, kdy mi doktor prostě nabízel mezi řádky i potrat - ale neodůvodněný. Přinesla jsem mu výsledek vyšetření z genetiky - mému synovi se našel nedostatek jednoho enzymu v krvi, ale nemá žádné projevy a doktorka tam nás ujistila, že další mimi není problém a že se to u něj už objevit nemusí vůbec - a dr. Pavlacký nevěděl ani, oč se jedná a skoro sprostě mi vynadal, že si dovoluju čekat další dítě....Neskutečné chování...

lenkaaa
9. sep 2008

ahoj krch - tak ja Ti muzu pani doktorku Kubickovou jen a jen doporucit!!! jak jsem psala vise, chodim k Dr.Dvorakove, je fajn ale nevim, neni to nejak ono - ptam se ji otazku co me zajima a ona si neco cte v pocitaci, nevnima me a nakonec mi odpovi jenom kratce ze se stejne nic nedovim ☹

zacalo mi ale tvrdnout brisko, tak jsem se chtela nechat prohlidnout co nejdrive, moje doktorka mela plno, tak me objednali u Dr.Kubickove a ta byla uzasna!!! opravdu! tak skvelou doktorku jsem jeste nevidela, chovala se ke mne pratelsky, byla jsem u ni tak kolem 20 minut, Dvorakova me vybavi behem 5 minut! Dr.Kubickova je jemna, usmiva se a hlavne me posloucha kdyz chci neco rict - ja ji doporucuji!

dukie
9. sep 2008

Já tu nedávno chválila paní doktorku Dvořákovou. Stále nemám důvod se na ni zlobit, ale nebylo by fér nenapsat, že mě přeci jen malinko nazlobila.

Nedávno jsem byla ještě těhu, v 39. týdnu. Malej byl v bříšku koncem pánevním a odhadovalo se, že bude spíš větší (nad 3,5 kg) miminko. Při běžné prohlídce v poradně s výsledkem vyššího tlaku mi paní doktorka dělala klasické vyšetření, jak jsem otevřená a bez varování mi provedla Hamiltona... 😝 Bolelo to jak čert, já netušila, že dělá tohle, myslela jsem si, že normálka vyšetřuje čípek... tak jsem jí říkala, že to strašně bolí a ona na to "to nic, vydržte, já tomu trošku pomůžu". 😝 Trvalo to sice jen chvilku, ale bolest to byla taková, že jsem odtud domů šla roztřesená a od té chvíle jsem měla teploty (až do císaře...)... ale nepředbíhejme. Pak mi vysvětlila, že tím, co udělala, pomůžeme přiblížit porod, že jsem hezky nachystaná a že vzhledem ke kontrakcím z monitoru a k vyššímu tlaku je v našem zájmu, abych porodila co nejdřív. Což je hezký, chápu to. Ale... řekla jsem jí tedy, že posledně byl malej KP a jestli tak zůstal, tak že mě porod přirozenou cestou děsí a raději bych šla na císaře... No a ona na to, že se mrknem na UTZ... hlavičku měl stále nahoře. Tak mi řekla, ať hned druhý den ráno naklušu do porodnice... a s tím se se mnou rozloučila, že mám přijít po šestinedělí...

Prožila jsem děsnou cestu domů, bylo mi zle, třásly se mi nohy, dostala jsem teploty (za ně asi nemohl ten zákrok, ale moje tělo tak prostě reagovalo na novou situaci...), kontrakce zesílily, celou noc jsem nespala... a druhý den ráno v porodnici se divili, proč paní doktorka dělala Hamiltona, když chci rodit císařem... 😝 Tak jsem jim řekla pravdu... neptala se mě... 😕 ☹ Ještě ten den mě přijali a další den jsem podstoupila operaci. Malej je na světě, je to krásnej kluk jako buk, vážil 3.730 gramů... a pan doktor na příjmu dokonce konstatoval, že malej nenasedá ani zadečkem, ale nožičkama, takže mi císaře vysloveně doporučil...

Chápu pohnutky paní doktorky, myslím, že to myslela dobře, ale přesto jí mám za zlé, že předtím, než něco provedla, to se mnou nejdřív neprobrala... ☹ Stalo se mi to u ní poprvé, o to víc jsem z toho dodnes zmatená...

Tolik pro úplnost, abych neuváděla jen chválu. 🙂

veria
9. sep 2008

holky, a berou na té Orlí i nové pacientky?

lenkaaa
9. sep 2008

veria - berou. tedy alespon pred 3 mesici brali, ja jsem tam nova jenom ty tri mesice.

veria
9. sep 2008

Lenko, dík za odpověď. A mohla sis vybrat konkrétního dr.?

veria
9. sep 2008

Lenko, ještě jeden dotaz. Píšeš o nějaké super dr. Kubíčkové, ale když se koukám na jejich stránky, tak tam žádnou dr. Kubíčkovou nevidím! Nemyslela jsi dr. Kutějovou?

lenkaaa
10. sep 2008

veria - ja jsem si tehdy vybrala Dvorakovou, sama jsem na recepci rekla ze jsem nova a ze chci k Dvorakove 🙂 jo, a urcite tam Dr.Kubickova je. Mne k ni objednali narychlo, pak jsem se taky divala na stranky a nevidela jsem ji, tak jsem znovu volala na recepci ze jestli jsem to dobre pochopila, jestli me jako neobjednali na pobocku na ulici Kubickova - a recepcni se smala ze nene, ze opravdu Dr. Kubickova na Orli 10 je, jenom ji jeste nemaji na strankach 😀 asi je tam nova, nevim...

krch
10. sep 2008

Ahoj Lenko, dekuju ti za alespon male priblizeni a povzbuzeni k Dr. Kubickove. Taky jsem ji hledala na netu a nenasla, ale proste tam ordinuje 🙂 A taky jsem nova, takze nove pacientky porad berou 😉

asimetria
12. jan 2009

halo halo, byli jste nektera u pani Dr. Kubíčkové?

etnicka
13. jan 2009

ahojte, uz to sice nie je aktualne, ale aj tak 🙂 Tiez som chodila na Orli, k pani Dr. Kutejovej a bola celkom fajn, vsetko vysvetlila, co bolo super, akurat z nej trochu isiel strach. Posobila velmi prisne. Odisla som od nej preto, lebo som sa prestahovala spat do Bratislavy.

karkulina
14. jan 2009

Ahoj holky, na gyndu na Orlí chodím už 4 roky. Byla jsem u MUDr. Dvořáka - úplně v klidu, teď kvůli těhotenství jsem přešla pod paní Dr. Kubíčkovou (poradny tam dělají jen doktorky) - je to usmáté zlatíčko, moc milá. Na ultrazvuku jsme byly u Dr. Janči - moc supr, diky němu manžel chodí rád na ultrazvuky a mimi vyšetřoval fakt podrobně. U paní Dr. Dvořákové jsem byla jen jednou, teď na třetím ultrazvuku, protože Dr. Kubíčková byla mimo ordinaci. Působila mile a profesionálně, ale z jedné návštěvy se asi moc posoudit nedá. Jen ten ultrazvuk v její ordinaci nemá tak velkou obrazovku, takže to nebylo nic moc, ikdyž se snažila :( Vím, že to zní jako reklama, ale jsem tam opravdu spokojená a můžu jen doporučit.

lenkaaa
14. jan 2009

Mudr. Kubickova je ta nejlepsi doktorka, ke ktere jsem kdy chodila! registrovala jsem se sice u Dr. Dvorakove, ale nakonec jsem nejak zacala chodit k Dr. Kubickove, byla opravdu mila a pratelska a netvarila se kysele, kdyz jsem se neco navic zeptala. Kvuli tomu, ze jsme se s manzelem z Brna odstehovali, tak jsem musela zmenit i gynekologa, takze me to moc mrzelo, ze jsem musela odejit od tak skvele doktorky!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre