Chicco kočík. Aké máte skúsenosti s užívaním?

laurajana
27. júl 2006

Ahojte bubuľky a niektoré už aj mamuľky...máte niekto skúsenosť s kočíkom chicco čo sa týka užívania...zdá sa mi, že som ho videla niektorej tehuľke v albumčeku, ale neozvala sa...ďakujem

eta
27. júl 2006

ja sa mozem vyjadrit iba k sportovemu,mame Chicco Ponne Xs,mne sa velmi paci,je velmi lahucky-5,5kg,lahko sa sklada,ani v aute nezaberie vela priestoru a je hlavne dost stabilny.Zatial som len a len spokojn,dufam,ze to tak bude co najdlhsie.
Inak mi jedna znama hovorila,ze ma tu 3-kom.Chicco-sportak,vanicka,sed. a ze je to uplne super..a tusim stla okolo 20.tis.sa mi zda
tak neviem

tilly
27. júl 2006

virginia má chicco, ale teraz je na dovolenke, tak jej skús poslať IP

kili
27. júl 2006

aj mne sa strašne páči tá 3-kom. Chicco. Pozerám si v bazároch na internete kočíky, zatiaľ len tak pre info, a naozaj neviem pre ktorý by som sa rozhodla. Všetky vyzerajú tak isto ale cena kolíše pár tis. hore pár dole 😒 , vôbec tomu nerozumiem. Nepoznám nikoho, kto má dieťa.

laurajana
autor
27. júl 2006

dakujem baby, pisala som lyze zdal sa mi, ze som tuto znacku videla v jej albume neozvala sa vsak...sportak ma aj svagrina a nevie si vynachvalit Eta...ano teraz ide okolo 24.000,- 😒 uchvatna suma, ale je super ten kocik...

tilly - vdaka...

mcw
27. júl 2006

Ja som tiez mala Chicco pre svojho druheho syna...bol to chicco trekking system so sedackou...tusim sa teraz vola chicco CT 01 alebo tak nejak. Je to super kociar. Lahucky, vhodny od narodenia, sklada sa ako dazdnik a tak sa pekne zmesti aj do kurfu auta, bez toho, aby zabral cele miesto...no proste super. Mne velmi vyhovoval.

laurajana
autor
27. júl 2006

svagrina ma CT 04 a je tiež spokojna, mna skor zaujima hlavne Sada Trio S3 trojkolka...

mcw
27. júl 2006

laura, este som chcela dodat, ze ja som mala na svoj kocik tu autofix sedacku, ktora je vacsia, nez ta syntesis (a aj dost tazka)...a mala som s nou problemy ju zafixovat do mojho auta...takze som ju ani velmi nepouzivala. Problem bol v tom, ze pasy na zadnom sedadle boli prilis kratke a nedociahli okolo celej sedacky (ja som mala hondu HRV)...takze ked chces tuto sedacku, tak ti odporucam si ju najprv vyskusat vo vasom aute...inac na kocik mam len dobre spomienky 😀

laurajana
autor
27. júl 2006

mcw dakujem krasne, teraz tie nove modely vyrabaju z autofixnou autosedackou, my vsak mame zaujem o ten starsi model, pretoze je tam ta autosedacka "vajicko" 🙂

palma
31. júl 2006

😲 😀cau LAURAJANA 🙂 .aj ja mam záujem Chicco Trio S3.Už ho maš,alebo len plánuješ?chcem sa spytat,že v akej cene si ho videla,lebo u nas v meste ho maju za 24 900.daju mi k nemu grátis zimny fusak,termin mam 10.10. Je to dosť vela penazi,ale pri 1.dietati som mala kočik CAM a bol strašne ťažký a zbytočne velký.Dufam,že tento bude super 😉 .

ervotoc
31. júl 2006

Baby a chicco sportaaak,xl extreme?

melory
13. aug 2006

mame chicco a sme veeelmi spokojny 🙂

jesiii
29. aug 2006

ahojte my mame chicco ct 0.5,golface a sme s nim vcelku spokojni aj cenovo nie je narocny a dobre sa s nim manipuluje napr v MHD, uvazovali sme o Chicco Ponne ale pre maleho v zimnej vetrovke bol maly

susul
8. sep 2007

Ahojte my uz mame kupeny Chico S3. Len sa chcem opytat nezdaju sa Vám tie vanicky akesi male?

maryam
22. sep 2007

ahojte, aj ja uvazujem nad Chicco Trio S3, sportiak s vanickou aj autosedackou, tiez som nasla za myslim ze super cenu, tak sa neviem rozhodnut...
Medzi nim a medzi Hartanom, ale tiez sa vela "vozime autom" tak asi bude ten Chicco vhodnejsi, vyzera byt lahsi a aj asi zabera menej miesta.

Susul, napis skusenosti, ak budes mat cas. 😉

tilly
22. sep 2007

no ale chicco a hartan sa nedajú porovnávať 😉
to je ako porovnávať alfu s mercedesom 😀

mám chicco CT01 a celkom som spokojná, ale na hartan to nemá 😉
hartan som mala skater, trojkolku s otočným kolesom a tá bola úžasná

maryam
22. sep 2007

tilly, hartan by som brala stvorkolku s otocnymi prednymi kolesami(dvojitymi), tak hovoris, ze je lepsi ako chicco?

som z toho jelen...

tilly
22. sep 2007

hartan racer, hej, ten chcem aj ja pre druhé dieťa, to je skrátka jediný kočík, ktorý by sa u mňa udržal... ale zatiaľ som ho nenašla za dobrú cenu a v pekných farbách a vlastne ho teraz nepotrebujem...

v čom je lepší?
1. kvalita, nemecká prepracovanosť
2. sedačka sa dá dať v smere aj v proti smeru jazdy
3. kopec funkcií, všetko je nastaviteľné a pod.
4. 6 kolies je lepších ako 3... (ale to nie je chicco vs. hartan, to je 3kolka vs 6 kolka...)
5. čo som si všimla, tak tá športová časť na S3 je strašne mäkká a má krátku tú časť na nožičky, resp. nedá sa to polohovať, u hartanu sa dá polohovať všetko a dokonca tá časť na nožičky sa dá predlžovať a skracovať...

horší je v tom, že je ťažší, aj keď neviem, či je ťažší od trojkolky chicco... ale zas je stabilnejší a sú použité kvalitné materály a skladá sa strašne jednoducho, v podstate potočíš dve veci a zloží sa to samo... 😉

inak je trošku ťažší, ale skladá sa celkom dobre

maryam
22. sep 2007

tilly, vdaka za "vycerpavajuce porovnanie" 😉

no uvidime, mozno zoberiem Chicco zo zaciatku, tak na pol roka - rok a ak nebudem spokojna vymenim za Hartan, lebo sa mi nuka ten Chicco, za skoro tretinovu cenu ako je v obchode a prakticky skoro novy (5 mesacny)

tilly
22. sep 2007

jaaaj, no veď vyskúšaj 😉 potom ho predáš za polovicu nákupnej ceny, tak ešte aj zarobíš 😀 😀 😀

maryam
22. sep 2007

tilly 😀
to ano...
A ked ty mozes premenit s jednym dietatom 9 kocikov... preco by som nesla v tvojich slapajach, ze ano... 😀

tilly
22. sep 2007

😀 no, len aby ti to manžel nezatrhol 😀 môj je rovnaký psycho ako ja, tak u nás je to OK 😀 😀

dobrú noc 😉

maryam
22. sep 2007

no jemu sa zda vsetko "zbytocnost" 😀 ale zasa, da sa nahovorit, len treba sa "zaliskat" 😀

dobru noc aj tebe 🙂

dzuzu83
20. feb 2009

AJOJTE TEHULKY...CHCEM SA SPYTAT CI MA NIEKTORA Z VAS SKUSENOSTI S Chicco WD 3-TECH...BO SA MI PACIA TROJKOLKY...DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEM...