Cisársky rez v Trenčíne

zubrienka100
26. apr 2019

Ahojte, chcem sa spýtať či máte niektorá skúsenosti so sekciou v Trenčíne. Prvú som mala sekciu kvoli priečnej polohe a teraz je bábo už otočene dobre a hovoria, že mozem rodit normalne, ale veľmi sa toho bojím. Chcela by som ísť radsej sekciou, lebo ani moj doktor mi klasicky porod moc neodporuca.

stanka2020
16. aug 2021

@ferihegy A bol po sekcií možný bonding a kojenie, poprípade manžel pri pôrode? 🙂 Lebo mne v BA zobrali malého a viac mi ho nedoniesli, až keď ma previezli na pooperačné....

ferihegy
16. aug 2021

@stanka2020 Myslite teraz Vsetin ci TN ? Ja som rodila sekciou aj tam aj tam.

stanka2020
21. aug 2021

@ferihegy Tak môžete povedať aj tam, aj tam. 🙂

ferihegy
21. aug 2021

@stanka2020 Bonding mi bol umozneny aj tam aj tam. Vo Vsetine ho robia automaticky a pokracuju aj na JIS, v TN som ho 3x pripominala aj tak zabudli. Ked malu brali prec znova som ziadala, tak ze dobreee. Ci sa to da nazvat bondingom neviem, dali mi ju prisat aj na 10 sekund a na JIS donieli potom na prisatie po 9 hod.

1mina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pink_lady
21. aug 2021

hm, pri mne v TN na sale PA same ze "pani si ziadala bonding" a aj bol...sice kratucky,a le aspon som si maleho vybozkavala...a potom mi ho o 2h doniesli na JIS a na hodinu a pol a potom este niekolko krat ...po 8h od SC som uz sla na svoju izbu a tam mi maleho priniesli hned na 3h...co bol zahul ale bol tam manzel tak sa to dalo

helebrandova
8. mar 2022

@ferihegy ahoj chcem sa spýtať ked si chcem sama požiadať o cisársky rez urobia mi ho v TN za darmo ??

ferihegy
8. mar 2022

@helebrandova V TN urcite nie. Tam zena aj po sekcii druhe rodi prirodzene. Ja som mala planovanu tretiu sekciu, nakolko to bola uz tretia.

helebrandova
8. mar 2022

@ferihegy co mam urobit ako vybaviť aby som išla cisárskym poradis ???

pink_lady
8. mar 2022

@helebrandova jedine ak si mala před tým cisarsky.potom máš právo Si vybrat

petko81
8. mar 2022

@nancy666 mozem sa spytat mas aj papier z ortopedii??
Ja som mala prve sekciou som rodila v humenom, som po nehode
Teras idem do sniny. Dnes mi povedal primár ze to nevado ze mám problém z panvou, musim zohnať papier??

helebrandova
8. mar 2022

@pink_lady nie este som nemala cisársky

ferihegy
8. mar 2022

@helebrandova V TN ziadno. Mas nejaku sekciu za sebou ? Ak nie a nemas diagnozu na sekciu, tak asi ziadno :(

helebrandova
8. mar 2022

@ferihegy ked pôjdem psychiatrovi poviem mu co je vo veci mohol by mi dať papier ze nemozem rodit prirodzené?

ferihegy
8. mar 2022

@helebrandova Co som pocula tak ani posudok psychiatra nema pre nich velky vyznam. Oni su nazoru, ze im nikto nebude kazat ako maju viest porod. Skus inu porodnicu skor.

helebrandova
8. mar 2022

@ferihegy skúsim partizánske alebo topoľčany

pink_lady
8. mar 2022

@helebrandova chod do povazskej. S papierom od nějakého dr.

nancy666
9. mar 2022

@petko81 toto mi presne povedal aj môj pri druhej. (Prvú som mala tiež inde ako ďalšie 2). Skoro má porazilo 🙂 ani neviem či som nakoniec vybavila papier alebo mu proste povedala že to nedám prirodzene. Ale viem že ohľadom papieru som volala, tak asi áno mala som. Ale ak ti dali papier na prvú, dajú aj na druhu. Neboj ;) poprípade chod na viac miest alebo niekam sukromne. Držím päste

petko81
9. mar 2022

@nancy666 ďakujem
Nakoniec som dnes isla na ortopediu, lebo včera mi odisla zatka. A z nemocnice ma poslali domov, ze ak nic tak az pondelok zase do nemocnicie.
Som trochu kľudnejšia papier uz mám 🙂

helebrandova
9. mar 2022

@petko81 dobry. Den mozem sa spýtať ako sa vybavuje papier na cisársky na ortopedii ďakujem

petko81
9. mar 2022

@helebrandova ja som po autohavarii..
Mala som prasknutu panvu. A este mi po neho do ničili ľavú nohu mam ju o 3cm kratsiu.
Musite sa ist poradiť k ortopedovi

milluska
26. jan 2023

@helebrandova ahoj kde si nakoniec rodila a ako? Ja rozmýšľam nad PE alebo TO

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre