Čo ak nebude anesteziológ pri pôrode?

leana
11. apr 2007

Baby co ak si zaplatim epi a ked zacnem rodit tak tam anesteziolog nebude a ja ju naozaj bude potrebovat, co potom? 😕

stalo sa to uz niektorej ze ste mali vsetko dohodnute? a nebol tam nikto v den porodu?

emjee
11. apr 2007

a preco by tam nemal byt? 😲 no v najhorsom odrodis halt bez epi - nebudes prva ani posledna (a bolo plno takych, co sice epi mali zaplatenu, aj anesteziolog bol pritomny, no pre rychlost porodu uz epi nedostali)

tinni
11. apr 2007

neverim, ze by tam nebol, mozno pride len neskor, ak bude mat nejaky iny pripad, ja som si tiez chvilu pockala... ale v nemocnici musi byt nejaky anesteziolog, ved co ak by ti museli robit sekciu, bez anesteziologa by to asi nezvladli 😀 ale ak sa nahodou nedostavi vcas, tak peniazky ti vratia. A kde budes rodit?

kamilecka
11. apr 2007

V nemocnici vzdy musi byt anesteziolog.

latvia
10. mar 2010

v nemocnici vzdy je, ale ma na starosti aj akutne operacie, takze ak uspava nieco akutne na sale tak nemoze prist k epiduralu 😉

alenk
11. mar 2010

leana, hlavne na to nemysli, treba mysliet pozitivne 🙂 ze prides do porodnice, v pohode ti pichnu epi a ty potom pokojne s epi porodis 🙂 a bude ti super a budes sa tesit babatku 😉

katren
11. mar 2010

Ja som epi mala tiez, ale na samotny porod mi ju aj tak nestihli dat 😖
Ale neboj sa, da sa to vydrzat 😉

latvia
11. mar 2010

leana ma uz davno po tom 😀

ilijanka
13. mar 2010

latvia, tak,tak 😀 😀

lea132
14. mar 2010

leana ku mne volalai anesteziologa z domu

latvia
14. mar 2010

lea, tak ty si bud bola VIP pacientka alebo dany anesteziolog mal prisluzbu na telefon 🙂

lea132
14. mar 2010

ved hej, tu v MT to maju tak, ze pokial sa nenachadza ziadny anesteziolog v nemocnici, resp. je zaneprazdneny, tak zavolaju druheho, ktory ma sluzbu..vip som nebola 😀

dulkagabulka
14. mar 2010

Odporučam pozriet temu Michel Odent a jeho /nas /postoj k alternativnemu porodu..zuzi tam ponuka uzasny film...ak si das tu namahu a pozries si ho, mozno zmenis nazor a ani nebudeš chciet ziadneho anesteziologa..odporučam naozaj všetkym mamičkam,aby si ho pozreli... 🙂 Aby videli ako KRASNE sa DA RODIT...bez chemie..fakt..fakt.. 🙂

latvia
14. mar 2010

dulka, nic v zlom, ale nie kazdy rodi pohodovo a lahko, aj napriek alternativnym metodam.niekomu to proste nezabere, tak nevidim dovod preco by nemohol mat epidural, az taka chemia to nieje ako ju niektore zastankyne "prirodzenych metod" opisuju...

lae, ak ma sluzbu na telefon, tak to hej 😉 ale ak sluzbu nema, tak sa z domu nevola

dulkagabulka
14. mar 2010

Latvia, to čo je v tom filme to nie je "alternativna metoda"...alternativna metoda je to,čo sa robi v našich porodniciach....moj nazor je,že najskor by mamička mohla skusit bez a tuto možnost si nechat ako taku poistku,keby to nešlo...ak sa rozhdone pre epi,je to jej vola..ja som iba odporučala pozriet si i inu možnost a potom sa rozhodnut..skratka som sa zamyslela nad tym,že by si mamička mohla zistit viac invormacii o možnostiach narodenia jej dietata a až potom sa rozhodovat.. ver mi,že keby si si pozrela ten film,sama by si zmenila svoj nazor...

latvia
14. mar 2010

ja som nemyslela konkretne ten film. a som si ista ze mamicky sa najprv utiekaju k aleternativnym veciam nez k "chemii". vela z nich vie o alternativach k porodu. a epidural si nedava takmer ziadna pichat dopredu, nechavaju si ho ako poistku ak by to nezvladali 😉

latvia
14. mar 2010

mozes tuto hodit link na ten film, pozriem si ho rada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre