Dávate niečo lekárom pri prehliadkach v poradni?

jahodenka
20. jún 2007

dávate niečo lekárom pri bežných prehliadkach v poradni. Minule ma kamoška zfúkla, že nenosím aspon bonbonieru. Čo vy nato?

elinka27
20. jún 2007

ahoj,no neviem zalezi od lekara aky ma pristup, lepsie by bolo keby si si nejak zistila,ci vobec nieco take zoberie,aj ked si myslim,ze bonboniera snad neurazi.Len pozor ak zacnes davat,uz budes davat stale

ervotoc
20. jún 2007

nie nedavam,moja lekarka čo viem,vsetko zatial odmietla 😉 kamošku sfukla ze nech kupi malej niečo mile 😀 😀 😀

zuzka82
20. jún 2007

jahodenka..tak aspon kavu by sa patrilo.. 😀 😀
ale NIE ja srandujem....ja nedavam nic, nevidim dovod... aj tak sa ti nasi lekvari nepretrhnu.. 😠

babulka
20. jún 2007

myslim, ze tato tema by tu ani nemala byt - hovorime o minimalne priestupku, ak nie o trestnom cine a je jedno, ci je to bonboniera alebo 15 tisic do vrecka. aj ten, kto da je pachatelom, tak pozor na to.

zuzu13
20. jún 2007

super...k takému lekárovi by som išla raz a naposledy...preboha...veď má liečiť preto, aby sa pacient vyliečil a nie kvôli káve a veciam podobným...
babulka 😉 máš pravdu...

elliana
20. jún 2007

nedavam a ani som nedavala nic, potom by som mala pocit, ze ma lekarka osetruje len preto, ze som jej nieco dala

tribitka78
20. jún 2007

babulka, na tomto fóre môťžeš rozoberať čokoľvek...je to ANONYMNÉ fórum....

ivinka77
20. jún 2007

mne za moju pracu, za ktoru som platena, tiez nikto z klientov nenosi navyse bonboniery... takze asi tolko k tejto teme... 😉

babulka
20. jún 2007

Tribitka, cize ked sem napisem, ze som v robote spreneverila peniaze alebo otravila susedovi psa, je to OK? Aj fora pre pedofilov su anonymne....

melory
20. jún 2007

ja som raz doniesla s malim srdieckom drahu bombonieru, hned ma sfukla, ze ona to nepotrebuje a ze nech im tam nic nenosim....co bol ale gol, ze mi na tu bombonieru vytiekol duschbad....no strasny trapas/

blanocka
20. jún 2007

ja nedavam nic. Po prve su plateni za to co robia a po druhe by som sa citila asi dost trapne 😒
melory 😀 - to bolo urcite znamenie aby si nic nedavala...

melory
20. jún 2007

blanocka uz ma nik ani neprinuti, aj keby si pytali, no hrozny trapas este som im to tam aj nehala 😀

harper
20. jún 2007

ja som dala raz bonbonieru a malu nescafe, ked prisla lekarka hned po prichode z porodnice k nam domov. bolo to teda na radu mamy a mozem povedat, ze som sa citila dost neprijemne ked som jej to davala 😖

zanet63
2. nov 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

myslim si ze sa nic nemusi davat lekarom..

papinotata
2. nov 2015

@jahodenka nie , vobec nic ...a mne kto nosi bonboniery, ze si robim svoju pracu....svoje povinnosti. ?. 🙂 🙂

balkica
2. nov 2015

my sme odniesli iba ked sme sli s prvym dietatom na prvu poradnu...a akoze nic nam to nepomohlo, lebo pri prvej chorobe ho zanedbala a napirek tomu ho aj pri druhej chorobe napchavala antibiotikami az skoncil v nemocnici...Tak ak mate pocit, ze chcete nieco dat, tak dajte, ale nic Vam to nezarucuje 🙂

jasminet
2. nov 2015

@jahodenka davala som - skumavku s mocom a tehotensku knizku.... to ako kde sme ze este na poradni davat bonboniery.... 😅

sue
2. nov 2015

Nechápem ako môže niekto o niečom takom uvažovať. Lekár dostane za svoju prácu zaplatené...

maminkynafazulka
2. nov 2015

Nemyslím si že by jej dačo trebalo.. Je to jej práca,má za to platené..🙂 aj keď pri tej mojej gynekologičke občas premýšľam či jej aspoň dačo nedonesiem lebo má na mňa dosť trpezlivosti keďže som prvorodička a vystresuje ma takmer všetko .:D ale to až keď porodím jej niečo prinesiem za to že to so mnou vydržala až do Mája..:D 🙂 dúfam že dovtedy bude všetko ako doteraz 🙂 klop klop🙂

katrin21
2. nov 2015

ja nedavam nikdy nic. naco aj. ved je to jeho praca.

katkakovac
2. nov 2015

@jahodenka Sami si naucime lekarov pytat uplatky a potom sa cudujeme ze si pytaju viac a viac. A zvlast za taky banalny ukon ako poradna. Ja som raz dala kavu a caj sestrickam v kardiocentre a aj to preto, lebo sa mi ukazkovo postarali o novorodeneho syna, nenechali ho sameho revat na izbe a ak bolo treba, nosili ho na rukach a venovali sa mu. Tak sme sa z muzom rozhodli, ze im takto prejavime vdacnost. Ale ako vsimne to neuznavam. Mna tiez nikto neodmenoval za to, ze som si robila svoju pracu.

lauricka
2. nov 2015

nikdy ma to nenapadlo. Preco by sme mali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre