Detský imunológ v Košiciach. Ku komu ísť?

magdalena19
11. feb 2007

ahojte dievence.prosim vas vie niekto o dobrej imunoalergologicke v Kosiciach.moje dieta ma 3 roky a krciarka nas doporucila na imunoalergol.no neviem sa rozhodnut ku ktorej .Ak mate niekto skusenost nejakou DR.tak prosim poradte.dakujem

amajlik
14. apr 2016

Ahojte 🙂 má niektorá z Vás skúsenosti s doktorkou Šafčákovou ? veľmi pekne ďakujem.....

aureli455
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibistec
11. jún 2016

dr weiszerová na kováčskej..možno aj vďaka nej nemáme astmu

rabaca
7. júl 2016

Kocky príde Vám normálne že Alergo lekárka Vás pošle s deckom k ORL lekárke ktorú Vám sama urči?aj napriek tomu že ste jej uz dali odborný nález od ORL lekárky ku ktorej chodíte a ste s ňou spokojne?

bedrici
6. feb 2017

ahojte, hladam detskeho alergologa v KE, mam 4 ročného chlapca a kasle hlavne v noci uz asi 3 mesiace...je tu niekto taky kto mal podobny problem a alergologicka ho neliecila sprejikmi Flixtide a Ventolin? ..nie som moc stotoznena s touto liecbou..

zuzkahutty
6. feb 2017

Ahoj,
je potrebné, aby alergológ spravil alergo testy, kde sa určí, resp.vylúči alergia na čokolvek... Je potrebné stále zistiť príčinu problému. Ak je kašel spôsobený nejakou alergiou, napr. na roztoče, alergológ stanoví liečbu - antihistaminiká , samozrejme ventolin v tomto prípade nebude potrebný, len možno v ojedinelých prípadoch, tak možno 5 x do roka. Ventolin nie je liečba, len pomoc v ojedinelých náročnejších situáciach !!!!
Je potrebné nájsť správneho alergológa, nie každý alergológ má aj ľudský prístup.....

evik35
6. feb 2017

ahoj ,možno že nie si stotožnená ale ak treba tak treba,mne sa malá skoro zadusila a prisla som v hodine dvanástej...uznávaný doktor Pohánka z popradu moju dcerku vyliečil...naopak mudr.hutková jej davala len bronchowaxon a nezaberajuci imunglukán...vyššie uvedené speje sme brali cca 5 mesiacov,dverka je vyliečená

aksugni
16. mar 2017

Ahojte,hľadam detsku al

aksugni
16. mar 2017

Ahojte hľadam detskú alergologičku,poprosím vás kto ma dobrú skúsenosť napíšte,ďakujem

bibistec
16. mar 2017

@bedrici my mame alergologicku co sa presne specializuje na plucne veci teda vela deti dostala z astmy. ja som tiez mala dcerku na ventoline a uz sme niekolko rokov bez. odporucam dr. weiszerova kovacska ulica a hlavne berie novych pacientov normalne do tyzdna dvoch nie ze cakate 3 mesiace na termin. odporucam. a pripadne urobi aj rozne testy na alergiu ci mlieko nie je problem alebo ak vecer kasel tak na gastro vas posle koli refluxu a pod. drzim palce

aksugni
18. mar 2017

Ďakujem bibistec 🙂

jarkaemka
27. jún 2017

Ahojte prosim o radu hladam alergologicku pre syna v ke..chodili sme k MUDr. Hrmovej od vtedy nemozem zohnat dobru detsku alergolodicku.Teraz chodim k dospelackej ;0(
Dakujem za radu

jarkaemka
28. jún 2017

Ahoj prosim mate skusenost s Mudr.Gerecovou?? mame k nej ist prvy krat..prosim o radu

sunny15
6. nov 2019

Ahojte koho odporúčate,skusenosti?

jarkaemka
6. nov 2019

@sunny15 chodíme k tej dokt.Gerecovej je milá

mars08
22. jan 2020

Baby prosím vás máte niekto skúsenosti s lekárom Ostrom?je v detskej fakultnej

88pidinka88
2. máj 2023

Zdravím.Viete mi prosím poradiť nejakú dobrú alergologicku v KE? Ďakujem

sunny15
3. máj 2023

@88pidinka88 ahoj, určite odporúčam dr Štrkolcovu aj keď sa u nej na termín dlho čaká,ale ak máš naponáhlo tak dr.Hutková je super a tam sa celkom skoro dostaneš na rad . Hľadaj si alergologa ktorý sa nechysta ešte do dôchodku,lebo aj kamarátka išla ku dr. nedávno a tá zrejme o koncom roka ide do dôchodku a bude mať opäť problém hľadať si nového lekára ☺️

natyzara
5. máj 2023

Dievcata, imunoalergo pre 9mesacnu dcerku? poradte prosim niekoho s dobrymi skusenostami 😑

sunny15
7. máj 2023

@natyzara také malé dieťa asi len do detskej nemocnice na imunoalergo ti vezmú

mars08
7. máj 2023

@natyzara s takou malinkou sme boli v detskej fakultnej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre