Detský imunológ v Košiciach. Ku komu ísť?

magdalena19
11. feb 2007

ahojte dievence.prosim vas vie niekto o dobrej imunoalergologicke v Kosiciach.moje dieta ma 3 roky a krciarka nas doporucila na imunoalergol.no neviem sa rozhodnut ku ktorej .Ak mate niekto skusenost nejakou DR.tak prosim poradte.dakujem

ramzesa
21. mar 2007

magdalena- ja viem len o jednej ambulancii, tam som chodila aj ja a chodia tam aj deturence (moje zatial nastastie nie). Na Mäsiarskej dole na prizemi (poliklinika). Ale uz si si asi nejaku ambulanciu nasla, kedze uz je trosku neskorsi datum 😒 😅 .

jeffko
18. apr 2007

magdalena, neviem či je to ešte pre Teba zaujímavé, ale ja s mojím synčekom chodím ku p.Dr.Weiserovej, teraz sídli na Kováčskej ulici a som s ňou veľmi spokojná, zatiaľ čo nám poradila bolo vždy dobré a je veľmi milá, a to sme mali dosť veľké problémy, keď Marek nastúpil do školky. 🙂

lienkamo
31. jan 2008

ahojte, ja mam 5 mesačného chlapčeka a doktor z ORL nás posiela na imunoalergologiu, no vraj to v košiciach takým malým detom nerobia(vyšetrenie). neviete mi náhodou niekto poradit od kolko mesiacov mi ho niekto vyšetrí? dakujem

andrea.m
2. feb 2008

lienkamo neviem od koľkých rokov záleží od dr. na ktorého netrafíš.môj filipko je alergik.ked bol malý chodili sme na kožne a liečili atopicky exem kt.podľa mňa vôbec nemal,pýtala som sa na alergologicke vyš. a kožna ma tam odmietla poslať že je ešte malý.potom v 2 rokoch ked u neho prepukla peľova alergia tak nas na alergologickej amb.privítali slovami "to kde ste boli do teraz?" no a potom sa v tom vyznaj.teraz chodíme k dr. spišákovej na detsku polilkiniku pri fnlp na terase a zatiaľ som spokojná.pani dr. pôsobí prísnym a dosť odmeraným dojmom ale iba na 1 dojem,ináč milá osoba.

junovka
5. feb 2008

Pre boha, len ku Spisiakovej NIE!!!!!My sme od nej odisli ku Strkolcovej na Kvp.Ta mi dala Timeiku dokopy 😎 😎 😎

letra
9. feb 2008

Keby som ti mohla poradiť, tak ja s dcérkou chodím na Ťahanovce...je to dobrá imuno-alergologička... 🙂

lienkamo
11. feb 2008

lístok už máme vypísaný dost dlho, ale doktorka mi ho nechce dat, kym ho neukonci doktor z ORL! a potom sa vyhovára na to, že ona musi obvolat tych doktorov, ktorí ho vlstne zoberú. na moj nazor sa ani neopýtala!

andrea.m
11. feb 2008

júnovka prečo ku spišákovej nie? ja som z ňou dossiaľ nemala problém. stále tam prídem štýlom ja som tu pán a mňa budete rešpektovať, raz som tam už ja dverami tresla s tým že alebo budú brať na filipka ohľady alebo ich vymením a hned sa zmenil prístup aj všetko.

andrea.m
11. feb 2008

lienkamo to čo je za doktorku.trebalo by jej pripomenúť že je uzákonená slobodná voľba lekára.

lienkamo
15. feb 2008

ahojte ideme ku švekovcovej poznáte ju niekto?

junovka
15. feb 2008

to je na Tahanovciach?

lienkamo
15. feb 2008

nie, na poliklinike Sever

junovka
15. feb 2008

aha 😅 😔

tina_
2. jún 2008

je možné, že už píšem neskoro, ale my sme z PO a po neskutočne negatívnych skúsenostiach teraz chodíme do KE na Mäsiarsku do Polikliniky, som spokojná, hlavne mi vyhovuje, že v stredu robia aj poobede, tak nemusím vynechávať z práce a malá zo školy.

sicilia79
14. jún 2008

Môžete my napísať aké máte skúsenosti s doktorkou Štrkolcovou? Aký má prístup k malému pacientovi a jeho rodičom? Či sa čaká dlho, keď tam prídeme?
Pýtam sa preto, lebo sa chystám tam objednať syna, nakoľko s predchádzajúcou lekárkou sme boli veľmi nespokojní

bebebrumik
10. apr 2012

...ahojte. Pozeram, že je tu dlha pauza v prispevkoch... Aj my hladame dobreho detskeho alergologa v Košiciach...Poradíte? Dakujem

rebecca2006
10. apr 2012

@bebebrumik Dr Weiserová, má ambulanciu niekde v cetre.

bebebrumik
10. apr 2012

@rebecca2006 - máš s nou osobnu skusenost?

monika76
10. apr 2012

Mudr.Hutková nám veľmi pomohla 😉 posledný vchod na rastislavke ako su detske ambulancie.

nifadita
5. dec 2012

opatovne otvaram tuto temu. Chodili sme na Jazeru ku Hrmovej, no, mam z nej zmiesne pocity. Hladama nejaku koziarku, co urobi dvojrocnej dcerke aj testy, lebo ma dlhodobo uz dve rozsiahle formy atopickeho exzemu. dakujem

mummy
17. dec 2012

Vyborna koziarka je mudr. Kozuchova v meste na Mojmirovej 8, tel. 055 / 6223235.

kasperka1983
19. mar 2014

Ahojte mamičky, dlho tu nebol príspevok chcela by som dcérku objednat na alergologiu ale rozhodujem sa buď doktorka Weiserová na Kovačskej alebo pani primárka Feketeová na SNP???Kto mi poradí???

trezalka1108
23. mar 2014

To by som aj ja chcela vedieť, a či zoberú aj 3mesačné bábo..

enuliek
15. dec 2014

@kasperka1983 ahoj,,mozwem sa opytat kde ste nakoniec isli,.uvazujem o zmene..dakujem

kasperka1983
15. dec 2014

@enuliek boli sme u doktorky Feketeovej Anny na SNP 1 a môžem len odporučiť

enuliek
15. dec 2014

@kasperka1983 dakujem...pisem ip ak mozem 🙂

deina79
15. jan 2015

dr Safcakova na Furci 🙂

poleva
6. máj 2015

@nifadita doktorka hrmová zomrela nečakane, tiež sme k nej chodili ☹

nifadita
6. máj 2015

@poleva tak to je mi luto, co sa jej stalo? My uz chodime vyse dvoch rokov k primarke Feketeovej v Novej nemocnici

poleva
6. máj 2015

@nifadita neviem....bolo to narýchlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre