Dobrá gynekologička na Antolskej. Koho odporučíte?

zuzuxx
8. aug 2008

Ahojte,
chodite niekto k gynekologicke/gynekologovi na Antolsku do BA? Viete niekoho dobreho odporucit?
Surne si potrebujem dat kartu do BA, a kedze som z petrzalky, napada ma antolska, kedze je tam aj porodnica.
Prosim podelte sa so svojimi skusenostami. Dakujem

zuzuxx
autor
8. aug 2008

jeeej, super, dik 🙂

marse
8. aug 2008

ja som chodila k dr. paldiovi, aj somu neho 2x rodila, vrelo odporucam 😉

monkula
8. aug 2008

marse, a ja chodí mk jeho žene...
Ale počas rizikového druhého tehotenstva sa o mňa starala Mudr Lattáková, výborná, mladá lekárka a z pozadia ma kontroloval aj Paldia..
Rodial som u Janáča, ale tomu nie každý príde n achuť, ja som prišla 😀
A ešte je dobrá aj Mudr Nižňanská...

certica
8. aug 2008

no len ja som pochopila, ze zuzux primarne hlada gyn. a nie porodnika, ktory ma zaroven gyn. ambulanciu priamo na antolskej.... tak to sa obavam, ze do tohoto okruhu takmer nikto nespada, lebo ak aj vedu netehu ambulanciu, tak mimo nemocnice

monkula
8. aug 2008

tak to hej... ale možno sa tam nejaká nájde...

zuzuxx
autor
19. aug 2008

no myslela som to tak, ze si potrebujem preradit kartu do BA. Kedze som z petrzalky, tak antolska mi vychadzala tak najsikovnejsie. O mesiac sa vydavam, tak planujem byt aj teho 🙂
Ale kedze zatial nie som, tak potrebujem gyn. ambulanciu... Netusila som, ze su to take rozdiely...

jujuj
11. jan 2011

k niznanskej urcite nie!!! 😲

indiankaindi
11. jan 2011

@jujuj už je to dva roky staré, len ma zaujalo, že prečo nie Nižňanskú? Ja som rodila na Antolskej a hoci aj tu v Nitre som pochodila pár gynekologov, v Blave ma ich prezrelo niekoľko taktiež a nebolo to málo, Nižňanská bola zrejme to najlepšie čo som v Blave zažila. Keby nie jej, tak na Antolskú nadávam 🙂

amdeis
11. jan 2011

Niznansku nie preto, ze je nedoveryhodna. Sa na teba vykasle ani okom nemrknes. Pokial ti krvou (jej nie tvojou) nepodpise, ze ta odrodi tak jej never. Je sice mila ale strasne falosna.

jujuj
11. jan 2011

@amdeis presne tak!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre