Dobrý gynekológ v Banskej Bystici. Ku komu ísť?

adka12
28. dec 2008

Ahojte baby, neviete poradit nejakého dobrého gynekológa v Banskej Bystrici? Ja chodim k dr. Kamoďovej, ale ona odchádza na 3 mesiace preč, tak hľadím nového lekára, najlepšie aj pôrodníka.

lentilk.a
28. dec 2008

ahoj adka, ja chodim k MUDr. Petrovicovej, ale ona nie je porodnicka. Som spokojna, no az sem tam na to cakanie... 😉

co viem, tak si velmi chvalia aj MUDr. Kamensku v Slov. Lupci...len tam uz treba dochadzat, no a ona nie je tiez porodnicka.

A kam ide MUDr. Kamodova? Ja som mala v plane ku nej zacat chodit ako k porodnicke, kedze rodit (ja viem, je to este daleko) by som chcela vo Zvolene.

Drzim palce pri vybere! 😉

alias313
28. dec 2008

ahoj ja som chodila k dr.Zadjorovej, ale tam som nebola spokojná a ked som otehotnela zacala som chodit k dr.Španielkovi, chodi k nemu vacsina znamych a je tam uplne v pohode. Sestricka je zlata a doktor je tiez fajn a este som tam ani nemusela cakat, tehotne maju "prednost"... 🙂

jamaat
23. jan 2009

Ahojte, ja chodím ku Kamenskej do Ľupče. Veľa žien od nej odišlo a veľa si ju aj chváli. Ja som s ňou spokojná. Je ochotná, nezanedbáva prevenciu. Dokonca keď som mala problém s chrbticou, tak ma ona na neurológiu poslala, lebo moja obvodná sa nemala k činu. A v neposlednom rade - je jemná. Jej vyšetrenie ma nikdy nebolelo na rozdiel od niektorých iných lekárov a hlavne jednej lekárky, čo som jej radšej už aj meno zabudla.

loren
24. jan 2009

k molitorisovy chodim ja teraz pri druhom tehotenstve

lucinka1104
24. jan 2009

kuk aj sem //https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ja sa tiež rozhodujem medzi DR Petriovičovou a DR Španielkom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre