Dobrý gynekológ v Banskej Bystrici. Poradíte mi?

lucka0122
15. mar 2007

poradte mi niekto dobreho gynekologa v BB.poterbujem to surne vediet lebo ja nemam bohvieakeho ked som potratila a bol asi slepy...dakujem

alchemilkazltozelena
13. aug 2013

poradite aj mne? dakujem

beresbela
20. sep 2013

Fruhwald je vyborny. V Radvani ordinuje.

azbestica
20. sep 2013

tiez odporucam fruhvalda a ma aj 3d

456456
2. jún 2015

Ahojte, prosim Vas neviete mi niekto napisat kontakt na MUDR. Vodeckeho ???
Pevna linku 048/4139128 mi vobec uz 2 dni nikto neberie.
Dakujem za pomoc

maruska132
9. dec 2015

Ahojte,mam 17 rokov a asi som tehotna,bojim sa to povedať rodicom a mozno keby som im to povedala tak som im ukradnutá a nič mi neporadia,chcem isť niekde na vyšetrenie ku gynekologovi...aj keď mam svoju gynekologyčku od pätnastich,vyšetril by ma aj iný gynekolog? Prosim naozaj mi na tom zaleží,nechcem aby sa to dozvedela mama,inak mi to bábätko dá vzať a budem museť isť na potrat,strasne sa bojim,a chcem si to dieta nechať...

bejusicek
9. dec 2015

ahoj ja mam Dr.Mareka Fruhwalda kedysi bol v Medikline na Sladkovicovej v Radvani je velmi fajn a som snim spokojna rada by som bola keby som pri nom aj rodila pocula som na neho dobre ohlasy.. predtym som mala Dr.Groma tiez v Medikline myslim, ze este ordinuje ale uz je stary ma ordinaciu s Dr. Bellanom ktory uz tiez asi pojde na dochodok ten este rodil mna 😀 moja mamina na neho neda dopustit.. Fruhwald je mlady a normalny... ked som sa ho pytala na veci ohladom otehotnenia tak mi povedal vsetko bol velmi fajn

bejusicek
9. dec 2015

este som chcela napisat, ze teraz uz neordinuje v Medikline ale v Medical Park je to ponize Mediklinu tak vzadu.. maju to tam velmi fajn mila sestricka aspon ja som ju nikdy nezazila neprijemnu vzdy sa pekne usmievala a pokecala si ked mala cas 🙂

aduska2312
24. jan 2016

Ahojte, som Mladá baba a študujem v BB, keďže som ešte nikdy nebola pri gynekológovi, chcela som sa najprv poradiť tu... Chcela by som vyskúšať MUDr. Mareka Frühwalda. Je to starší pán? platí sa tam za lekársku prehliadku, treba kartu od všeobecného lekára? Platí sa za založenie karty? Za odpovede vopred ďakujem,pomohli by ste mi

tinka3636
16. apr 2018

Ahojte, chcela by som sa tiež poradiť 😊😊😊 chodila som k p. Dr. Petrovicova... Najlepšia doktorka na svete.... Lenže teraz ju zastupuje lekár ku ktorému nechcem chodiť. Viete mi poradiť dobrú gynekologičku v BB alebo ZV. Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre