Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

johannka007
28. mar 2017

Mám tiež veľmi zlú skúsenosť s MUDr Trembeckou a jej sestričkou. Jedným slovom HRÔZA. Veľkým oblúkom sa jej vyhnite. Ľutujem že som k nej chodila celé tehotenstvo. Mala som dávno odísť. S takým hrozným prístupom som sa ešte hádam nestretla zo strany lekárky aj zo strany sestričky. Tie dve sa teda našli 😖😖 Berte karty a utekajte čo najďalej.

nikus3b
30. mar 2017

@johannka007 a v čom bol taký zlý prístup?? ak sa môžem opýtať.. ja k nej tiež chodím, a je taká, že čo sa neopýtam nepovie, no inak nvm..

tanalobova
1. apr 2017

zanedbala 7 cm cystu a polycystický vaječník,ak si ceníš svoje zdravie tak si nájdi iného gynekológa.

catherin12
6. apr 2017

Ahojte babenky prosim neviete mi poradit nejakeho dobreho gynekologa v Kosiciach s ludskym a citlivym pristupom?dakujem za rady ;)

cakankaa
7. apr 2017

@catherin12
MUDr. Peter Linkesch a MUDr. Janovský

teenushka
7. apr 2017

Dr. Linkesch, má síce veľa pacientiek, ale s pristupom som max spokojná, ordinuje aj vojenskej nemocnici.

johannka007
7. apr 2017

Linkescha môžem aj ja vrelo odporučiť. Po troch nevydarených gynekológoch som konečne našla takého, na ktorého nedám dopustiť. Odborník a super prístup. Ostatní by mali k nemu povinne chodiť učiť sa ako sa to robí. Sestrička je tiež super. Maximálna spokojnosť.

pininka
7. apr 2017

Ja chodim na Mlynsku, Jurcova, Knop, obaja su velmi zlati. Presla som k nim tesne predtym ako som otehotnela a starostlivost bola super. Akurat ze zial nemaju zmluvu so vseobecnou. Ale radsej zmenim poistovnu ako dobrych doktorov.

catherin12
11. apr 2017

@cakankaa dakujem velmi pekne, Linkesha nepoznam no.k Janovskemu som kedysi davno chodila no nie velmi mi vyhovoval tento lekar. Este raz diky

emily87
18. jún 2017

Ahojte zenusky 🙂 vedeli by ste mi poradit s vyberom gynekologa v Kosiciach?po 2 velmi nemilych skusenostiach by som chcela doktora, ku ktoremu mozte prist ked mate problem a bolesti, a nie takto,ze vas objedna o 2 tyzdne. Uvazujem- podla hodnoteni na jednej stranke o MUDr. Murinovi Branislavovi na Tahanovciach, alebo tiez o MUDr. LInkeschovi vo vojenskej nemocnici, a pocula som tiez ze v Myslave su dobri lekari - ale nic viac. Pozna niektora z vas tych 2 lekarov a ma s nimi dobre skusenosti? hlavne ked ste mali nejaky zdravotny problem a pomohli vam?Dakujem vam krasne za odpovede 🙂 - viem ze je tu tato diskusia no nenasla som potrebne aktualne info. Dakujem. pekny den 🙂

cakankaa
13. sep 2017

ak ste chodili do Myslavy k Dr. Janovskému a chcete byť opäť jeho pacientkou ... ordinuje vo vojenskej nemocnici a prestup k nemu je ľahký.

alenky
28. jún 2018

Neviete mi prosim poradit dobreho gynekologa v Kosiciach a kde sa necaka prilis dlho. Totizto bola som velmi spokojna s dr.Knopom, ale zial nema zmluvu so vszp tak som prehodila kartu k dr.Hoppanovi, ale objednat sa tam z mojho pohladu je nemozne a v cakarni som naposledy stravila 3hodiny co je z mojho pohladu chore.

emily87
27. okt 2018

@alenky Ahoj,ja chodim uz rok k MUDr. Linkeschovi, do vojenskej nemocnice, a je to clovek a doktor s velkym srdcom, mily,ochotny a profesional. A necaka sa, v pripade potreby sa objednas a cakas max.15-20 min v cakarni. 🙂

nikus3b
28. okt 2018

Ja teraz chodim k Dr.Mickovej ordinuje v novej ambulancii na Tomasikovej, spokojnost maximalna 👍👌

domichrumi
28. okt 2018

@johannka007 aj ja mam podobnu skusenost, sestricka je velmi drza a neludska, bezne ma nechavala cakat v cakarni aj pol dna, par krat som klopala ze si zaplatim prednostne vysetrenie, dostala som krik ze ona nemoze kazdu brat prednostne /brala len zname/, pristup lekarky tiez velmi zly. Nevysvetli, nepomoze, stale som mala dojem ze ju obtazujem s mojim problemom. Moju nepravidelnu mentruaciu riesila duphastonom /2roky/ z ktoreho som pribrala, potom vyvolavacie injekcie... potom som k nej s tym prestala chodit a nechala to na prirodu /aj ked mi menzes bezne meskal aj 3 mesiace. Ked som za nou po svadbe isla ze chceme s manzelom dietatko a treba ten menzes dat do kopy, povedala mi ze ked sa nam to do polroka nepodari mam za nou prist a zacne to riesit.... no v tej chvili som si od nej vzala kartu a presla k MUDr.Adamovi do novej nemocnice. Hned na prvom vysetreni zistil ze som tehotna, presne na mikulasa :D Takze osud to takto zariadil 🙂 Som u tam velmi spokojna, pekny ludsky pristup, sestricka ochotna mila, doktor mi vsetko ochotne vysvetli, poradi povie, aj svagrina k nemu prestupila. No ja som naozaj spokojna 🙂

xarra
24. mar 2019

@domichrumi Ahoj. U MUDr. Adama ešte stále robí sestričku jeho manželka? Nebola som tam už niekoľko rokov, tak neviem čo sa zmenilo v ambulancii. Ale predtým to tam bolo hrozné. Mali tam problémy (manželka žiarlila), zamieňala výsledky a pod. Rada by som už išla na preventívku ale kvôli týmto nepríjemnostiam stále váham.

domichrumi
24. mar 2019

@xarra áno robí tam a zlu skusenost s nou nemám 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre