Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

zdenka1984
18. nov 2011

@abriela nie uzivam len tableti magbe B6??? 🙂

zuziq
21. nov 2011

neviete mi nahodou niekto poradit gynekologa v kosiciach, ktory by ma vedel zobrat na jedno vysetrenie, aj ked nie som jeho pacientka? Samozrejme ratam s tym, ze si to zaplatim. Potrebujem to v priebehu tohto tyzdna 😒

andrea707
21. nov 2011

@abriela aj sestricku som skusala uprosit, ze mi je fakt zle a ze neviem co to je a ze ju prosim veeeelmi nech ma vezmu....tak ma mohol vziat aspon na druhy den a nie o 3dni....ved aj ked dostanem napr. chripku, tak idem k lekarovi nech to podchytime vcas a nenecham to tak.....

andrea707
21. nov 2011

@abriela ja len pisem svoj nazor a co som zazila....a narodena som 11.4.1983 a to andrea707 pouzivam 10rokov vsade, takze z mojej strany ziadne spiknutie 😉 ....ale keby som bola 007 tak mozno 🙂)))))))

abriela
21. nov 2011

@andrea707 prepac, ak som sa zmylila. Mala som tiez problemy, cakanie mimo objednanie je des. Ale vzdy ma vzal, aj ked mozno bol iny pristup, lebo som bola tehu.
Prajem vela zdravia a menej takychto skusenosti

andrea707
21. nov 2011

@abriela v pohode 🙂 a preto hladam aj na tomto fore, ze ku komu mam ist keby nahodou zas nieco....dakujem, aj Tebe 😉

ivyk
22. nov 2011

@zuziq ahoj, skus ambulanciu dr. Adama, www.gpo.sk, mna tak zobrali, zaplatila som si za konzultaciu. Skus tam zavolat. Ordinuju tam 3 doktori.

zuziq
22. nov 2011

@ivyk dakujem pekne, tam mi to nedvihali ale uz som nasla inu ambulanciu

forumzivota
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marse1111
1. jan 2012

Pozná niekto Mudr. Kelija?

kathka0022
5. jan 2012

@marse1111 Z pocutia ano..kamoska k nemu chodi..a chvali si ho 🙂

mimana
11. jan 2012

a nemáte náhodou niekto číslo do ambulancie Dr. Mikulovej Jany lebo je dosť problematické sa ku nej dopátrať už som prelúskala celý google a nič

gerbera118
25. jan 2012

Ahojte, mam takú otázočku, možno je primitívna, no fakt neviem a človek sa stále učí. Ak idete ku gynekológovi s výtokom, automaticky vám predpíše lieky (antibiotiká), alebo počká na výsledky z výteru? Nemám ešte ako porovnať a nepríde mi normálne, že len pozrie a predpíše lieky bez výsledkov, dik za odpoveď.

zuziq8
27. jan 2012

@gerbera118 v prvom rade ta urcite pozrie zospodu, ci tam nie je nejaky zapal...potom ti spravidla spravi vyter, ale zrejme ti nasadi aj vaginalne tobolky...a podla vysledkov vyteru ti bud da este ATB, alebo len prides na kontrolu...

gerbera118
27. jan 2012

@zuziq8 dakujem 🙂

cervena_ciapocka
27. jan 2012

@gerbera118 @zuziq8 ja som zvyčajne dostala vaginalne tablety. Ide aj o to aké máš príznaky a problémy.

iwi333
30. jan 2012

dobrý den, chcela by som sa informovať na dr. rozprávku...aký mate nanho názor, ako je to s poplatkami ma zmyluvy s poistovňami? už som bola u troch gynekologov a zatial vždy nespokojna ..pls poradte..dakujem

vikuska.
30. jan 2012

@zuziq Jan Adam robi vysetrenia aj neregistrovanym pacientkam, pozri na jeho web www.gpo.sk

zuziq
30. jan 2012

@vikuska. dakujem sa info, ale uz je to neaktualne, kedze som to riesila este v novembri 😉

cervena_ciapocka
12. feb 2012

Neviete prosím, koľko stojí prednostné vyšetrenie u MUDr. Muránskej? A či treba byť aj tak aspoň na ten deň objednaný, alebo môžem prísť hocikedy keď si to chcem zaplatiť?

dzur_dzur
17. mar 2012

Ahojte baby... chcela by som sa opytat ci ma niektora z vas skusenost s MUDr. Bujňákom ... pocula som, ze je super...tak sa chcem uistit 🙂

lienka2
18. mar 2012

@dzur_dzur ak mas na mysli MUDr. Bujnaka mladsieho tak odporucam 🙂

dzur_dzur
18. mar 2012

@lienka2 ďakujem... a mám pocit, že som Ti poslala blbú poštu...tak prepáč ;)

marhulka88
20. mar 2012

chcem sa opytat na mudr. muransku...je normalne ze na vysetrenie u nej cakam uz vaic ako 2mes?
tiez na mudr. mikulovu janu..dakujem

kathka0022
20. mar 2012

@marhulka88 Ja chodim k mikulovej a nikdy som tak dlho necakala na vysetrenie este pred tym nez som bola tehu ,zeby az tak vela mala.,no neviem..skus tam volat..otravuj ich 😉

marhulka88
20. mar 2012

@kathka0022 🙂 katka ja som sa zle vyjadrila chcela som sa opytat ako to vyzera u mudr mikulovej 🙂 aky pristup odbornost ambulancia a pod. 🙂 teraz som u svojho 6gynkosa za poslednych 10 rokov a zacinam uz byt skutocne zufala...

januliatko1985
26. mar 2012

Poradte dobre gyn na furci, ale takeho, co ma aj ultrazvuk, dik. 🙂

mauzos
24. apr 2012

podstupili ste niektora jednodnovu chirurgiu u Dr. Frivaldskej na Gemerskej? dakujem

ddankaa2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eeffka
9. máj 2012

@ddankaa2 je to stary alkac. Pripada mi ako slizky had,chodim k sestinovej maju spol. cakaren a bola som u neho ked ju zastupoval.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre