Dobrý gynekológ v Košiciach. Poraďte

angelinicka
23. jan 2007

chcela by som poradit nejakeho naozaj dobreho gynekologa-porodnika, ktory sa vyzna v praci ktoru robi. dakujem

emka9
2. jan 2013

@certica22 Ahoj, tak si mala stastie, ze Ta vzala ...... Ja som jej napisala cez objednavku a Muranska ma odbila s tym, ze ma vela pacientok, lebo jej nevyhovuje moja poistovna a nehovorim o tom, ze som si prave od 1.1.2013 zmenila poistovnu presne kvoli tomu, lebo vsade vadilo aku mam (dovera) ... teraz som konecnce nieco preto urobila a oni mi povedia ze VZP neberu ?! a vraj slobodna volba lekara ..... taka som z toho smutna, znechutena ☹ ☹ ☹ kam mam teraz ist ???

rfvghj
3. jan 2013

@emka9 Dr. Murín kúpil ambulanciu na Ťahanovciach - ambulanciu sa mi zdá Dr. Matisovej, je veľmi dobrý gynekológ, operater atď -odporúčam

emka9
4. jan 2013

@rfvghj dakujem za info 🙂

any395
7. jan 2013

mamičky, ak by ste mali záujem, môžte sa bližšie mrknúť na www.porodnaasistencia.sk ... som tu pre vás, keďže pracujem ako pôrodná asistentka s licenciou so zameraním na prirodzené teh. a pôrod, iba ako SZČO, tzn. že už nie som viazaná na pravidelné služby v nemocnici na pôrodníckom odd. a môžem sa venovať naplno svojej prekrásnej profesii, svojmu poslaniu 🙂

billy11
7. jan 2013

@killfish a kam si odisla od Dr.Mikulovej? Aj ja chcem odist ale od Dr.Mikulovej mladsej..

majkakosice
15. jan 2013

Čo sa mi stalo v ordinácii gynekológa Dr. Jána Adama – Nová nemocnica v Košiciach. Jeho zdravotná sestra (manželka) ma sústavne klamala a vymýšľala si, že lekár nie je prítomný, že je na konferencii a pod. Prídete na druhý deň ráno a lekár ordinuje! Volala mi, že mi lekár odkazuje, že výsledky sú negatívne a pritom nález bol pozitívny. Zničila mi výsledok a napísala, že je negatívny! Snažila sa mi nahovoriť, že za každé vyšetrenie budem platiť a že výtery robia iba 1x ročne cez poisťovňu. Keď prídete do ambulancie, je nekonečne milá, akoby sa nič nebolo stalo. V neprítomnosti lekára má byť sestrička vždy prítomná, ona v ambulancii nikde nie je. Často býva ambulancia zatvorená bez oznamu na dverách, prečo je zatvorená, kto lekára zastupuje, kedy bude lekár ordinovať.

emka9
16. jan 2013

@majkakosice ahoj, ja niekedy žasnem, ako vedia byť stupídny niektorí lekári .... a nechceš od neho ísť niekam inam ? Ja som neváhala a odišla od Polčinovej, tiež Nová Nemocnica .... neviem, nemám dobré skúsenosti, a neverím im ..... ak máš kam ísť, tak choď, alebo si pohľadaj recenzie na lekárov a rozhodni sa podľa toho, držím prsty ..... 🙂

lucymk
17. jan 2013

ahojte.ja chodim ku pani Dr.Jane Mikulovej -NEVESTE a som snou zatial velmi spokojna.ordinije na Panelovej ulici v pondelok ,stredu,piatok.V utorok a stvrtok ju zastupuje ina taka starsia doktorka,ktoru osobne nepoznam.

any395
22. jan 2013

tehulky, zaujímavé stretnutie v KE 8.2.13, nakuknite 🙂
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...

kvetinka988
27. jan 2013

ahojte mamicky 🙂 potrebujem radu, som tehotna, teraz chodim ku dr. sestinovej na kvp ale chcem ju zmenit.. poradte dobreho gynekologa v ke, ktory je fakt dosledny a ma ludsky pristup najma k tehu pacientkam .. dakujem 🙂

skopion911
5. feb 2013

@cka Ahoj, ja sa ta chcem spytat, ako u bujnaka ml. prebieha tehotenska poradna? Ja som k nemu presla od matisa. Bola som u neho zatial len raz a nestihla som sa ani spytat ako to u neho chodi, ked sa chodi na poradne 🙂 Dakujem ti za odpoved.

cka
5. feb 2013

do poradne som chodila kadejako. 🙂) Vacsinou poobede s muzom, to som si s nim dohodla presny termin a ked mi trebalo odbery, tak to doobedu k sestricke. Stale sme sa nejako dohodli, a potom ma aj na moju ziadost dal na PN. Ale pohoda, dalo sa. Aj fotecky mi porobil zadarmo, vsetko ok.

skopion911
5. feb 2013

@cka aha, takze odbery spravi rano sestricka a potom sa ide poobede k nemu? pretoze on teraz robi len v stredu a aj to az po 16-tej...

cka
6. feb 2013

ano, tak nejako. Prides rano na odbehy, nemusis len v stredu, hocikedy a potom v stredu k nemu na kontrolu a pokec. 🙂

skopion911
7. feb 2013

@cka Este sa chcem opytat, ci sa s nim treba dohodnut, ze prides v stredu k nemu, alebo staci prist a cakat kym budes v poradi?

cka
7. feb 2013

no to neviem, ja som s nim stale telefonovala.

cka
7. feb 2013

@skopion911 a na poradnu predsa chodis vtedy, ked mas dany termin, takze on ta objednava.... priblizne na termin podla knizky.

evvkka
7. mar 2013

ahojte,chcem sa opytat ma niekto skusenosti s dr.Janovskym?

lila14
8. mar 2013

ahojte, chcela by som spytať či mi neviete poradiť, kto je lepši či MUDR. Luptakova alebo MUDR. Sedliak.. ak mate s nimi skusenosti tak mi prosim vas poradte 🙂 a kde vlastne MUDR. Luptakova ordinuje? Dakujem

kosmacka
9. mar 2013

@evvkka ahoj ja k nemu chodím už 4 roky a som veľmi spokojná. dlho som nemohla otehotnieť a on mi pomohol. Je veľmi dobrý, má moderne zariadenú ordináciu a aj vybavenie má super. A čo sa týka prístupu je úplne perfektný 🙂

evvkka
9. mar 2013

@kosmacka dakujem chcela by som sa este opytat ako je to s poplatkami za ultrazvuk,..vies planujeme babo a chcela by som to dopredu vediet,,dakujem pekne

kosmacka
9. mar 2013

@evvkka Ja som chodila každý mesiac na folikulometriu ( zisťoval kedy mám ovuláciu ) a platila som 5E. A teraz v 12tt som bola na NT, kde mi robil 3D ultrazvuk tak som platila 30E ale stálo to za to, lebo fotky sú prekrásne. Potom sa už za ultrazvuk neplatí až niekedy v 20tt sa zaplatí 15E za niejaké vyšetrenie ohľadom prietokov. Je pravda že si možno treba viac priplatiť ako inde ale ja som spokojná, lebo fakt má vybavenie na úrovní a aj v čakárni sa človek cíti príjemne,inak ako u iného lekára. Dúfam že som troška pomohla

evvkka
9. mar 2013

@kosmacka dakujem velmi pekne,urcite si pomohla))))

t1na
14. mar 2013

zienky poradite mi? na kazdeho lekara/lekarku tu citam aj pozitivne aj negativne ohlasy...neviem ci som narocna ale chcela by som normalneho gynekologa, s ludskym pristupom, kde nefunguje system cisielok nakolko nemam cas vysedavat pol dna v cakarni, a aby ma neposielal na ultrazvuk do inych zariadeni, nech ma vsetko potrebne v ordinacii...proste niekoho normalneho na urovni....su taki lekari?verim ze ano, tak sem s nimi...no a samozrejme taki co beru este nove pacientky 😉 dakujem za kazdu pozitivnu radu, budem vam vdacna

veronka666
22. sep 2013

dobrý večer prajem 🙂 ja by som vás chcela poprosiť či by ste mi nevedeli odporučiť nejakú dobru serióznu gynekologičku z Košic.
nechcem gynekológa... mam 20 rokov a zatiaľ som ešte nebola u ženskej. a chcela by som si to už dať do poriadku. 😨 za vaše odpovede vopred Ďakujem 🙂

amelie123
22. sep 2013

@veronka666 odporucam Janku Mikulovu, ordinacia na Panelovej ulici. uzasna lekarka a skvela sestricka.🙂

kustynka
2. okt 2013

ahojte ja mam momentalne dr.Dzura na KVP ale chcela by som ho zmenit kamaratky chodia k dr. Hoppanovi na Jazere a su spokojne mate iny nazor ? Dakujem

edusik
16. okt 2013

@kosmacka objednáva MUDr. Janovský na presný čas? a je príjemný? O vybavení som už počula, že má kvalitné, ale počula som aj dosť o tom, že ak nemá svoj deň, že je dosť nepríjemný - ale to som všetko len čítala na referenciách na webe, tak aký máš z neho ty pocit? Doktor musí byť nelen odborník , ale musí mať aj dobrý prístup a čas na pacientku. Ja mám Dr. Mikulovú staršiu, je odborníčka, ale už často absentuje, stále je tam niekto iný a hlavne v prvom tehu som mala pocit, že na poradni som vždy max 3 minúty - všetko rieši z rýchlika...

kosmacka
16. okt 2013

@edusik Ahoj, áno objednáva na presný čas. Ja som s ním nikdy nemala problém a ani raz sa mi nestalo že by bol ku mne nepríjemný. Vždy si na mna našiel čas,poradil mi a vždy mi odpovedal na otázku ktorú som mu položila. Vďaka nemu som aj otehotnela a bábätko aj riadne donosila. Takže ja osobne ho odporúčam. Keď som chodila k predchádzajúcej lekárke chodila som tam s odporom ale k nemu idem rada,lebo viem že budem vyšetrená na úrovní a ak by nastal niejaký problém tak mi s ním pomôže

edusik
16. okt 2013

@kosmacka ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre